ФК Тернопіль-ДЮСШ

Директор: Роман Коверко

Тренер: Андрій Яблонський

Тренер: Богдан Бучинський

Тренер: Петро Старовський

Начальник команди: Віктор Вересюк

Стадіон: «Топільче», Тернопіль

Сторінка у Фейсбук

Історична довідка

ФК Тернопіль-ДЮСШ

Тренер ФК «Тернопіль-ДЮСШ» Андрій Яблонський розповів про виступи команди в сезоні 2018 року:

«Перехід до дорослого футболу – дуже важкий процес, його не кожен зможе пройти безболісно. Одні розкриваються раніше, інші – пізніше, але є й такі, які сходять з дистанції тому, що не витримують навантаження. І, як правило, це не фізичне навантаження, а скоріш за все психологічне.  На мою думку, якби до цієї команди додати чотири-п’ять  досвідчених футболістів – могла би бути непогана команда другої ліги.

ФК Тернопіль-ДЮСШ

Впродовж сезону ми зіграли близько сорока офіційних ігор, не враховуючи товариських, але іншого шляху просто не було. Для того, щоб зберегти колектив і перейти в дорослий футбол потрібно було терпіти, проявляти чоловічий характер та бійцівські якості. Та команда, яка закінчувала сезон і та яка його розпочинала – це зовсім різні команди. Це зовсім інші футболісти, це люди, які понюхали пороху і готові для нових  досягнень.

Ніхто ніяких турнірних завдань перед нами не ставить. Основне завдання – зберегти колектив і сформувати боєздатну команду, що, на мою думку, ми виконали. І тепер при правильній роботі місто матиме команду зі своїх вихованців, які в подальшому зможуть прославляти його»

ФК Тернопіль-ДЮСШ