Сапфір (Краматорськ, Донецька обл.)

Дата заснування: 2008

Президент: Олександр Алієв

Віце-президент: Олександр Медяник

Головний тренер Сергій Федоренко

Історія та досягнення

Про нинішній стан справ і день завтрашній ФК Сапфір "(Краматорськ) розповів президент Олександр Алієв:

- «Сапфір» потужно увірвався в еліту аматорського регіонального футболу та футзалу. Вдячний своєму другові, віце-президенту «Сапфіра» Олександру Медянику, який запропонував створити футбольний клуб. Його ініціативу я підтримав фінансово. За час існування команда є неодноразовими переможцем чемпіонату Краматорська і Слов'янського району по футболу. Вигравали чемпіонат Донецької області з футзалу, двічі перемагали в першості Донеччини з пляжного футболу. Починаючи з 2017 року «Сапфір» є чемпіоном Донецької області, завойовував Кубок і Суперкубок.

Домашні матчі проводимо у міському парку «Сад Бернацького», на стадіоні зі штучним полем, яке надає нам федерація футболу Донецької області. Поле орендуємо. Що стосується відвідуваності, то в середньому збирається 200-300 глядачів. Максимальна кількість уболівальників, які були присутні на матчах «Сапфіра» - 1000 глядачів.

Вірю в футбольний проект – «Сапфір» (Краматорськ). Упродовж наступних трьох-п'ять років плануємо перейти в професійний футбол, подамо заявку на участь у другій лізі чемпіонату України. Якщо подивитися на розвиток вітчизняного аматорського футболу, то можна помітити, що в останні сезони в Україні з'являються клуби з сучасною інфраструктурою і амбітними планами на майбутнє. Будемо вірити, що і «Сапфір» піде цим шляхом. Сподіваюся на співпрацю з міською владою і небайдужими футбольними меценатами. Адже від цього залежить завтрашній день краматорського футболу. Мені залишається тільки побажати гравцям «Сапфіра» чесної і безкомпромісної боротьби на футбольних полях, а відданим шанувальникам подякувати за щиру підтримку.

Сапфір (Краматорськ, Донецька обл.)

Чемпіон Донецької області: 2017, 2018

Володар Суперкубку Донецької області: 2018

Володар Суперкубку Донецької області: 2017, 2018, 2019