Сокіл (Михайлівка – Рубежівка, Київська обл.)

Рік заснування:  2010

Президент:  Дмитро Бірюк

Тренер:  Олег Самченко

Стадіон "Колос"

Інформація

СФК "Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка) з’явився на футбольній мапі України у 2010 році. Широкому загалу клуб став відомий п’ять років потому, коли запросив до своїх лав екс-гравця збірної України В’ячеслава Свідерського, а також Еммануеля Окодуву та Гаррісона Омоко.

За підтримки почесного президента клубу Дмитра Бірюка та сільського голови Андрія Помазана клуб розвиває та вибудовує матеріально-технічну базу. Зокрема, у 2019 році в селі відкрили оновлений стадіон, функціонує дитяча секція футболу.

У дорослій команді тренерський штаб робить ставку на молодих футболістів, які раніше не грали на професійному рівні. Становлення команди відбулося у чемпіонаті Києво-Святошинського району: "соколята" здобули два комплекти срібних нагород чемпіонату, відсвяткували здобуття чемпіонського титулу та кубка району, а також Кубка Чанова.

У чемпіонаті Київської області найвищим досягненням "Сокола" є четверте місце, на якому команда фінішувала у 2015 і 2019 роках. У обласних змаганнях "Сокіл" зарекомендував себе як кубковий боєць. Двічі - у 2016 і 2019 роках - команда оформила "золотий дубль", здобувши протягом одного сезону Кубок та Суперкубок Київської області.

Сокіл (Михайлівка – Рубежівка, Київська обл.)

Заявка

Сокіл (Михайлівка – Рубежівка, Київська обл.)

Досягнення

Володар Кубка Київської області - 2016, 2019, 2020

Володар Суперкубка Київської області - 2016, 2019

Чемпіон Києво-Святошинського району - 2014

Володар Кубка Києво-Святошинського району - 2013

Переможець Меморіалу Чанових - 2013, 2020