ФК Тростянець (Сумська обл.)

Рік заснування: 2015

Директор КЗ ТМР «Спортивний клуб «Академія спорту»: Богдан Єсип

Начальник команди: Руслан  Бова

Головний тренер: Сергій Коритник

Стадіон: ім. В.П.Куца (Тростянець) – вміщує 1100 глядачів.

https://www.facebook.com/fctrostyanets/

http://www.fctrostyanets.com

У 2015 році було засновано громадську організацію «Спорт Тростянеччини» і саме тоді почалось відродження футболу в місті. В складі організації було створено ФК «Тростянець», який у тому ж році почав приймати участь у футбольних змаганнях Сумщини. Перед організацією стояли завдання відновлення команди, привернення уваги до футболу, повернення вболівальників на стадіон, популяризація дитячої секції з футболу та максимальне висвітлення футбольного життя міста. Заручившись підтримкою Тростянецької міської ради та шоколадної фабрики Mondelez International почалась підготовка до першого повноцінного сезону. Основну частину витрат на розвиток команди ГО «Спорт Тростянеччини» отримала від Тростянецької міської ради в рамках конкурсу громадських проектів, футбольну форму, у кольорах міста, допомогла закупити шоколадна фабрика.

Розпочинаючи з 2015 року команда виступає у першості Сумської області. У серпні 2019 року, на День Незалежності, ФК «Тростянець-2» здобув свою першу велику перемогу – в фіналі Кубка Сумської області був подоланий ФК «LS Group». Розпочинаючи з сезону 2019/20 ФК «Тростянець-2» заявився для участі в аматорському чемпіонаті України.

З 13 січня 2020 року ФК "Тростянець-2", як учасник чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону 2019/2020, змінив назву на ФК "Тростянець".

ФК Тростянець-2 (Сумська обл.)

Одночасно триває реконструкція міського стадіону ім. В.П.Куца. Був розроблений та затверджений проект оновленого стадіону з великим футбольним полем із живим покриттям та автоматичним поливом, два тренувальних поля, одне поле розміром 60х40м зі штучним покриттям, футбольний манеж із полем зі штучним покриттям розміром 60х40м та оновленні бігові доріжки. Опісля завершення реконструкції арена має бути однією з найкращих в області!

ФК Тростянець-2 (Сумська обл.)