Чемпіонат ААФУ. Перший етап, група 3

Турнірна таблиця
МКомандаІВНПМО
1"Гірник" (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)440026:612
2"Таврія-Скіф" (Роздол, Запорізька обл.)532010:511
3"Дружба" (Новомиколаївка, Херсонська обл.)43019:59
4"Металург" (Запоріжжя)52129:97
5"Кристал" (Херсон)412114:55
6МФК "Первомайськ" (Миколаївська обл.)51137:124
7СК "Каховка" (Херсонська обл.)41038:133
8"Яруд" (Маріуполь, Донецька обл.) 40314:53
9"Олімпік – СДЮШОР-2" (Кропивницький)50143:301
 Бомбардири:КомандаІГ (п)
1Литвин АнтонГірник46
2Гливий ІванКристал45
3Григорик АндрійГірник45
4Лопін ЮрійДружба45
5Марусяк ЄгорГірник45
 Дискваліфіковані:КомандаДата
1Кузнєцов ДмитроСК Каховка23.09.2017
2Савін ДмитроКристал23.09.2017
3Головко АндрійДружба24.09.2017
4Зайцев ВіталійДружба24.09.2017
5Муковозов ОлександрДружба24.09.2017
6Рябченко ЄвгенійМФК Первомайськ24.09.2017
ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

5.08 (субота)

Таврія-Скіф – Кристал

18:00. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол), 350 глядачів

Голи: Хомутов (55), Трусько (80) – Гливий (25, 78)

2:2 (0:1)

6.08 (неділя)

Яруд – Металург

17:30. Стадіон "Азовець" (Маріуполь), 100 глядачів

Голи: Грибанов (90+1) – Ігнатьєв (55)

1:1 (0:0)

6.08 (неділя)

Гірник – МФК Первомайськ

17:00. Стадіон ш. "Октябрська" (Кривий Ріг), 250 глядачів

Голи: Прялкін (40, 85), Бука (54, 70), Литвин (55), Григорик (62), Марусяк (89) – Рябченко (12), Зайко (56)

7:2 (1:1)

19.08 (субота)

Дружба – Олімпік-СДЮШОР-2

17:00. Стадіон "Гірник" (Кривий Ріг), 180 глядачів

Голи: Петриченко (-31, 32, 88), Лопін (39, 46, 50) – Шамов (42)

5:1 (2:1)

2 ТУР

12.08 (субота)

Олімпік-СДЮШОР-2 – Кристал

18:00. Стадіон "Зірка" (Кропивницький), 100 глядачів

Голи: Барладим (14, 21, 59), Гливий (23, 53), Брижчук (47), Савін (67), Михайлов (68), Головкін (74), Морозов (77)

0:10 (0:3)

12.08 (субота)

Гірник – СК Каховка

18:00. Стадіон ш. "Октябрська" (Кривий Ріг), 300 глядачів

Голи: Григорик (34, 44), Гвоздевич (38), Литвин (50), Марусяк (66) – Саловський (74)

5:1 (3:0)

13.08 (неділя)

Металург – МФК Первомайськ

19:00. Стадіон "Славутич Арена" (Запоріжжя), 6152 глядача

Гол: Корнєв (78)

1:0 (0:0)

13.08 (неділя)

Яруд – Таврія-Скіф

17:30. Стадіон "Азовець" (Маріуполь), 80 глядачів

Голи: Кілікевич (76) – Жигалов (90+4)

1:1 (0:0)

3 ТУР

19.08 (субота)

СК Каховка – Металург

18:00. Стадіон "Олімпійський" (Каховка), 1200 глядачів

Голи: Гулевський (19), Тимофіїв (45+1), Дзвонка (80) – Сарапій (29), Данюк (57), Лихобабенко (59), Корнєв (71)

3:4 (2:1)

26.08 (субота)

Дружба – Кристал

17:00. Стадіон "Гірник" (Кривий Ріг), 250 глядачів

Голи: Лопін (67), Мороз (87) – Петришин (53)

2:1 (0:0)

27.08 (неділя)

