Начальник команди: Олександр Цюх

Головний тренер: Богдан Самардак

Стадіон: «Ліон», с.Малинськ

Історична довідка

ФК «Малинськ» – аматорський футбольний клуб із села Малинськ Березнівського району Рівненської області. Створений у 2009 році та бере участь у чемпіонаті та розіграші Кубка Рівненської області та чемпіонаті України з футболу серед аматорів.

Головний трофей у своїй нетривалій історії клуб завоював у 2012 році, коли переміг в чемпіонаті Рівненської області. Опісля були срібні медалі, вихід до фіналу Кубка області.

Четвертий рік поспіль клуб з Рівненщини є учасником змагань всеукраїнського рівня. Спершу він спинявся у чвертьфіналі чемпіонату, згодом фінішував дев’ятим в групі, потім шостим. Нинішній сезон вкрай вдало складається для «Малинська» – на зимову перерву команда пішла посідаючи другу сходинку в Групі 1.

Очолює команду Богдан Самардак – авторитетний футболіст та тренер, за плечима якого виступи за «Торпедо» (Луцьк), «Авангард» та «Верес» (Рівне), «Металург» (Запоріжжя), «Гуменне» (Чехія), «Буковину» (Чернівці), «Ниву» (Тернопіль), «Полісся» (Житомир), а також робота у тренерських штабах професіональних клубів «Нива» (Тернопіль) та «Буковина» (Чернівці). Відзначимо головного бомбардира команди Артема Корольчука, на рахунку якого 9 забитих м’ячів в 11 проведених матчах.