Рубікон-Вишневе (Київська обл.)

Дата заснування: 6 березня 2017 року

Кольори клубу: синьо-білі

Президент: Олег Бірун

Головний тренер: Віктор Курята

Тренер: Олександр Петрук

Адреса: 04209, м. Київ, вул. Озерна, 1, офіс 21

Тел.: +380 44 231 2381

Сайт: www.rubiconfc.com

E-mail: info@rubiconfc.com, rubiconfc@gmail.com

Стадіон: Міський стадіон м.Вишневе

Історична довідка

«Рубікон» був створений у березні 2017 року. В тому ж місяці команда стала колективним членом федерації футболу міста Києва. Згодом клуб подав заявку на учать в аматорському чемпіонаті України.

Свій першій офіційний матч в аматорській першості «Рубікон» провів 5 серпня 2017 року на виїзді з командою «Єдність» (Плиски). Результат зустрічі 2:0 на користь «Єдності». Власне, дебютний сезон склався не дуже вдало для новоствореної команди. У групі 2 «Рубікон» посів останнє місце, набравши у 14 іграх 4 очки. Втім, потрібно врахувати молодість гравців та брак часу для відпрацювання ігрових зв’язків.

Рубікон (Київ)

Головний тренер Віктор Курята – молодий спеціаліст (народився 19 травня 1989 року), вихованець київських футбольних шкіл ДЮСШ-15 та «Динамо». У складі збірної Києва отримав звання кандидат в майстри спорту. 

Восени 2018 року «Рубікон» брав участь відразу в декількох турнірах: чемпіонаті та Кубку України серед аматорів, а також першості Києва. Підсумки виступів підвів наставник команди Віктор Курята:

«Перед нами на цю частину сезону було поставлено завдання: піти на зимові канікули перебуваючи в трійці найсильніших серед аматорів і лідерами в першості Києва. У міському турнірі своє завдання виконали, а от з іншим - не впоралися. Хоча з тими гравцями, які є в складі, бути в трійці під силу. Але в результаті закінчили цей етап всього лише на 9-му місці. Щоправда, є ще гра в запасі проти кропивницького «Олімпіка». І в разі перемоги «Рубікон» може переміститися на три рядки вгору. Але все одно, це не той результат, який від нас чекало керівництво клубу. Чому ми його не виконали? Є ряд причин. У нас молода команда, їй всього півтора року, є недоробки як тренерського штабу, так і самих гравців. Ми покладали великі надії на деяких виконавців, які їх не виправдали. Сподівався, що молоді хлопці, що залишилися в команді після минулого сезону, отримавши досвід зможуть розкритися. Але не всі показали ту гру, яку від них очікували. Звідси і результат! Хоча в першому колі у нас було кілька хороших ігор. «Рубікон» зміг показати якісний футбол. І навіть в програних матчах «Альянсу» і «ЛНЗ-Лебедину» ми виглядали гідно. Але і були провали: втрачали очки у зустрічах з аутсайдерами. Тут на перший план часом виходила психологія молодих футболістів, які не надто серйозно поставилася до суперника. Тому, якщо оцінювати підсумки виступів, за першість Києва можна поставити команді «п'ятірку», а за чемпіонат аматорів - «трійку».

Рубікон-Вишневе (Київська область)

Рубікон-Вишневе (Київська обл.)

Рубікон-Вишневе (Київська область)