ФК Ужгород

Рік заснування: 2015

Президент: Андрій Андріїв

Спортивний директор: Юрій Свистак

Головний тренер: Мирослав Бабяк

Тренер: Олег Маркович

Стадіон: «Автомобіліст», Ужгород

Офіційний сайт: fcuzhhorod.com

Сторінка у Фейсбук

Історична довідка

ФК Ужгород

Футбольний клуб «Ужгород», завоювавши на обласній арені найвищі нагороди – двічі став чемпіоном та володарем кубку, – вирішив спробувати сили на всеукраїнському рівні, заявившись у сезоні 2018/19 в чемпіонаті серед аматорів.

Головний тренер Мирослав Бабяк розповів про цілі, завдання та філософію ФК «Ужгород»: «Нашим президентом є Андрій Андріїв, депутат Закарпатської обласної ради. Команда на даний момент займає третє місце в обласному чемпіонаті. Завдання на область – бути в трійці, але ми, звісно, завжди ставимо максимальні завдання. На чемпіонат України серед аматорів ми заявилися вперше, тому ставимося до дебюту реалістично – треба обкатати молодь. У нас усі гравці ужгородські, жодного приїжджого немає. Певним чином, це соціальний проект і велика підмога нашому місцевому футболу. До того ж, є й свої матеріальні переваги. Не треба нікому знімати квартиру, як в інших командах. Поки завдання, як кажуть, «шишки набити», а вже потім будемо вирішувати більш серйозні. Є плани вийти в Другу лігу, але це вже потім – треба ще серйозно попрацювати».

ФК Ужгород

Порівняно із «золотим» складом зразка 2015-2016 років, зараз в «Ужгорода» зовсім нова команда. Половина гравців пішла до друголігового «Минаю», натомість підтягнулась молодь. У клубі намагаються вибудувати систему, розпочинаючи з дитячо-юнацького футболу і завершуючи ветеранською командою, тому ставка робиться на місцевих виконавців.

Домашні матчі «Ужгород» проводить на затишному стадіоні «Автомобіліст». Команда вже має й своїх уболівальників – щонайменше кілька сотень збираються на кожну гру.

ФК Ужгород

Досягнення

Переможець чемпіонату Закарпатської області: 2015, 2016

Володар Кубка Закарпатської області: 2015, 2016