Олімпік (Кропивницький)

Рік заснування: 2000

Президент: Юрій Кевліч

Головний тренер: Юрій Кевліч

Спортивний директор: Юрій Гвоздецький

Стадіон: «Зірка» (Кропивницький)

Сайтfcolimpik.com.ua

Історична довідка

Іще в квітні 2000 року команда ДЮФК «Олімпік» зайняла перше місце на Міжнародному турнірі «Дружба народів», що відбувся у Севастополі, а наступного року виграла «Кубок Алустон» (Алушта). Команда ДЮФК постійно брала участь у чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги України і в першості Кіровоградської області.

13 липня 2007 року «Олімпік» отримав статус професіонального клубу. Перший матч у чемпіонаті клуб провів 25 липня 2007 року на стадіоні «Азовець» у Маріуполі проти «Іллічівця-2». Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь маріупольської команди. У чемпіонаті України «Олімпік» провів 34 гри, набрав 25 очок і посів 17 місце з 18 учасників.

У розіграшах Кубка України команда зіграла один матч — матч першого попереднього етапу Кубка України проти броварського «Нафкому», який відбувся 20 липня 2007року на стадіоні «Спартак» у Броварах. Кіровоградці програли з рахунком 0:5. У сезоні 2009/2010 років «Олімпік» брав участь у змаганнях на Кубок Ліги. На першому етапі команда посіла третє (останнє) місце у своїй групі, однак завдяки виключенню зі змагань команди «Дніпро-75», що посіла друге місце в групі, «Олімпік» пройшов до другого етапу, де програв команді «Іллічівець-2» з Маріуполя.

У даний час команда бере участь в аматорському чемпіонаті України, нині виступаючи у групі 2. В останьому сезоні – 2018/19 – «Олімпік» посів у групі 11 місйце із 12 учасників.

Олімпік (Кропивницький)