Покуття (Коломия, Івано-Франківська обл.)

Рік заснування: 2011

Виконавчий директор: Ігор Рубич

Головний тренер: Сергій Турянський

Головний тренер: Любомир Корнута

Тренер: Володимир Турянський

Стадіон: «Юність», Коломия (вміщує 5000 глядачів)

Офіційний сайт: fcpokuttya.if.ua

Сторінка у Фейсбук

Історична довідка

Покуття (Коломия, Івано-Франківська обл.)

Новітня історія коломийського «Покуття» бере свій початок в 2011 році,  коли на базі існуючої в смт. Печеніжин Коломийського району Івано-Франківської області команди створено футбольний клуб, який стартував в чемпіонаті Івано-Франківської області.  Дебютний сезон для відновленого клубу склався напрочуд вдало: спершу команда здобула кубок Івано-Франківської області, в який згодом поклала золоті медалі чемпіонату.

У 2012 році коломияни стартували в Аматорському чемпіонаті України, паралельно змагаючись у чемпіонаті та кубку області. У своїй групі чемпіонату ААФУ команда посіла третє місце, і вийшла до фінальної частини змагань, де стала чемпіоном України серед аматорських колективів сезону 2012 року, та посіли третє місце за підсумками сезону у чемпіонаті області, пропустивши вперед одноклубників із Яремчі та богородчанський «Газовик». Разом з тим, команда вдруге поспіль стає володарем кубка Івано-Франківської області.

Покуття (Коломия, Івано-Франківська обл.)

У сезоні 2013 року «Карпати» зосередились на виступах у чемпіонаті області, і вдруге в своїй історії здобули золоті медалі чемпіонату Івано-Франківської області, пізніше поклавши їх до Суперкубка Івано-Франківської області, здобувши його у двобої з богородчанським «Газовиком».

Пройшовши важкий період зміни поколінь та переорієнтації на місцевих вихованців, «Карпати» в сезоні 2015р. здобувають бронзові медалі обласного чемпіонату.

В сезоні 2016/2017, який вперше Івано-Франківська обласна федерація футболу проводила за системою «осінь – весна», під орудою нового молодого тренера Любомира Корнути, коломийські «Карпати»  в третє в своїй історії здобули золоті медалі чемпіонату Івано-Франківської області, що надало їм право повернутись до всеукраїнської аматорської ліги… уже під назвою «Покуття» Коломия…

Як для новачка змагань, «Покуття» доволі рівно пройшло турнірну дистанцію в групі 1 аматорського чемпіонату 2017/18, у підсумку посівши четверту сходинку. Команда прогресує, посилює склад, роблячи ставку на місцевих вихованців. Не дивно, що разом із наполегливою працею прийшли і турнірні здобутки – в чемпіонаті 2018/19 команда в Групі 1 посіла друге місце, вийшла до чвертьфіналу, де поступилася «Вікторії».

Покуття (Коломия, Івано-Франківська обл.)

Досягнення

Чемпіон України серед аматорів (як «Карпати»): 2012

Чемпіон Івано-Франківської області: 1991, 2011, 2013, 2016/2017

Володар Кубка Івано -Франківської області: 1985, 1993, 1995, 2011, 2012, 2018

Володар Суперкубка Івано -Франківської області: 2013