Перемога (Дніпро)

Рік заснування: 2017

Президент: Феміс Сагіров

Директор: Елакіс Сагіров

Головний тренер: Геннадій Жилкін

Тренер: Петро Буц

Стадіон: «Олімпійські резерви», Дніпро

Сторінка у Фейсбук

Історична довідка

Перемога (Дніпро)

15 листопада 2017 року було створено команду «Дон Гірос», яка навесні вже цього року перетворилася на футбольний клуб «Перемога». За час що минув команда подолала величезний шлях від групи товаришів, які провели перший товариський матч на все поле - 11 на 11 (раніше команда виступала виключно на міні-майданчиках в турнірі «Пульс» - вісім на вісім), до клубу, який спочатку став бронзовим призером турніру пам’яті Романа Шнейдермана, потім чвертьфіналістом Кубку Максима Білого, а далі виборов чемпіонство і Кубок міста, ставши при дуже серйозній конкуренції найсильнішою командою Дніпра, вийшовши на рівень міцного колективу аматорського чемпіонату України. Далі в планах – проходження процедури атестації на Другу лігу чемпіонату України у Професійній футбольній лізі!

Перемога (Дніпро)

«Зараз професійний футбол Дніпра переживає не кращі часи, і керівництво ФК «Перемога» вирішило своїм кроком підняти реноме дніпровського футболу на професійному рівні. Саме тому зараз наш клуб і вирішив надати документи на проходження процедури атестації у Другому дивізіоні Професійної футбольної ліги. Вже зараз наш молодий клуб показує високі результати на аматорському рівні, розвиває власну інфраструктуру, удосконалює матеріально-технічну базу, започатковує дитячо-юнацьку школу. Ми переконані, що за найближчі місяці футбольний клуб «Перемога» зуміє повністю створити всі потрібні умови для виступу команди у Професійній футбольній лізі, і буде відповідати усім критеріям життєдіяльності для отримання атестату клубу Другої ліги ПФЛ», — говориться у офіційній заяві клубу.

Тим часом, у чемпіонаті України серед аматорів у своєму прем’єрному сезоні 2018/19 «Перемога» виступила доволі гідно,  в групі 3 із 12 учасників посівши шосту сходинку.

Домашні матчі «Перемога» проводить у Дніпрі на стадіоні «Олімпійські резерви», який відкрито у 2017 році після капітальної реконструкції. У спорткомплексі – поля для баскетболу та міні-футболу, сектори для метальників молота, диска, списа, зал боксу, сучасні роздягальні та душові. Легкоатлетичні бігові доріжки – з сучасного синтетичного покриття. Ще одна особливість комплексу - одне з найкращих в Україні футбольних полів зі штучним покриттям. Поле м'яке, останнього покоління. Воно «засіяно» гумою високої якості.

Перемога (Дніпро)

Досягнення

Переможець чемпіонату міста Дніпра: 2018

Володар Кубку міста Дніпра: 2018