СКК Демня (Львівська обл.)

Дата заснування: 2010

Президент: Володимир Мудрий

Віце-президент: Андрій Кучма

Головний тренер: Руслан Брунець

Стадіон ім. В. Кузіва Демня, вміщує 300 глядачів

Сторінка у Фейсбук

Історична довідка

СКК Демня (Львівська обл.)

До 2010 року в Чемпіонаті Миколаївського району Львівської області село Демня представляв культурно-спортивний клуб «Скала». Та все змінилось 2010 року. І все здебільшого завдяки тому, що покращилося фінансування спортивно-культурного клубу: у Демні запрацювала кролеферма, яка стала головним спонсором, а її керівник Володимир Мудрий — президентом клубу. Культурно-спортивний клуб «Скала», який діяв до 2010 року, був офіційно переоформлений у Спортивно-культурний клуб «Демня». Відтак, демнянський футбол почав прогресувати. Цього ж року СКК «Демня» взяла участь в обласній лізі чемпіонів та здобула срібні нагороди районної першості. В 2011 році команда вирішила спробувати свої сили в чемпіонаті області. Заодно робили капітальну реконструкцію стадіону. Завдяки старанням демнянських ентузіастів та при великій допомозі Володимира Мудрого Демня тепер може похвалитися чи не найкращим стадіоном у районі. Під час капітального ремонту тут встановили пластикові сидіння на 300 осіб, відремонтували роздягальні, зробили душові, підвели до них гарячу воду, переорали газон і зробили його за новою технологією, регулярно поливають.

СКК Демня (Львівська обл.)

В дебютному чемпіонаті команда обома складами посіла друге місце у групі і здобула право позмагатися за третє місце в Першій лізі(Д3), та поступилася більш досвідченим суперникам як дорослим складом, так і юнацьким. Але вже в 2012році команда посіла перше місце в групі «В» Першої ліги(Д2) та у фінальній пульці виборола бронзові медалі серед шести фіналістів. Тим самим отримавши право 2013 року стартувати у Прем'єр-лізі Львівської області.

У 2016 році «Демня» стала абсолютним чемпіоном Львівщини, перемігши в чемпіонаті та Кубку області. Впродовж останніх чотирьох сезонів команда не опускалася нижче третього місця в обласному чемпіонаті.

У розіграші Кубка України 2018-2019 клуб пройшов «Нафтовик» (Долина, Івано-Франківська обл.), «Олімпію» (Савинці, Полтавська обл.) та «Юність» (Верхня Білка, Львівська обл.), вийшовши до півфіналу.

СКК Демня (Львівська обл.)

Досягнення

Переможець чемпіонату Львівської області: 2016

Срібний призер чемпіонату Львівської області: 2015, 2018

Бронзовий призер чемпіонату Львівської області: 2017

Володар кубка Львівської області: 2016

Фіналіст кубка Львівської області: 2013

Фіналіст турніру пам'яті Ернеста Юста: 2014

Кубок України серед аматорів, 1/8 фіналу: 2013