Прикарпаття-Тепловик (Івано-Франківськ)

ФК «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ)

Рік заснування: 2016

Кольори клубу: зелено-жовті

Стадіон: «Гірка», м. Івано-Франківськ (вміщує 2400 глядачів)

• Керівництво та тренерський штаб          

Президент: Ольшанецький Василь Миколайович

Головний тренер: Данищук Віктор Юрійович

Тренери: Веприк Олег Олексійович, Хопта Степан Петрович

Прикарпаття-Тепловик (Івано-Франківськ)

Юнацька команда «Прикарпаття-Тепловик» уже має свої вагомі успіхи як у всеукраїнських змаганнях однолітків, так і в обласних турнірах серед дорослих. Здобувши звання віце-чемпіона Івано-Франківської області 2021 року, керівництвом прийняте рішення дебютувати в Чемпіонаті України серед аматорських команд.

Основу команди складають молоді місцеві вихованці, дехто з яких уже встиг пройти збори чи навіть дебютувати в складі першолігового «Прикарпаття». Допомагати на полі юним футболістам покликані кілька більш досвідчених гравців на чолі з граючим тренером Олегом Веприком, який ще недавно виступав у складі «Прикарпаття» та низки інших авторитетних західноукраїнських команд.

«Ми представляли «Прикарпаття» у обласних змаганнях і так само грали в Дитячо-юнацькій лізі України U-19, в цьому році зайняли третє місце. І представляли ще й наш тепловий завод в чемпіонаті області, зайняли друге місце. Наше керівництво попросило посприяти Асоціацію футболу нашої області, щоб посприяли нам і ми приймали участь в змаганнях аматорів. Хоча наша команда – друга в таблиці, проте в складі – молоді гравці, для яких корисно спробувати сили в турнірі всеукраїнського рівня серед дорослих. Ми до цього прагнули», ‒ повідомляв у передсезонному інтерв’ю прес-службі ААФУ відомий івано-франківський тренер Сергій Пташник.

• П’ять цікавих фактів про ФК «Прикарпаття-Тепловик» у сезоні ААФУ 2021/22:

- головним тренером команди призначено Віктора Данищука – відомий у недалекому минулому захисник «Прикарпаття» заявлений за «Прикарпаття-Тепловик» і в якості гравця.

- досвідчений Олег Веприк свого часу не один рік провів на професіональному рівні ‒ «Карпати» (Львів), «Спартак» і «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), МФК «Миколаїв» і «Кримтеплиця» (Молодіжне). Також півзахисник у складі «Карпати» (Яремче) здобув Кубок України серед аматорських команд 2009 року.

- півзахисник Ігор Крамар минулого сезону грав за «Варатик» (Коломия), в 16 матчах Чемпіонату України серед аматорів відзначившись 5 голами та 2 асистами.

- воротар Святослав Барасюк на всеукраїнському рівні отримав досвід у «Скалі» (Моршин), «Волині» (Луцьк), «Прикарпатті» (Івано-Франківськ).

- команда приймає гостей на івано-франківському стадіоні «Гірка».

Досягнення

Віце-чемпіон Івано-Франківської області 2020/21, бронзовий призер – 2018/19.

ФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) в інтернеті:

Веб-сайт: http://fc.if.ua/

Facebook

YouTube

Instagram

Telegram

ФК «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) дебютує на всеукраїнському рівні.