МФК Первомайськ – Таврія-Скіф

17:00. Стадіон "Центральний" (Первомайськ), 700 глядачів

Голи: Сторубльовцев (+87) – Трусько (2), Жигалов (+13), Скороходов (67)

1:3 (0:2)

27.08 (неділя)

Олімпік-СДЮШОР-2 – Яруд

18:00. Стадіон "Зірка" (Кропивницький), 100 глядачів

Голи: Терпілов (20), Гаврилюк (37) – Кілікевич (52, 83)

2:2 (2:0)

4 ТУР

2.09 (субота)

Металург – Гірник

18:00. Стадіон "Славутич Арена" (Запоріжжя), 5783 глядачів

Голи: Корнєв (12), Ігнатьєв (+72), Коньков (82) – Григорик (22), Литвин (26, 70), Прялкін (60)

3:4 (1:2)

3.09 (неділя)

Таврія-Скіф – СК Каховка

17:00. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол), 500 глядачів

Голи: Хомутов (1),Семененко (+82) – Марцінюк (А51), Мостіпан (84)

3:1 (1:0)

3.09 (неділя)

Яруд – Дружба

17:00. Стадіон "Азовець" (Маріуполь), 200 глядачів

Гол: Петриченко (21)

0:1 (0:1)

3.09 (неділя)

Олімпік-СДЮШОР-2 – МФК Первомайськ

18:00. Стадіон "Зірка" (Кропивницький), 100 глядачів

Голи: Сторубльовцев (20, 29), Славінський (61)

0:3 (0:2)

5 ТУР

9.09 (субота)

СК Каховка – Дружба

17:00. Стадіон "Олімпійський" (Каховка), 300 глядачів

Голи: Феденков (45, +73), Дзвонка (+83) – Лопін (40)

3:1 (1:1)

9.09 (субота)

Гірник – Олімпік-СДЮШОР-2

16:00. Стадіон ш. "Октябрська" (Кривий Ріг), 250 глядачів

Голи: Гвоздевич (25, 45), Литвин (27, 43), Прялкін (35), Григорик (42), Марусяк (59, 67, 84), Вайцель (90+1)

10:0 (6:0)

9.09 (субота)

Металург – Таврія-Скіф

17:00. Стадіон "Славутич-Арена" (Запоріжжя), 6573 глядачів

Гол: Трусько (45+1)

0:1 (0:1)

10.09 (неділя)

МФК Первомайськ – Кристал

16:30. Стадіон "Центральний" (Первомайськ), 400 глядачів

Голи: Климко (40) – Гливий (31)

1:1 (1:1)

6 ТУР

23.09 (субота)

Таврія-Скіф – Гірник

 
23.09 (субота)

СК Каховка – Олімпік-СДЮШОР-2

Матч перенесено
23.09 (субота)

Кристал – Яруд

 
24.09 (неділя)

Дружба – МФК Первомайськ

 

7 ТУР

30.09 (субота)

Олімпік-СДЮШОР-2 – Металург

 
30.09 (субота)

Дружба – Гірник

 
30.09 (субота)

Кристал – СК Каховка

 
1.10 (неділя)

Яруд – МФК Первомайськ

 

8 ТУР

  
7.10 (субота)

Металург – Дружба

 
14.10 (субота)

Гірник – Кристал

 
14.10 (субота)

СК Каховка – Яруд

 
14.10 (субота)

Таврія-Скіф – Олімпік-СДЮШОР-2

 

9 тур

  
21.10 (субота)

Дружба – Таврія-Скіф

 
21.10 (субота)

Кристал – Металург

 
22.10 (неділя)

Яруд – Гірник

 
22.10 (неділя)

МФК Первомайськ – СК Каховка

 

ДРУГЕ КОЛО

10 тур

  
28.10 (субота)

Кристал – Таврія-Скіф

 
29.10 (неділя)

МФК Первомайськ – Гірник

 
4.11 (субота)

Металург – Яруд

 
4.11 (субота)

Олімпік-СДЮШОР-2 – Дружба