Авангард (Корюківка, Чернігівська обл.)

Рік заснування: 1960

Президент: Олександр Верещака

Головний тренер: Валерій Чорний

Тренер: Артем Падун

Стадіон: «Паперовик» (Корюківка)

Історична довідка

Представляючи Корюківську фабрику технічних паперів, футбольний клуб за десятиліття, з 2005-го до 2015 рік вісім разів завоював медалі чемпіонату Чернігівщини (три комплекти – золоті), ще двічі здобував Кубок області.

Вже кілька років «Авангард» зосередився на чемпіонаті України серед аматорських команд. У сезоні 2017/18 виступаючи в групі 2 «Авангард» серед восьми учасників посів шосте місце, у 14 іграх набравши 14 очок. За словами головного тренера Валерія Чорного, наразі команда не має можливостей перейти на професіональний рівень та грати у другій лізі, тож змагання у аматорській першості є чудовою нагодою для перевірки сил, формування складу та надання можливостей для молоді області набиратися досвіду та майстерності. «Всі гравці, та й я, як тренер, дивлячись на той рівень аматорського футболу, який є зараз, можемо сказати, що він від професіонального не дуже відрізняється. «Авангард» грав із клубами ПФЛ і ні у чому їм не поступався. І наші гравці, які переходять у клуби тієї ж Другої ліги, швидко там пробиваються в основу й кажуть, що їм не важко робити такий перехід», – наголосив Валерій Чорний.

Авангард (Корюківка, Чернігівська обл.)

Із кожним сезоном «Авангард» поступово додає. У першій частині сезону 2018/19 команда у тих самих 14 іграх набрала вже 20 очок та посідає п’яту сходинку. Багато в чому гра залежить від лідерів нападу – Олександра Яловця та Сергія Алаєва, котрі забили на двох 12 м’ячів, більше половини від загальної кількості.

Досягнення

Переможець Чемпіонату Чернігівської області: 2007, 2012, 2013

Володар Кубка Чернігівської області: 2011, 2013

Володар Суперкубка Чернігівської області: 2012, 2014

Чемпіон міста Чернігова: 2010

Володар Кубка з футболу пам’яті Е.Г. Школьникова: 2010

Володар Кубка Чернігівської області з футзалу: 2011

Володар Кубка Чернігова з міні-футболу: 2012