ФК Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.)

Рік заснування: 2 квітня 2016

Директор: Олексій Липатов

Спортивний директор: Тарас Стретович

Головний тренер: Валентин Платонов

Тренер: Юрій Штурко

Стадіон: «Будівельник», Кривий Ріг (вміщує 2000 глядачів)

Офіційний сайтkryvbas.com.ua

Історична довідка

ФК Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.)

В 2016 році група підприємців міста Кривого Рогу, висунула ідею створення громадської організації – клубу, пріоритетною метою якого був би розвиток футболу в Кривому Розі, а саме створення та фінансування членами клубу футбольної команди міста. Далі ідея розвивалася, поповнювалася прихильниками та новими напрямками. 3 листопада 2016 року була офіційно зареєстрована Громадська Організація «Клуб «Кривбас». Пізніше було зареєстровано ТОВ «ФК Кривбас – Кривий Ріг»», в якому ГО «Клуб «Кривбас» виступив єдиним засновником та відповідно власником.

ГО «Клуб «Кривбас» є громадською некомерційною організацією з відкритою формою власності, в якій витрати клубу покриваются власними доходами клубу. Основними видами діяльності є: фінансування та підтримка футбольного клубу «Кривий Ріг» і реалізація соціальних проектів міста У 2017 році Футбольна команда «Кривий Ріг» зайняла 1-е місце в Суперлізі Дніпропетровської області, здобувши перемогу у 8-ми інших кращіх команд регіону, деякі з яких розглядають свою подальшу участь в чемпіонатах більш високого рівня. Влітку 2018 року ФК «Кривий Ріг» заявився для участі в чемпіонаті України серед аматорів. Після першої частини сезону 2018/19 криворізці посідають у групі 3 шосту сходинку серед 12 учасників.

ФК Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.)

Попередні підсумки старту «Кривого Рогу» підвів спортивний директор клубу Тарас Стретович: «Я би поділив цей відрізок сезону на два етапи: на серпень, в якому у нас був невдалий старт, та на подальші матчі. Відверто можу сказати, що початок чемпіонату у нас вийшов доволі невдалим. На мою думку, на це є декілька причин: неочікували такий високий рівень аматорського чемпіонату України, недостатньо підготувались до старту сезону, брак досвіду гри на цьому рівні у більшості гравців. Також зіграла роль і неповна кадрова комплектація. У вересні розуміли, що потрібно підсилюватись. Вдалося домовитися про перехід до «Кривого Рогу» двох вихованців та колишніх гравців молодіжних складів «Кривбасу» Євгенія Мороза та Павла Бовтуненка.

Команда через матчі першості України та міста набрала свої кондиції, здобула необхідний досвід та впевненість у своїх силах і почала показувати зовсім інший рівень футболу та результати. У подальшому із восьми матчів була всього одна поразка на виїзді від лідера першості на той момент – «Таврії» з Новотроїцького. Тому оцінюючи загалом, можу впевнено сказати, що виступ клубу є задовільним. Але ми бажаємо кращого і навесні докладемо зусиль, щоб підтягнутись до лідерів.

ФК Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.)

Найбільш позитивним моментом для нас є те, що з кожним матчем на трибунах нашого стадіону «Будівельник» бачимо все більше глядачів. Подобається, що багато людей відвідують поєдинки цілими родинами. Дуже тішуся, коли батьки разом з малечею приходять вболівати за улюблений футбольний клуб».

Досягнення

Чемпіон Суперліги Дніпропетровської області: 2017

Срібний призер Суперкубку Дніпропетровської області: 2018

Срібний призер Кубку Кривого Рогу: 2018