Дружба (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)

Рік заснування: 2004

Президент: Микола Моргун

Тренер

Стадіон: «Гірник», Кривий Ріг

Історична довідка

Команда «Дружба» створена 2004-го року в селі Новомиколаївка Високопільського району Херсонської області та була учасником Чемпіонату Херсонської області та Кубку Херсонської області з футболу. З сезону 2017/2018 року є учасником чемпіонату України серед аматорів.

Дружба (Новомиколаївка, Херсонська обл.)

Домашні ігри у аматорському чемпіонаті «Дружба»  проводить у Кривому Розі, на стадіоні «Гірник». Екс-головний тренер Руслан Перевезій влітку 2018 року розповів, чому його команда грає не на Херсонщині: «На область граємо вдома, чому дуже раді. Але щоб мати змогу приймати матчі вищого статусу треба щоб і землю нам виділили, і стадіон збудувати. Президент наш над цим працює. У процесі ці важливі питання. Коли в усіх буде розуміння важливості цієї справи – Високопільський район побачить чудовий футбол. До Херсону їхати далі, ніж до Кривого Рогу. Тож і базуємося наразі у цьому місті, і стадіон у нас заявлений криворізький – «Гірник». Ми вже звикли до такого ритму, маємо підтримку нашого керівництва, а колектив відповідально ставиться до переїздів. Орендуємо стадіон «Гірник», де місцевий клуб облаштував гарну навчально-тренувальну базу. Не маємо проблем і з ігровою практикою, адже йде першість міста, поряд – відразу кілька цікавих колективів з якими можна помірятися силами».

У сезоні 2017/18 в чемпіонаті України серед аматорів у Групі 3 «Дружба» посіла перше місце: 16 матчів, +12=1-3, різниця м’ячів 32−14, 37 набраних очок. Але ходу до найвищих нагород серед аматорів було зупинено у 1/4 фіналу, коли у запеклому протистоянні не вдалося пройти ОДЕК з Оржева – 1:2. Втім, як для першого сезону вихід до вісімки найкращих став доволі непоганим показником.

Дружба (Новомиколаївка, Херсонська обл.)

У сезоні 2018/19 «Дружба» дещо знизила результати – на зимову перерву команда пішла на восьмій сходинці у групі 3. Відзначимо результативність нападника Юрія Лопіна, який у 14 іграх провів 8 м’ячів, що є майже половиною від загальної кількості забитих «Дружбою».

Досягнення

Чемпіон Херсонської області: 2017

Володар Кубка Херсонської  області: 2015

Володар Суперкубка Херсонської  області: 2018

Срібний призер чемпіонату Дніпропетровської області: 2016
 

З 24.04.2019 р. команда офіційно змінила прописку і тепер виступає у змаганнях як "Дружба" (Кривий Ріг).