Рубікон-Вишневе (Київська обл.)

Дата заснування: 6 березня 2017 року

Кольори клубу: синьо-білі

Президент: Олег Бірун

Технічний директор: Роман Руденко

Головний тренер: Віктор Курята

Тренер: Денис Маринчук , Євген Стриж

Начальник команди: Валерій Душко

Адреса: 04209, м. Київ, вул. Озерна, 1, офіс 21

Тел.: +380 44 231 2381

Сайт: www.rubiconfc.com

E-mail: info@rubiconfc.com, rubiconfc@gmail.com

Стадіон: Міський стадіон м.Вишневе, 500 глядачів

Історична довідка

«Рубікон» був створений у березні 2017 року. В тому ж місяці команда стала колективним членом федерації футболу міста Києва. Згодом клуб подав заявку на учать в аматорському чемпіонаті України.

Свій першій офіційний матч в аматорській першості «Рубікон» провів 5 серпня 2017 року на виїзді з командою «Єдність» (Плиски). Результат зустрічі 2:0 на користь «Єдності». Власне, дебютний сезон склався не дуже вдало для новоствореної команди. У групі 2 «Рубікон» посів останнє місце, набравши у 14 іграх 4 очки. Втім, потрібно врахувати молодість гравців та брак часу для відпрацювання ігрових зв’язків.

Рубікон (Київ)

Головний тренер Віктор Курята – молодий спеціаліст (народився 19 травня 1989 року), вихованець київських футбольних шкіл ДЮСШ-15 та «Динамо». У складі збірної Києва отримав звання кандидат в майстри спорту. 

В сезоні 2018/19 «Рубікон» брав участь в чемпіонаті (10 місце в групі 2) та Кубку України (поступився в 1/16 фіналу "Фортуні") серед аматорів. 

Рубікон-Вишневе (Київська область)

Рубікон-Вишневе (Київська обл.)

Рубікон-Вишневе (Київська область)

Про минулий сезон та очікування від нового чемпіонату розповів головний тренер команди Віктор Курята:

– Цього сезону чемпіонат виявився значно цікавішим – і не лише для нашої команди, яка виступила значно успішніше, ніж у дебютному сезоні, а й загалом. Було багато команд, всі досить цікаві, з досвідченими гравцями. Якщо буде ставати все більше таких команд, як Вікторія, ЛНЗ-Лебедин і той же Альянс, який дебютував, але відразу став боєздатним учасником турніру, то чемпіонат України серед аматорів нічим не поступатиметься Другій лізі. Ми об’їздили практично всю державу – всі міста, звідки є учасники в нашій групі, і враження досить гарні. Зрозуміло, трійка лідерів – ті команди, які я називав вище – вона дещо вища за класом від інших, але радує, що всі інші команди рівні між собою. Футбол був цікавий – всі набирали очки, хтось навіть у лідерів відбирав. Порівняно з минулим сезоном, всі додали.

Скажу так: на сезон 2019/20 завдання незмінні, це – утримати «кістяк» команди, добре підготувати цих 14-15 молодих хлопців від нового сезону та інтегрувати новачків у склад. Ось ця послідовна робота буде направлена на те, щоб ще краще підготуватися й до наступного літа цим награним складом бути готовими перейти в Другу лігу. Чому ми не отримали атестат – цього я не знаю, це компетенція нашого керівництва – я тут не маю права судити. Але я впевнений, що наш клуб рухається в правильному напрямку, і ми продовжимо цю роботу, щоб розвивати наших гравців і клуб. Будемо пробувати зачепитися за трійку, але у нас молоді гравці – і ми будемо вимагати від них не стільки турнірного результату, а скільки якості гри. Це стосуватиметься не лише чемпіонату України, а й чемпіонату Києва, де ми паралельно беремо участь.