Етап 1/16 фіналу. Кубок ААФУ

Перші матчі

10.09 (неділя)«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.) – «Авангард» (Корюківка, Чернігівська обл.)

17:00. Стадіон "Козак-Арена" (Петропавлівська Борщагівка), 400 глядачів

0:0

13.09 (середа)«Рочин» (Соснівка, Львівська обл.) – «Покуття» (Коломия, Івано-Франківська обл.)

17:30. Стадіон "Шкільний" (Соснівка), 600 глядачів

Голи: Іванишин (21), Найдишак (23), Данилюк (43)

3:0 (3:0)

13.09 (середа)ФК «Миколаїв» (Львівська обл.) – «Нива» (Теребовля, Тернопільська обл.)

17:00. Міський стадіон м. Миколаїв, 400 глядачів

Голи: Клим (62), Коваль (85) – Кривий (32), Шелія (64)

2:2 (0:1)

13.09 (середа)ФК «Калуш» (Івано-Франківська обл.) – СКК «Демня» (Львівська обл.)

17:00. Стадіон "Хімік" (Калуш), 200 глядачів

Голи: Цимбалістий (33), Драган (55) – Микитин (84), Яремчук (89)

2:2 (1:0)

13.09 (середа)ФК «Хмельницький» – «Агро-Астра» (Немирівський р-н, Вінницька обл.)

17:00. Стадіон "Поділля" (Хмельницький), 100 глядачів

Голи: Гайдаш (-8) – Рак (87), Муцький (90+2)

0:2 (0:0)

13.09 (середа)«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.)

16:00. Стадіон "ЛНЗ-Арена" (Лебедин), 500 глядачів

Голи: Ткаченко (63), Лобов (67), Грицай (68)

3:0 (0:0)

13.09 (середа)«Факел» (Липовець, Вінницька обл.) – «ДСО-Поділля» (Тернопільський р-н)

17:00. Стадіон "Колос" (Липовець), 500 глядачів

Голи: Маду Олісаемека (50), Васалатій (89) – Паламар (43), Сорочан (72) 

2:2 (0:1)

13.09 (середа)«ДГ Шевченківське» (Денихівка, Київська обл.) – «Єдність» (Плиски, Чернігівська обл.)

16:00. Стадіон "Центральний" (Денихівка), 150 глядачів

Гол: Сокол (90+3)

0:1 (0:0)

13.09 (середа)«Вікторія» (Миколаївка, Сумська обл.) – «Рубікон» (Київ)

16:00. Стадіон "Вікторія" (Миколаївка), 200 глядачів

Гол: Михайлюк (63)

1:0 (0:0)

13.09 (середа)«Агробізнес TSK» (Ромни, Сумська обл.) – «Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.)

16:30. Стадіон "ім. В. Окіпного", 1600 глядачів

Голи: Сидоренко (56)

1:0 (0:0)

13.09 (середа)«Металург» (Запоріжжя) – «Зоря» (Рубіжне, Луганська обл.)

18:00. Стадіон "Славутич-Арена", 4173 глядачі

Голи: Лихобабенко (7, 22, 65, 82), Коньков (15), Ташев (74)

6:0 (3:0)

13.09 (середа)«Гірник» (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) – «Дружба» (Новомиколаївка, Херсонська обл.)

15:00. Стадіон ш. "Октябрська", 200 глядачів

Голи: Бука (74) – Снитко (36)

1:1 (0:1)

13.09 (середа)«Таврія-Скіф» (Роздол, Запорізька обл.) – «Кристал» (Херсон)

16:30. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол), 300 глядачів

Голи: Жигалов (-15), Семененко (-45), Лукашев (90+2) – Барладим (45+2, 90+1), Гливий (60)

1:3 (0:1)

13.09 (середа)«Яруд» (Маріуполь, Донецька обл.) – «Колос» (Асканія-Нова, Херсонська обл.)

14:00. Стадіон "Азовець" (Марікполь), 150 глядачів

Голи: Биковський (31), Мочевінський (64) – Куянов (90)

2:1 (1:0)

13.09 (середа)СК «Каховка» (Херсонська обл.) – «ВПК-Агро» (Шевченківка, Дніпропетровська обл.)

16:30. Стадіон "Олімпійський" (Каховка), 750 глядачів

Гол: Філімонов (63)

0:1 (0:0)

14.09 (четвер)«Юність» (Верхня Білка, Львівська обл.) – «ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.)

