Діназ (Вишгород, Київська обл.)

Рік заснування: 1999

Почесний президент, засновник клубу: Ярослав Москаленко

Президент: Василь Наливайко

Спортивний директор: Олег Спічек

Тренер: Володимир Бондаренко

Стадіон: «Діназ», Лютіж (1000 глядачів)

Сайт: www.dinaz.com.ua

Сторінка у Фейсбук

Історична довідка

Футбольний клуб «Діназ» розпочав власний літопис у 1999 році. Взявши старт із чемпіонату Вишгородського району, нині діназівці беруть участь у боротьбі за першість серед аматорських колективів усієї держави, а також у чемпіонаті Київської області.

За майже двадцять років існування клуб завоював низку призових кубків та винагород. Серед найповажніших, ФК «Діназ» тричі вигравав кубок Київської області (2005, 2012, 2015) та суперкубок області (2011). У 2011 році клуб здобув перше місце у чемпіонаті Київщини, також у кошику присутні срібні та бронзові медалі чемпіонату.

Діназ (Вишгород, Київська обл.)

У 2012 році Виконком УЄФА нагородив ФК «Діназ» бронзовою медаллю УЄФА у номінації «Кращий аматорський футбольний клуб Європи», що стало певним підсумком спортивної діяльності клубу та поштовхом до наступного –  професійного футболу.

Вихованці ФК «Діназ» укладали контракти з професійними клубами, зокрема Старенький Сергій (с.Нові Петрівці) – з командою прем’єр-ліги ФК «Олександрія», а Пономаренко Сергій (м. Вишгород) свого часу виступав за «Украгроком» в першій лізі Україні.

Діназ (Вишгород, Київська обл.)

Загальна кількість членів клубу налічує понад 500 чоловік, всі вони займаються безкоштовно. Клубу належить навчально-тренувальна база зі штучним покриттям у селі Лютіж, також використовуються два стадіони з натуральним та штучним покриттям у селі Демидів, нещодавно був відкритий новий стадіон зі штучним покриттям в с. Нові Петрівці.

Діназ (Вишгород, Київська обл.)

Засновником ФК «Діназ» та його почесним президентом є Ярослав Москаленко. З 2018 року очолює команду відомий в минулому півзахисник «Чорноморця», «Арсеналу», «Оболоні» та молодіжної збірної України Володимир Бондаренко.

Діназ (Вишгород, Київська обл.)

За рівнем майстерності та спортивних результатів команда «Діназ» претендує на вихід до другої ліги чемпіонату України і саме це є метою клубу на 2019 рік.

Досягнення

Переможець Чемпіонату Київської області: 2011

Срібний призер Чемпіонату Київської області: 2015, 2018

Бронзовий призер Чемпіонату Київської області: 2005, 2007, 2010

Володар Кубка Київської області: 2005, 2012, 2015

Фіналіст Кубка Київської області: 2006

Володар Суперкубка Київської області: 2011

Переможець Меморіалу Олександра Щанова: 2015, 2017

Володар Кубка імені Володимира Мунтяна: 2016