Нива (Бузова, Київська обл.)

Дата заснування: 1980

Президент:  Октай Ефендієв

Тренер:  Марко Мартиненко

Стадіон: "Бузова Арена"

Інформація

Заснований навесні 1980 року за ініціативи інженера радгоспу «Бузівський» — Крижевського Василя Володимировича, який на той час був спортінструктуром на громадських засадах. Футбольний актив складався з місцевих аграріїв. Ініціатива була підтримана керівництвом радгоспу, лише постало питання, яку назву дати команді. Обрали назву для клуба — «Нива» на противагу варіанту з «Колосом». Команда декілька разів припиняла своє існування, особливо довгим був період відсутності з 2009 року по 2017 рік у зв'язку з реконструкцією «Шкільного» стадіону.

Відновлення клубу

З вересня 2019 року президентом клубу став Ефендієв О. З. У 2020 році було побудовано свою базу та стадіон.[2] Після 12-ти річної перерви клуб повернувся на рівень обласних змагань (кубок області). У короткі терміни у шість місяців був побудований домашній стадіон «Бузова Арена» та спортивна база в центрі села. У найближчих планах — побудова другої частини спортивної бази із спортзалом та кабінетами для відновлення футболістів.

Нива (Бузова, Київська обл.)

З моменту свого існування команда виступала в першості Києво-Святошинського району, але один сезон 2008 року провела в рамках обласного чемпіонату Київської області, де виборола срібні нагороди і стала віце-чемпіоном області.

В 2020-ому році до складу повернулись відомі виконавці Віталій Ємельянов та Василь Коропецький, які раніше захищали кольори «Ниви».

Заявка

Нива (Бузова, Київська обл.)