Авангард (Бзів, Київська обл.)

Рік заснування: 2015

Президент: Андрій Коротков

Спортивний директор: Олег Іванов

Головний тренер: Сергій Карпенко

Стадіон: «Прогрес» (Баришівка)

Історична довідка

Для становлення клубу з Київщини знадобилося зовсім небагато часу. Вже на другий рік самобутній колектив із Бзіва заявив про себе в обласному чемпіонаті, у сезоні 2017 перемігши у конкурентній першості Київської області. Тоді у 28 іграх «Авангард» здобув 24 перемоги і випередивши «Джуніорс» на п’ять очок став чемпіоном! Не менш вдало команда виступила і в чемпіонаті Київщини-2018 – 19 перемог у 22 матчах, і дев’ять очок переваги над «Діназом», який фінішував другим.

Авангард (Бзів, Київська обл.)

Домінуючи в рідній області амбітний клуб очолюваний Андрієм Коротковим ставить перед собою нові завдання. Логічним був перехід влітку 2018 на всеукраїнський рівень – виступи у групі 2 чемпіонату України серед аматорів.

Авангард (Бзів, Київська обл.)

Очолює команду Сергій Карпенко, який також має за плечима чималий досвід виступів на професійному рівні (приблизно 350 матчів!). У свій час цей захисник встиг пограти навіть у вищій лізі України за «Нафтовик-Укрнафту» та «Кривбас».

Авангард (Бзів, Київська обл.)

Домашні ігри «Авангард» проводить у райцентрі – Баришівці. «Маємо сільський стадіон, орендуємо спорткомплекс «Прогрес» у нашому райцентрі. Тренується команда у Щасливому. Там, де я живу з родиною, маю ще й земельну ділянку, де поки що стоїть пустир, але маю можливість там щось гарне й спортивне збудувати – стадіон із накриттям. Також планую у Бзові створити певну інфраструктуру, там є світло, тепло, біогазова установка для підігріву. Це – наш пріоритет, щоб була база, тренувальні поля, все зробити так, як треба – капітально й по-господарськи», – розповідає про плани щодо розвитку інфраструктури президент клубу Андрій Коротков.

Досягнення

Чемпіон Київської області: 2017, 2018

Володар Суперкубка Київської області: 2017

Фіналіст Кубка Київської області: 2017

Володар Кубка регіональних чемпіонів імені П.І.Безносенка: 2017

Переможець Меморіалу О.І.Щанова: 2018