Чемпіонат ААФУ. Перший етап, група 3

Турнірна таблиця
МКомандаІВНПМО
1Мотор (Запоріжжя)33009:19
2ФК Вовчанськ (Харківська обл.)32106:37
3Зірка (Кропивницький)32102:07
4Яруд (Маріуполь, Донецька обл.)320112:46
5СК Каховка (Херсонська обл.)31113:44
6Таврія (Новотроїцьке, Херсонська обл.)31025:33
7Легіонер (Дніпро)31028:93
8Перемога (Дніпро)20111:41
9Дніпро-1-Борисфен (Дніпро)30030:70
10Кремінь-Юніор (Кременчук, Полтавська обл.)20022:130
 Бомбардири:КомандаІГ (п)
1Кілікевич ВолодимирЯруд24
2Безлепкін ВолодимирЯруд33
3Антоніо Йосефат Умберто СімбаЛегіонер32
4Довбиш ВікторМотор32
5Крук ОлександрМотор32
6Мелі Інерепарамовей ГенріМотор32
7Отусеребур ЕммануельЛегіонер32
8Пуляєв СергійТаврія32
9Ньярко МішельЛегіонер32 (1)
10Сандрак-Вінницький ВладиславЯруд32 (1)
 Дискваліфіковані: КомандаДата
1Бігдан ЮрійКремінь-Юніор25.08.2019
2Єсін Дмітрій (тренер)Яруд25.08.2019
3Хоменко ЯрославЯруд25.08.2019

Просимо команди уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 1 Статті 40 регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на команди.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

3.08 (субота)Таврія – Мотор

18.00. Стадіон "Старт" ім. Пуляєва (Новотроїцьке), 300 глядачів

Голи: Ломака (70), Крук (75)

0:2 (0:0)

4.08 (неділя)Яруд – СК Каховка

16.00. Стадіон "Азовець" (Маріуполь), 100 глядачів

Голи: Безлепкін (8), Цолан (54), Кілікевич (68), Доберчук (85) – Гайдаєнко (25), Остапенко (82)

4:2 (1:1)

4.08 (неділя)Легіонер – ФК Вовчанськ

17.00. Стадіон "Олімпійські резерви" (Дніпро), 100 глядачів

Голи: Мікайла (9), Ель Менді (-78), Отусеребур (88), Ньярко (+90+1) – Батусов (27), Мизюк О. (41), Суханінський (+60), Мряченко (71), Соломаха (72)

3:5 (1:2)

4.08 (неділя)Зірка – Дніпро-1-Борисфен

17.00. Стадіон "Зірка" (Кропивницький), 580 глядачів

Гол: Кочура (-16), Скоров (44)

1:0 (1:0)

20.10 (неділя)Перемога – Кремінь-Юніор 

2 ТУР

10.08 (субота)Дніпро-1-Борисфен – СК Каховка

16.00. Стадіон "Олімпійські резерви"  (Дніпро), 150 глядачів

Гол: Жиганов (23)

0:1 (0:1)

11.08 (неділя)ФК Вовчанськ – Яруд

17.00. Стадіон "Сонячний" (Харків), 500 глядачів

Гол: Радченко (90+7)

1:0 (0:0)

11.08 (неділя)Кремінь-Юніор – Легіонер

16.00. Стадіон "Кремінь-Арена" (Кременчук), 100 глядачів

Голи: Аліпатов (57) – Антоніо (20, 84), Отусеребур (34), Ньярко (39), Боатенг Г. (45+1)

1:5 (0:4)

11.08 (неділя)Мотор – Перемога

17.00. Стадіон "Мотор-Січ" (Запоріжжя), 250 глядачів

Голи: Шитов (15), Мелі (17, 85), Довбиш (81) – Хорольський (14)

4:1 (2:1)

11.08 (неділя)Зірка – Таврія

17.00. Стадіон "Зірка" (Кропивницький), 660 глядачів

Гол: Замуренко (57)

1:0 (0:0)

