Етап 1/16 фіналу. Кубок ААФУ

Перші матчі

12.09 (середа)Севлюш" (Виноградів, Закарпатська обл.) – Рочин (Соснівка, Львівська обл.)

16.00. Стадіон "Юність" (Виноградів), 700 глядачів

Гол: Валігура (А41)

1:0 (1:0)

12.09 (середа)Карпати (Галич, івано-Франківська обл.) – Юність (Верхня Білка, Львівська обл.)

17.00. Стадіон "Колос" (Галич), 120 глядачів

Гол: Адам (48)

0:1 (0:0)

12.09 (середа)Вотранс (Луцьк) – Покуття (Коломия, Івано-Франківська обл.)

16.00. Стадіон с. Підгайці, 150 глядачів

Голи: Назарчук (+55), Рибковський (67), Ткачук (90+4) – Свірідов (15)

3:1 (0:1)

12.09 (середа)Нафтовик (Долина, Івано-Франківська обл.) – СКК Демня (Львівська обл.)

17.00. Стадіон "Нафтовик" (Долина), 250 глядачів

Гол: Халацький (20)

1:0 (1:0)

12.09 (середа)Збруч-Агробізнес (Підволочиськ, Тернопільська обл.) – ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.)

17.00. Стадіон "Колос" (Підволочиськ), 110 глядачів

Голи: Познанський (29) – Коляда (4, -21), Трофімчук (57), Газицький (+69), Фесенко (89)

1:4 (1:1)

12.09 (середа)Авангард (Бзів, Київська обл.) – Маяк (Сарни, Рівненська обл.)

17.00. Стадіон "Княжа-Арена", тренувальне поле (Щасливе), 100 глядачів

Гол: Сомов (55)

1:0 (0:0)

12.09 (середа)ДСО-Поділля (Тернопільський р-н) – Факел (Липовець, Вінницька обл.)

17.00. Стадіон "Центральний міський" (Тернопіль), 300 глядачів

Голи: Алексевич (6), Лема (90+5) – Новаківський (18), Притуляк (38)

2:2 (1:2)

12.09 (середа)ФК Рубікон-Вишневе (Київ) – Фортуна (Комарівка, Чернігівська обл.)

17.00. Стадіон "Міський" (Вишневе), 200 глядачів

Голи: Іоша (3), Грищенко (74)

0:2 (0:1)

12.09 (середа)ДГ Шевченківське (Денихівка, Київська обл.) – ФК Чернігів

17.00. Стадіон "Центральний" (Денихівка), 100 глядачів

Голи: Рубльов (10, 27, 80) – Кравченко (75)

3:1 (2:0)

12.09 (середа)Авангард (Корюківка, Чернігівська обл.) – Світанок-Агросвіт (Шляхова, Вінницька обл.)

17.00. Стадіон "Паперовик" (Корюківка), 200 глядачів

Голи: Порохня (51) – Березовський (А14), Онищук (57), Бачур (90)

2:2 (1:0)

12.09 (середа)Олімпія (Савинці, Полтавська обл.) – ВПК-Агро (Шевченківка, Дніпропетровська обл.)

17.00. Стадіон "Старт" (Миргород), 600 глядачів

Гол: Ковтун (-26) – Коломоєць (62)

0:1 (0:0)

12.09 (середа)Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.) – ФК Вовчанськ (Харківська обл.)

17.00. Стадіон "Вікторія" (Миколаївка), 400 глядачів

Голи: Шевченко (6), Акімов (53) – Без’язичний (13)

2:1 (1:1)

12.09 (середа)Універ-Динамо (Харків) – Перемога (Дніпро)

16.00. Стадіон "Динамо-Арена" (Харків), 350 глядачів

Голи: Ібех (7, 18), Лавренов (36), Черченко (54) – Дібрівний (1)

4:1 (3:1)

12.09 (середа)Сапфір (Краматорськ, Донецька обл.) – ФК Дніпро

17.00. Стадіон "Блюмінг" (Краматорськ), 600 глядачів

Голи: Швидкий (24), Ситнік (35) – Бандурін (66), Будняк (79)

2:2 (2:0)

12.09 (середа)Таврія (Новотроїцьке, Херсонська обл.) – УкрАгроКом (Головківка, Кіровоградська обл.)

