Скорук (Томаківка, Дніпропетровська обл.)

Рік заснування: 2000

Президент: Максим Скорук

Віце-президент: Тамара Скорук

Головний тренер: Олександр Степанов

Тренер: Анатолій Попович

Стадіон: «Олімпійські резерви» (Дніпро), стадіон ім. А.В. Скорука (Томаківка)

Історична довідка

ФК Скорук (Томаківка, Дніпропетровська обл.)

Футбольний клуб «Скорук» в Чемпіонаті України серед аматорів виступав у сезоні 2018/19, посівши в групі 3 п’яте місце. В сезоні 2019/20 клуб заявився для участі в аматорському Кубку України, одночасно виступаючи в чемпіонаті Дніпропетровської області

Головний тренер «ФК «Сокрук» Олександр Степанов розповів про завдання  та людину, завдяки якій клуб ставить амбітні цілі: «Високих завдань на аматорський чемпіонат сезону 2018/18 перед нами керівництво не ставило. Ми вважаємо, що потрібно робити все поступово. Ми поступово розвиваємося, в планах побудувати спортивну базу в Томаківці, з хорошим трав'яним полем, з роздягальнями, а також готель, в який зможемо селити як своїх футболістів, так і приймати гостей. А з приводу завдань на внутрішньообласні турніри, так вони найвищі - перемога в Чемпіонаті і Кубку області!

Потрібно пройти всі етапи аматорського футболу і потім вже думати про ПФЛ. На даний момент в нашій дитячій спортивній школі є дві вікові групи: U-10 та U-12. Тому ми розвиваємося не тільки в дорослому футболі, а й в дитячому, і допомагає нам в цьому, звичайно ж наш президент Максим Анатолійович Скорук, якому ми дякуємо від усієї команди! Спасибі йому за те, що він вкладає свою душу, фінанси і особистий час у розвиток клубу».

ФК Скорук (Томаківка, Дніпропетровська обл.)

Домашні матчі «Скорук» проводить у Дніпрі на стадіоні «Олімпійські резерви», який відкрито у 2017 році після капітальної реконструкції. У спорткомплексі – поля для баскетболу та міні-футболу, сектори для метальників молота, диска, списа, зал боксу, сучасні роздягальні та душові. Легкоатлетичні бігові доріжки – з сучасного синтетичного покриття. Ще одна особливість комплексу - одне з найкращих в Україні футбольних полів зі штучним покриттям. Поле м'яке, останнього покоління. Воно «засіяно» гумою високої якості.

ФК Скорук (Томаківка, Дніпропетровська обл.)

Досягнення

Срібний призер Чемпіонату Дніпропетровської області: 2018

Бронзовий призер Чемпіонату Дніпропетровської області: 2015, 2016

Фіналіст Кубка Дніпропетровської області: 2018