17:00. Стадіон "Юність" (Нижня Білка), 250 глядачів

0:0

Матчі-відповіді

20.09 (середа)«Покуття» (Коломия, Івано-Франківська обл.) – «Рочин» (Соснівка, Львівська обл.)

16:30. Стадіон "Юність" (Коломия), 300 глядачів

Гол: Попадюк (86)

1:0 (0:0)

20.09 (середа)«ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.) – «Юність» (Верхня Білка, Львівська обл.)

16:00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 200 глядачів

Голи: Красномовець (45+4), Коляда (90+4)

2:0 (1:0)

20.09 (середа)«Нива» (Теребовля, Тернопільська обл.) – ФК «Миколаїв» (Львівська обл.)

16:00. Стадіон "Колос" (Теребовля), 400 глядачів

Гол: Бойко (21)

0:1 (0:1)

20.09 (середа)«Агро-Астра» (Немирівський р-н, Вінницька обл.) – ФК «Хмельницький»

13:00. Стадіон "Хімік" (Вінниця), 200 глядачів

0:0

20.09 (середа)«Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.)

16:00. Стадіон "Шляхова Арена" (Шляхова), 500 глядачів

Гол: Грицай (53)

0:1 (0:0)

20.09 (середа)«ДСО-Поділля» (Тернопільський р-н) – «Факел» (Липовець, Вінницька обл.)

17:00. Стадіон "Колос" (Збараж), 400 глядачів

Голи: Вітович (69) – Васалатій (47, 74)

1:2 (0:0)

20.09 (середа)«Єдність» (Плиски, Чернігівська обл.) – «ДГ Шевченківське» (Денихівка, Київська обл.)

13:00. Стадіон "Козак-Арена" (Петропавлівська Борщагівка), 100 глядачів

Голи: Зубленко (50), Білоус (54), Радченко (74), Бондаренко (90+3)

4:0 (0:0)

20.09 (середа)«Рубікон» (Київ) – «Вікторія» (Миколаївка, Сумська обл.)

16:00. Стадіон "Економіст" (Київ), 100 глядачів

Голи: Ганжа (13), Ретушняк (55), Суходуб (67), Любашев (69)

0:4 (0:1)

20.09 (середа)«Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.) – «Агробізнес TSK» (Ромни, Сумська обл.)

15:00. Стадіон "Старт" (Миргород), 700 глядачів

Голи: Апришко (29), Кірпіченко (55) – Велієв (22), Сидоренко (37)

2:2 (1:2)

20.09 (середа)«Зоря» (Рубіжне, Луганська обл.) – «Металург» (Запоріжжя)

16:00. Стадіон "ім. Виноградова" (Рубіжне), 500 глядачів

Голи: Любченко (-38), Стебловський (50), Шелестинський (75) – Дяченко (А14), Лихобабенко (30)

3:1 (1:1)

20.09 (середа)«Дружба» (Новомиколаївка, Херсонська обл.) – «Гірник» (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)

16:00. Стадіон "Гірник" (Кривий Ріг), 200 глядачів

Голи: Петриченко (69), Муковозов (72, 90+2) – Стороженко (22), Романчук (29, 70), Литвин (80)

3:4 (0:2)

20.09 (середа)«Кристал» (Херсон) – «Таврія-Скіф» (Роздол, Запорізька обл.)

15:30. Стадіон "Кристал" (Херсон), 730 глядачів

Голи: Доброхотов (60) – Невмивака (87)

1:1 (0:0)

20.09 (середа)«Колос» (Асканія-Нова, Херсонська обл.) – «Яруд» (Маріуполь, Донецька обл.)

16:00. Стадіон "Колос" (Асканія-Нова), 400 глядачів

Голи: Різьє (+68), Салатін (82) – Куянов (-90)

0:2 (0:0)

20.09 (середа)«ВПК-Агро» (Шевченківка, Дніпропетровська обл.) – СК «Каховка» (Херсонська обл.)

16:00. Стадіон "Колос" (Магдалинівка), 250 глядачів

Голи: Шарко (35) – Горбачов (20)

1:1 (1:1)

23.09 (субота)«Авангард» (Корюківка, Чернігівська обл.) – «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.)

16:00. Стадіон "Паперовик" (Корюківка), 200 глядачів

Гол: Даценко (+73)

1:0 (0:0)

27.09 (середа)СКК «Демня» (Львівська обл.) – ФК «Калуш» (Івано-Франківська обл.)

16:00. Стадіон "ім. В Кузіва" (Демня), 250 глядачів

Гол: Борик (22)

1:0 (1:0)