16.00. Стадіон "Старт"  ім. О.М. Пуляєва (Новотроїцьке), 100 глядачів

Голи: Соболь (+24), Пуляєв (34, 70) – Пономаренко (30)

3:1 (2:1)

Матчі-відповіді

19.09 (середа)Рочин (Соснівка, Львівська обл.) – Севлюш (Виноградів, Закарпатська обл.)

Стадіон "Шкільний" (Соснівка), 300 глядачів

Голи: Яструб (20), Самойліч (30), Васюта (+63), Домальчук (77)

4:0 (2:0)

19.09 (середа)Юність (Верхня Білка, Львівська обл.) – Карпати (Галич, івано-Франківська обл.)

16.00. Стадіон "Юність" (Нижня Білка), 200 глядачів

Голи: Костик (3), Панасюк (8, 17), Музика (21) – Кушецький (+45)

4:1 (4:1)

19.09 (середа)Покуття (Коломия, Івано-Франківська обл.) – Вотранс (Луцьк)

15.00. Стадіон "Юність" (Коломия), 900 глядачів

Голи: Сивка (10, 30), Москалик (27) – Шишка (6)

3:1 (3:1, д.ч. 0:0, пп. 4:5)

19.09 (середа)СКК Демня (Львівська обл.) – Нафтовик (Долина, Івано-Франківська обл.)

16.20. Стадіон "Міський" (Миколаїв), 300 глядачів

Голи: Зубар (14, 31), Борик (88)

3:0 (2:0)

19.09 (середа)ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.) – Збруч-Агробізнес (Підволочиськ, Тернопільська обл.)

17.00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 150 глядачів

Гол: Ящук (86)

1:0 (0:0)

19.09 (середа)Маяк (Сарни, Рівненська обл.) – Авангард (Бзів, Київська обл.)

16.00. Стадіон "Мрія" (Сарни), 800 глядачів

0:0

19.09 (середа)Факел (Липовець, Вінницька обл.) – ДСО-Поділля (Тернопільський р-н)

16.30. Стадіон "Колос" (Липовець), 327 глядачів

Гол: Пивовар (+82)

1:0 (0:0)

19.09 (середа)Фортуна (Комарівка, Чернігівська обл.) – ФК Рубікон-Вишневе (Київ)

16.30. Стадіон "Спартак" (Ніжин), 400 глядачів

0:0

19.09 (середа)ФК Чернігів – ДГ Шевченківське (Денихівка, Київська обл.)

17.00. Стадіон "Чернігів-Арена", 150 глядачів

Голи: Мироненко (50), Кравченко (90+3) – Рубльов (40)

2:1 (0:1)

19.09 (середа)Світанок-Агросвіт (Шляхова, Вінницька обл.) – Авангард (Корюківка, Чернігівська обл.)

16.00. Стадіон "Шляхова Арена" (Шляхова), 300 глядачів

Голи: Онищук (16, 30) – Поляниця (9), Твердовський (60), Даценко (85)

2:3 (2:1)

19.09 (середа)ВПК-Агро (Шевченківка, Дніпропетровська обл.) – Олімпія (Савинці, Полтавська обл.)

15.30. Стадіон "Колос-Арена" (Магдалинівка), 500 глядачів

Голи: Рудюк (16), Співак (97)

0:2 (0:1, д.ч. 0:1)

19.09 (середа)ФК Вовчанськ (Харківська обл.) – Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)

16.00. Стадіон Агрегатного заводу (Вовчанськ), 350 глядачів

Голи: Батусов (21), Без’язичний (28), Покосенко (45+1), Соломаха (67)

4:0 (3:0)

19.09 (середа)Перемога (Дніпро) – Універ-Динамо (Харків)

15.00. Стадіон "Молодіжний парк" (Дніпро), 50 глядачів

Голи: Фрімпонг (85) – Ібех (21, 77), Черченко (63)

1:3 (0:1)

19.09 (середа)ФК Дніпро – Сапфір (Краматорськ, Донецька обл.)

14.00. Стадіон "Дніпро-Арена" (Дніпро), 250 глядачів

Голи: Назаренко (47), Будняк (82) – Ситнік (57)

2:1 (0:0)

19.09 (середа)УкрАгроКом (Головківка, Кіровоградська обл.) – Таврія (Новотроїцьке, Херсонська обл.)

16.00. Стадіон СК "Головківський" (Головківка), 200 глядачів

Голи: Оганесов (+90+1) – Ковальов (8), Кирик (45+2), Соболь (+54, 68), Алієв (75), Довбиш (81)

1:6 (0:2)