Скіф (Шульгинка, Луганська обл.)

Засновники клубу: Олександр і Микола Коломецькі

Головний тренер: Геннадій Ямполь

За останні сезони "Скіф" (Шульгінка) став лідером аматорського футболу Луганщини. Торік команда зі Старобільського району виграла чемпіонат області, здобула Кубок області, Суперкубок та перемогла у турнірі, присвяченому ветеранам АТО. Цього сезону перед клубом, засновниками якого є брати Олександр і Микола Коломецькі, знову стоять найвищі цілі. Заступник голови Старобільської районної федерації, адміністратор "Скіфа"розповів про молоду команду, найсильнішу нині на Луганщині.

- Ще торік про "Скіф" ніхто не чув. Під цією назвою ми вперше зіграли у чемпіонаті Старобільського району з футзалу сезону 2017/18. Зіграли добре – перемогли у змаганнях. Після цього наші ключові футболісти розділившись на дві групи грали за провідні футзальні команд області - "ІВТ" (Сєвєродонецьк) і "Щит" (Сєвєродонецьк), які вдало виступали у другій лізі чемпіонату України. Скажімо "ІВТ" дійшов до1/4 фіналу чемпіонату. Лідерами "ІВТ" були гравці "Скіфа" - Роман Любченко, Сергій Бутко, Дмитро Бакаляс. Склад "Щита" було важко уявити без Сергія Стебловського, Микити Лазикіна та Артема Шелестинського. Коли футзальний сезон закінчився знову зібралися всі разом на великому полі. Вирішили, що основна команда, в якій зібралися досвідчені футболісти, заявиться на обласний чемпіонат, а молодіжна змагатиметься у чемпіонаті Старобільського районі. До речі, наша молодь близька до того, щоб стати районними чемпіонами. Засновниками "Скіфа" є брати Олександр і Микола Коломецькі. Шульгінка – це їхня мала батьківщина от вони і вирішили, досягнувши певних здобутків в агарному бізнесі, створити тут сильну команду. Земляки дуже вдячні братам Коломецьким, які займаються доброю і корисною справою – популяризацією любительського спорту.

Зараз домашні ігри проводимо у Старобільську, на центральному стадіоні "Колос". Тренуємося у Старобільську та у Кременній, на базі олімпійської та паралімпійської підготовки спортсменів. Що стосується Шульгінки, то у селищі тривають роботи з будівництва тренувального поля з натуральним покриттям.

«Скіф» (Шульгинка, Луганська обл.)

Заявка

Скіф (Шульгинка, Луганська обл.)

Досягнення

Переможець Чемпіонату Луганської області: 2018, 2019

Володар Кубка Луганської області: 2018, 2019

Володар Суперкубка Луганської області: 2018, 2019