Карпати (Львів)

Рік заснування: 2020

Генеральний директор: Юрчишин Степан Федорович

Гол. тренер: Тлумак Андрій Богданович

Тренер: Сапуга Андрій Михайлович

20 жовтня відбулась прес-конференція засновників нового футбольного клубу у Львові – "ФК Карпати", в якій взяв участь окрім легенд попередніх команд Ігоря Кульчицького, Ростислава Поточняка, Андрія Тлумака та Степана Юрчишина один з інвесторів, а саме генеральний директор ТзОВ "Радехівський цукор" Віталій Сікорський.

"Наша ідея – створити клуб західного типу. Коли він не буде належати одному підприємцю. Тому не дивуйтесь, коли будете чути, що клубом займаються різні люди. Наша структура є досить потужною (компанії "Західний Буг" та "Радехівський цукор" - прим.), ми могли б самі цим займатись, але наша ідея полягає в тому, щоб віддати частку клубу іншим представникам львівського бізнесового середовища. Ми проводимо з ними консультації, і однією з вимог є те, що це має бути прозорий бізнес. В ідеалі це буде західний тип – клуб, який має акціонерів, обирає наглядову раду, який обирає дирекцію. Ми на даному етапі це вирішили почати, рухатись в тому напрямку, адже на нашу думку, перспективи в "персональних" клубів немає.

В планах – почати з нуля, тобто з аматорських змагань. Наразі займаємось проектуванням бази і побудовою структури клубу", - зазначив Сікорський.

На питання щодо відносин з нинішніми "Карпати", які виступають в Другій лізі, інвестор відповів: "Час своє покаже. Я не вірю, що люди не можуть між собою спілкуватись і домовлятись. В нас не стоїть питання приватизувати бренд "Карпати". Якби ті "Карпати" були успішною командою, ми б з задоволенням ходили на їхні матчі і ніяких би питань не виникало. Як воно далі буде, невідомо. На ту тему варто говорити через рік.

Якщо чуда не станеться і ті "Карпати" не втримаються, як професійний футбольний клуб, то ми спробуємо до того часу підготувати заміну".

В осінній частині сезону 2020/21 за "Карпати" виступали:

Голкіпери

Іван Сілецький

Остап-Михайло Дяків

Захисники

Андрій Борик

Олександр Медведєв

Степан Сологуб

Олександр Кенийз

Юрій Войтович              

Півзахисники

Віталій-Дмитро Теплий

Остап Ілюк

Анатолій Тітунін

Михайло Гурка

Ігор Лісніченко

Костянтин Котовенко 

Нападники

Костянтин Деревльов

Назарій Малецький

Андрій Протасенко

Юрій Кудінов

Юрій Фурта