Покуття (Коломия, Івано-Франківська обл.)

Рік заснування: 2011

Президент: Тарасюк Олександр Вікторович       

Стадіон: "Юність"  м. Коломия, вул. Петлюри, 12б

Сайт:  www.fcpokuttya.if.ua

Історична довідка:

Новітня історія коломийського «Покуття» бере свій початок в 2011 році,  коли на базі існуючої в смт. Печеніжин Коломийського району Івано-Франківської області команди створено футбольний клуб, який стартував в чемпіонаті Івано – Франківської області.  Дебютний сезон для відновленого клубу склався напрочуд вдало: спершу команда здобула кубок Івано-Франківської області, в який згодом поклала золоті медалі чемпіонату.

У 2012 році коломияни стартували в Аматорському чемпіонаті України, паралельно змагаючись у чемпіонаті та кубку області. У своїй групі чемпіонату ААФУ команда посіла третє місце, і вийшла до фінальної частини змагань, де стала чемпіоном України серед аматорських колективів сезону 2012 року, та посіли третє місце за підсумками сезону у чемпіонаті області, пропустивши вперед одноклубників із Яремчі та богородчанський «Газовик». Разом з тим, команда вдруге поспіль стає володарем кубка Івано- Франківської області.

У сезоні 2013 року «Карпати» зосередились на виступах у чемпіонаті області, і вдруге в своїй історії здобули золоті медалі чемпіонату Івано-Франківської області, пізніше поклавши їх до Суперкубка Івано-Франківської області, здобувши його у двобої з богородчанським «Газовиком».

Пройшовши важкий період зміни поколінь та переорієнтації на місцевих вихованців, «Карпати» в сезоні 2015р. здобувають бронзові медалі обласного чемпіонату.

В сезоні 2016 – 2017р., який вперше Івано – Франківська обласна федерація футболу проводила за системою «осінь – весна», під орудою нового молодого тренера Любомира Корнути, коломийські «Карпати»  в третє в своїй історії здобули золоті медалі чемпіонату Івано-Франківської області, що надало їм право повернутись до всеукраїнської аматорської ліги…уже під назвою «Покуття» Коломия…

Покуття (Коломия, Івано-Франківська обл.)

Досягнення:

2011 рік

-

чемпіон Івано – Франківської області; володар Кубка Івано – Франківської області

2012 рік

-

чемпіон України серез аматорів, бронзовий призер чемпіонату Івано – Франківської області; володар Кубка Івано – Франківської області

2013 рік

-

чемпіон Івано – Франківської області; володар Суперкубка Івано – Франківської області

2015 рік

-

бронзовий призер чемпіонату Івано – Франківської області

2016 -2017

-

чемпіон Івано – Франківської області