Варатик (Коломия, Івано-Франківська обл.)

Рік заснування: 2018

Президент: Островський Юрій Анатолійович

Головний тренер: Олійник Андрій Петрович

Стадіон: с. Воскресинці, «Юність» (Коломия)

Сторінка у Фейсбук

Історична довідка

У Коломиї зародився новий футбольний клуб “Варатик”. Так називається найбільша вершина Коломийського району, яка знаходиться у с. Марківці, звідси походить і назва. Основна мета клубу – розвиток дитячо-юнацького футболу в регіоні.  

«У нас є унікальна система підготовки, амбіції та завдяки регіону, який багатий на таланти, ми плануємо готувати футболістів до професійних клубів, – розповідає співзасновник та керівник ФК Варатик Юрій Островський. – Офіційно зареєстрували клуб  1 жовтня 2018 року, але тренування проходять вже близько року. “Чому ми розпочали все це? Найперше – тренерські кадри, які вже показують результати, – це Андрій Олійник, Володимир Корнута та Михайло Кулик. У “Варатику” ми робимо все для того, щоб футбол для дитини став професією, але не забуваємо, що ми працюємо з дітьми, тому плануємо тренування, щоб вони були як ефективні, так і цікаві, наша ціль – виховати професійних конкурентоспроможних гравців. Варатик – це відчуття вершин і сили, розуму та витривалості, злагодженості духу, створеного в команді. Це аксіома про те, що кожна гра, пройдена з м’ячем у серці – приречена на перемогу!».

Варатик (Коломия, Івано-Франківська обл.)

Варатик (Коломия, Івано-Франківська обл.)

Варатик (Коломия, Івано-Франківська обл.)

Сезон 2020/21 є першим для «Варатика» в аматорському чемпіонаті України.

Заявка:

Бабійчук Богдан (17.02.2002), Гавадзюк Ігор (27.02.1984), Гаврилюк Іван (02.07.2001), Гаврилюк Роман (09.05.1988), Дишук Олег (30.03.2003), Жидак Остап (11.06.2005), Загрійчук Володимир (03.08.2001), Загурак Олександр (30.06.2002), Іваничук Володимир (13.09.2004), Крамар Ігор (11.05.1997), Кулик Михайло (15.09.1989), Ласійчук Андрій (30.04.1999), Левандович Роман (10.11.2002), Лотоцький Андрій (15.09.2004), Маковійчук Василь (21.04.1989), Сисак Максим (07.08.2000), Стасюк Роман (01.02.2004), Терефенко Сергій (23.08.2002), Уштан Павло (17.07.1998), Уштан Петро (17.07.1998), Ходорко Михайло (19.09.2000)