ФК Біла Церква (Київська обл.)

Рік заснування: 2019

Директор і головний тренер: Вадим Мандрієвський

Стадіон: «Зміна» (Біла Церква), вміщує 846 глядачів

Фейсбук

Колишній старший тренер «Ворскли U-19» Вадим Мандрієвський очолив ФК «Біла Церква». Його розповідь, як була створена ця команда та про її найближчі плани:

– Біла Церква – це велике місто, яке має великі давні традиції. Але так історично склалося, що клуби, які розвивалися у місті – не витримували конкуренції. Можливо, не мали далекоглядної стратегії і з часом фінансування припинялось. Хоча дитячі футбольні школи працюють в місті і працюють добре. Але для дітей, для юних футболістів потрібна перспектива у дорослому футболі, а її часто немає. Адже вже 3-4 роки у Білій Церкві немає навіть аматорської дорослої команди. Тому у мене виникла така ідея – створити професійний клуб. Відчув цей запит, що він є у міста. Також співпали інтереси із місцевою федерацією футболу, яку очолює Геннадій Мільцарик. Цей спеціаліст дуже серйозно працює на відродження футболу у місті.

Головне завдання – це створення у місті серйозного професійного клубу. Але ми йдемо поступово. Крок номер один – це аматорський футбол. Восени ми ставимо ціль заявитися у всеукраїнські змагання серед аматорів. Це дасть право згодом претендувати на ліцензування до Другої ліги. На літо 2020 року ми маємо вже виступати у Другій лізі.

Я переконаний, що треба ставити максимальні цілі. Вірю, що в місті є великий потенціал. Великі перспективи має і область і цим треба користуватись. Вже з’явилась мотивація у молодих футболістів, які мають змогу спробувати себе у дорослому футболі. Вірю, що наша справа дозволить об’єднати місто, глядачі знову підуть на футбол. І в перспективі на стадіоні у Білій Церкві будуть грати футбольні гранди. Зараз ми закладаємо фундамент і запрошуємо до співпраці усіх небайдужих. Впевнений, у нашого клубу буде велике і світле майбутнє.

ФК Біла Церква (Київська обл.)