Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська обл.)

Рік заснування: 2002

Президент: Юрій Березовський 

Почесний віце-президент: Олег Кохман  

Почесний віце-президент: Іван Чайківський 

Голова ГО «ФК «Агрон»: Сергій Зендран 

Головний тренер: Роман Курдупель

Начальник команди: Степан Гуля

Стадіон: сільський стадіон с. Великі Гаї, Тернопільська область

Сторінка у Фейсбук

Історична довідка

ФК «Агрон-ОТГ» (Тернопільська обл.)

Срібні медалі у Тернопільській області, наступного року золоті… Такі успіхи спонукали команду «Агрон-ОТГ» спробувати свої сили на більш високому рівні та подати заявку на участь у аматорському чемпіонаті України 2018/19. Базується клуб у селі Великі Гаї, що лише в кількох кілометрах від Тернополя.

ФК «Агрон-ОТГ» (Тернопільська обл.)

Слово головному тренеру команди Роману Курдупелю: «Голова об’єднаної громади – Олег Андрійович Кохман, він, у першу чергу, саме футболіст, від нього все йде. Маємо таких великих спонсорів, як Юрій Романович Березовський та Іван Адамович Чайківський – дві людини, які вагомий внесок зробили, щоб ця команда була. Проект є такий, що у нас має будуватися інфраструктура: спортивний комплекс, велике штучне поле і два штучні майданчики. Поки що ніхто не хоче загадувати – дивляться у майбутнє з оптимізмом та хочуть будувати команду. Тобто, до основи зі своїх хлопців будемо залучати за потреби посилення. У нас багато команд, десь 5-6 з ОТГ, грають на першість району в першій-другій групі. До молодих гравців придивляємося. Вони хочуть помаленьку рости, ставити собі задачі. Щоб зі своїх вихованців будувати футбол у громаді».

За підсумками аматорського чемпіонату сезону 2018/19 «Агрон» посів п’яте місце із десяти команд в групі 1 Також у 2018 році команда підтвердила лідерство на Тернопільщині, вдруге поспіль ставши чемпіоном області.

ФК «Агрон-ОТГ» (Тернопільська обл.)

Досягнення

Чемпіон Тернопільської області: 2017, 2018

Срібний призер чемпіонату Тернопільської області: 2016

Володар Кубка Тернопільської області 2011, 2013 років, фіналіст – 2018.