Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська обл.)

Президент: Юрій Березовський

Директор: Сергій Зендран

Головний тренер: Роман Курдупель

Стадіон: сільський стадіон с. Великі Гаї, Тернопільська область

Сторінка у Фейсбук

Історична довідка

ФК «Агрон-ОТГ» (Тернопільська обл.)

Срібні медалі у Тернопільській області, наступного року золоті… Такі успіхи спонукали команду «Агрон-ОТГ» спробувати свої сили на більш високому рівні та подати заявку на участь у аматорському чемпіонаті України 2018/19. Базується клуб у селі Великі Гаї, що лише в кількох кілометрах від Тернополя.

ФК «Агрон-ОТГ» (Тернопільська обл.)

Слово головному тренеру команди Роману Курдупелю: «Голова об’єднаної громади – Олег Андрійович Кохман, він, у першу чергу, саме футболіст, від нього все йде. Маємо таких великих спонсорів, як Юрій Романович Березовський та Іван Адамович Чайківський – дві людини, які вагомий внесок зробили, щоб ця команда була. Проект є такий, що у нас має будуватися інфраструктура: спортивний комплекс, велике штучне поле і два штучні майданчики. Поки що ніхто не хоче загадувати – дивляться у майбутнє з оптимізмом та хочуть будувати команду. Тобто, до основи зі своїх хлопців будемо залучати за потреби посилення. У нас багато команд, десь 5-6 з ОТГ, грають на першість району в першій-другій групі. До молодих гравців придивляємося. Вони хочуть помаленьку рости, ставити собі задачі. Щоб зі своїх вихованців будувати футбол у громаді.

Якщо подивитися на наш склад, то багато хлопців побували в командах майстрів: Олег Лівіцький пограв в «Олімпіку» (Донецьк), «Ниві» (Тернопіль), Руслан Мазур – у Другій лізі був, у «Ниві» (Тернопіль) в Першій лізі, в «Гірнику-Спорті», якщо не помиляюся. Роман Гаврилюк, майже всі футбольні роки якого були віддані ФК «Тернопіль». Молодих футболістів можна назвати: Пастернак, Роман Андрієшин (брат Дмитра – також мого вихованця, нинішнього директора тернопільської «Ниви»), Семенець, Коник, Кривобедрий, тобто, у нас такий ніби сплав молодості і досвіду, завдяки чому молодші можуть у старших чомусь навчитися. Хочеться, зрозуміло, бути в лідерах, хоча б у трійці, тож будемо намагатися зіграти якнайкраще. А вже взимку будемо робити висновки – чого нам не вистачає, може деякі футболісти ще не належного рівня, може когось досвідченіших дібрати».

Після першої частини сезону аматорського чемпіонату «Агрон» посідає п’яте місце із десяти команд. Також у 2018 році команда підтвердила лідерство на Тернопільщині, вдруге поспіль ставши чемпіоном області.

ФК «Агрон-ОТГ» (Тернопільська обл.)

Досягнення

Чемпіон Тернопільської області: 2017, 2018

Срібний призер чемпіонату Тернопільської області: 2016