Агродім (Бахмач, Чернігівська обл.)

Рік заснування: 2004

Президент: Валерій Давиденко

Віце-президент: Володимир Іванько

Начальник команди: Ігор Бадай

Головний тренер: Микола Тищенко

Тренер: Олександр Гаврильченко

Стадіон: «Колос», Бахмач, вміщує 6000 глядачів

Сторінка у Фейсбук

Історична довідка

Клуб заснований у 2004 році. Спочатку брав участь у першості району. У 2011 та 2012 роках виступав у першості України фізкультурно-спортивного товариства «Колос». А з 2015 року почав грати в чемпіонаті Чернігівщини, де став почергово бронзовим та срібним призером (2015, 2016) та володарем Суперкубку області 2016 року. У 2017 році стали чемпіонами області.

Агродім (Бахмач, Чернігівська обл.)

Логічним був наступний для «Агродому» крок – заявка до чемпіонату України серед аматорів. «Все відбувалося плавно та послідовно. Почали грати на область – президент поставив завдання підібрати колектив та спробувати сили в аматорському чемпіонаті. Коли стали чемпіонами – зрозуміли, що трошки переросли цей рівень, тому й вирішили заявитися на першість серед аматорів. З міста Бахмача у нас 6-7 чоловік, але не всі, звичайно, грають в складі. Є двоє чоловік із Чернігова. А більшість інших – із Київської області. Ми й базуємось в Києві, й тренуємось в Києві на ЦСКА. Що стосується Бахмача, у плані інфраструктури все не так погано, але нам ще потрібно працювати і працювати, що ми і робимо. Матчі проводимо на місцевому стадіоні "Колос" у Бахмачі. Завжди раді бачити наших вболівальників, вони надихають футболістів, навіть проти лідерів грається легше за їх підтримки», - розповів головний тренер бахмачан Микола Тищенко.

Агродім (Бахмач, Чернігівська обл.)

Агродім (Бахмач, Чернігівська обл.)

В сезоні 2018/19 аматорського чемпіонату «Агродім» у групі 2 посів 8 місце: провів 22 матчі, +8+3-11, м’ячі 23:34, очок 27.

Досягнення

Переможець чемпіонату Чернігівської області: 2017

Друге місце в чемпіонаті Чернігівської області: 2016

Третє місце в чемпіонаті Чернігівської області: 2015

Володар Суперкубка Чернігівської області: 2016

Фіналіст Кубка Чернігівської області: 2016