3 ТУР

17.08 (субота)Таврія – Дніпро-1-Борисфен

18.00. Стадіон "Старт" ім. Пуляєва (Новотроїцьке), 200 глядачів

Голи: Пуляєв (5, 15), Ковальов (+10), Окатий (29), Соколан (42)

5:0 (5:0)

17.08 (субота)СК Каховка – ФК Вовчанськ

17.30. Стадіон "Олімпійський" (Каховка), 550 глядачів

0:0

18.08 (неділя)Перемога – Зірка

18.00. Стадіон "Олімпійські резерви" (Дніпро), 300 глядачів

0:0

18.08 (неділя)Мотор – Легіонер

17.00. Стадіон "Мотор-Січ" (Запоріжжя), 350 глядачів

Голи: Довбиш (20), Крук (60) – Офосу Квабе (А5)

3:0 (2:0)

18.08 (неділя)Яруд – Кремінь-Юніор

15.00. Стадіон "Азовець" (Маріуполь), 100 глядачів

Голи: Денисов (27), Сандрак-Вінницький (+37, 53), Безлепкін (42, 51), Кілікевич (61, 67, 69) – Кучеренко (46)

8:1 (3:0)

4 ТУР

24.08 (субота)Дніпро-1-Борисфен – ФК Вовчанськ 
24.08 (субота)Таврія – Перемога 
25.08 (неділя)Кремінь-Юніор – СК Каховка 
25.08 (неділя)Мотор – Яруд 
25.08 (неділя)Зірка – Легіонер 

5 ТУР

31.08 (субота)СК Каховка – Мотор 
1.09 (неділя)Перемога – Дніпро-1-Борисфен 
1.09 (неділя)Легіонер – Таврія 
1.09 (неділя)Яруд – Зірка 
1.09 (неділя)ФК Вовчанськ – Кремінь-Юніор 

6 ТУР

7.09 (субота)Дніпро-1-Борисфен – Кремінь-Юніор 
7.09 (субота)Таврія – Яруд 
8.09 (неділя)Мотор – ФК Вовчанськ 
8.09 (неділя)Зірка – СК Каховка 
8.09 (неділя)Перемога – Легіонер 

7 ТУР

21.09 (субота)СК Каховка – Таврія 
22.09 (неділя)Легіонер – Дніпро-1-Борисфен 
22.09 (неділя)Яруд – Перемога 
22.09 (неділя)ФК Вовчанськ – Зірка 
22.09 (неділя)Кремінь-Юніор – Мотор 

8 ТУР

28.09 (субота)Дніпро-1-Борисфен – Мотор 
28.09 (субота)Таврія – ФК Вовчанськ 
29.09 (неділя)Зірка – Кремінь-Юніор 
29.09 (неділя)Перемога – СК Каховка 
29.09 (неділя)Легіонер – Яруд 

9 ТУР

5.10 (субота)СК Каховка – Легіонер 
6.10 (неділя)Яруд – Дніпро-1-Борисфен 
6.10 (неділя)ФК Вовчанськ – Перемога 
6.10 (неділя)Кремінь-Юніор – Таврія 
6.10 (неділя)Мотор – Зірка 
ДРУГЕ КОЛО

10 ТУР

12.10 (субота)Дніпро-1-Борисфен – Зірка 
12.10 (субота)СК Каховка – Яруд 
13.10 (неділя)Мотор – Таврія 
13.10 (неділя)ФК Вовчанськ – Легіонер 
13.10 (неділя)Кремінь-Юніор – Перемога 

11 ТУР

   
   
   
   
   

12 ТУР

   
   
   
   
   

13 ТУР

   
   
   
   
   

14 ТУР

   
   
   
   
   

15 ТУР

   
   
   
   
   

16 ТУР

   
   
   
   
   

17 ТУР

   
   
   
   
   

18 ТУР

   
   
   
   
   

Резервні дні: 14,15.09, 19,20.10.2019 р., 16,17.05.2020 р.