ФК Біла Церква (Київська обл.)

Рік заснування: 2019

Директор і головний тренер: Мандрієвський Вадим Левкович

Тренер: Бондаренко Анатолій Валентинович

Адміністратор: Захленюк Юрій Володимирович

Стадіон: «Зміна» (Біла Церква), вміщує 846 глядачів

Фейсбук

Колишній старший тренер «Ворскли U-19» Вадим Мандрієвський очолив ФК «Біла Церква». Його розповідь, як була створена ця команда та про її найближчі плани:

– Біла Церква – це велике місто, яке має великі давні традиції. Але так історично склалося, що клуби, які розвивалися у місті – не витримували конкуренції. Можливо, не мали далекоглядної стратегії і з часом фінансування припинялось. Хоча дитячі футбольні школи працюють в місті і працюють добре. Але для дітей, для юних футболістів потрібна перспектива у дорослому футболі, а її часто немає. Адже вже 3-4 роки у Білій Церкві немає навіть аматорської дорослої команди. Тому у мене виникла така ідея – створити професійний клуб. Відчув цей запит, що він є у міста. Також співпали інтереси із місцевою федерацією футболу, яку очолює Геннадій Мільцарик. Цей спеціаліст дуже серйозно працює на відродження футболу у місті.

Головне завдання – це створення у місті серйозного професійного клубу. Але ми йдемо поступово. Крок номер один – це аматорський футбол. Я переконаний, що треба ставити максимальні цілі. Вірю, що в місті є великий потенціал. Великі перспективи має і область і цим треба користуватись. Вже з’явилась мотивація у молодих футболістів, які мають змогу спробувати себе у дорослому футболі. Вірю, що наша справа дозволить об’єднати місто, глядачі знову підуть на футбол. І в перспективі на стадіоні у Білій Церкві будуть грати футбольні гранди. Зараз ми закладаємо фундамент і запрошуємо до співпраці усіх небайдужих. Впевнений, у нашого клубу буде велике і світле майбутнє.

ФК Біла Церква (Київська обл.)

Розпочинаючи з сезону 2019/2020 р. ФК «Біла Церква» – учасник чемпіонату України  серед аматорських команд. У дебютному для себе сезоні 2019/20 кияни посіли в Групі 2 дев’яту сходинку.

Заявка:

Адзер-Ігба Сааондо Станіслаус (28.08.2000; Нігерія), Бамба Шеік Ібрахім (02.05.1999; Кот-Д’івуар), Білоус Артем (04.04.2000), Герасименко Андрій (06.07.2002), Горбатюк Андрій (25.05.2003), Діякончук Олександр (27.05.1998), Еванг Мішель Метюж (14.09.1995; Камерун), Костенко Євгеній (07.07.2000), Лешенок Ілля (03.09.1986), Матвійчук Максим (21.05.2002), Минзар Андрій (03.02.1980), Пасечнюк Владислав (27.05.1998), Петровець Артем (12.02.2002), Пилипенко Геннадій (05.02.2002), Скворцов Дмитро (16.01.1994), Скорба Вадим (23.02.1988), Солью Абубакрі Гаруба (27.01.1998; Нігерія), Супоцінський Владислав (29.03.2002)