Мотор (Запоріжжя)

Рік заснування: 1907 року засновано завод, а 1950 – футбольну команду.

Президент: Віктор Лунін

Начальник команди: Кирило Чистяков

Головний тренер: Анатолій Чанцев

Тренер: Валерій Цупро

Стадіон: СК «Мотор-Січ», Запоріжжя. Вміщує 4000 глядачів.

Історична довідка

Одна із візитівок України на міжнародному рівні – підприємство «Мотор-Січ», флагман машинобудівної, газо-нафтової і навіть космічної галузі. А спортивну честь об’єднання заводів у Запоріжжі традиційно відстоює футбольна команда. Яка нині стартувала у чемпіонаті України серед аматорських команд, відразу ж проявивши себе гідним та конкурентним учасником турніру.

Мотор (Запоріжжя)

Осінь 2018 року стала справді «золотою» для «Мотору». Команда напрочуд вдало виступила в чемпіонаті Запорізької області та в чемпіонаті міста Запоріжжя, в обох турнірах завоювавши найвищі комплекти нагород.

В чемпіонаті серед аматорів у сезоні 2018/19 «Мотор» у групі 3 посів третє місце з 12 учасників. У чвертьфіналі змагання, клуб із Запоріжжя поступився «ЛНЗ-Лебедин» 0:3.

Головним тренером ФК «Мотор» є Анатолій Чанцев – відомий запорізький фахівець, який очолював «Металург» (Запоріжжя), «Зорю» (Луганськ), «Карпати» (Львів) та низку інших українських та зарубіжних команд.

Мотор (Запоріжжя)

«Коли я повернувся додому зі Львова – був певний період, коли хотілося відпочити. Але до мене звернулися, щоб я допоміг попрацювати з заводською командою. Поспілкувавшись з президентом клубу, протягом, мабуть, трьох хвилин, я погодився. Тому що бачу, що у чоловіка горять очі – він дуже любить футбол та дуже хоче, щоб у підприємства була команда та щоб заводчани ходили на матчі та підтримували її, адже багато хто із них любить футбол. З часом зрозумів, що мені дійсно цікаво працювати з моїм тренерським штабом та командою – анітрохи не жалкую, що погодився очолити «Мотор». Першочергове завдання «Мотору» – щоб на стадіон приходили вболівальники. Хочеться, щоб ми зацікавили вболівальників своєю грою. В цьому напрямку вже є зрушення: люди йдуть на стадіон, підтримають, вболівають – це приємно!», - розповів Анатолій Чанцев.

Досягнення

Чемпіон Запорізької області: 1951, 1963, 1964, 1965, 1966, 2010, 2012, 2018

Володар Кубка Запорізької області: 1963, 1967, 1974, 1975