Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)

Рік заснування: 2015

Президент: Сергій Бондаренко

Виконавчий директор: Геннадій Ткаленко

Головний тренер: Артем Радіонов

Тренер: Олександр Качоренко

Стадіон: «Вікторія» (Миколаївка), вміщує 500 глядачів

Сайт: viktoriya.sumy.ua (розділ ФК «Вікторія»)

Сторінка у Фейсбук

Історична довідка

Футбольний клуб «Вікторія» (Миколаївка) створений у 2015 році. Цього ж року команда стає Чемпіоном Білопільського району та срібним призером Чемпіонату Сумської області з футболу і Кубка Сумщини. У Зимовому чемпіонаті Сумщини з футболу «Вікторія» взяла «золоті» медалі, значно випередивши своїх суперників.

Вдалі виступи новоствореного колективу надихнули президента футбольного клубу Сергія Бондаренка на реконструкцію стадіону в селищі Миколаївка. У травні 2015 року розпочалось будівництво сучасної двоповерхової адміністративної будівлі. З липня стартували роботи з реконструкції футбольного поля. При розробці проекту були враховані всі вимоги Федерації футболу України для стадіонів цього класу.

Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)

На футбольному стадіоні в адмінбудівлі є дві роздягальні для команд на 40 місць, душові кімнати та санвузли, два навчально-тренувальні класи, кімната та роздягальня для суддів. Футбольне поле розміром 100х65 м. з сучасною системою зрошення та освітлення. Глядацькі трибуни розраховані на 500 посадкових місць.

Ажіотаж серед прихильників футболу і досягнення футбольного клубу, що зміг за рік вийти на всеукраїнський рівень, спонукали президента ФК «Вікторія» до подальшого розвитку інфраструктури стадіону. Сергій Бондаренко розпочав новий спортивний проект – будівництво футбольного поля за міжнародними стандартами UEFA. Новий газон матиме розмір 105 на 68 метрів, буде оснащений автоматичним зрошенням та сучасним освітленням. Стадіон матиме втричі більшу кількість глядацьких місць – 1500. До того ж з нового поля можна буде вести телетрансляцію футбольних матчів.

Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)

У сезоні 2016/17 «Вікторія» посіла 4 місце у групі 2 Чемпіонату України серед аматорів. Команда також була учасником розіграшу Кубка України серед аматорів і дійшла у цьому турнірі до 1/4 фіналу.

Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)

2018 рік став надзвичайно вдалим для «Вікторії». Спершу команда впевнено посіла перше місце в групі 2 чемпіонату серед аматорів, а згодом, дійшовши по турнірній сітці до фіналу, перемогла у вирішальному матчі «Таврію-Скіф» – 1:0. Вирішальний м’яч, історичний для команди, на рахунку Володимира Романенка. У Кубку серед аматорів сезону 2017/18 «Вікторія» дійшла до фіналу, де в запеклій боротьбі поступилася «ЛНЗ-Лебежин» з Черкащини 2:3 (0:3, 2:0).

Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)

Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)

Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)

В сезоні 2018/19 «Вікторія» ледь не повторила минулорічне досягнення: в групі 2 аматорського чемпіонату клуб посів другу сходинку, в стадії плей-оф обіграв «Покуття», «Малинськ», але в фіналі змагання поступився «ВПК-Агро» 0:1. У підсумку – срібні нагороди аматрського чемпіонату!

Вікторія Миколаївка, Сумська обл.

Досягнення

Переможець чемпіонату України серед аматорів: 2018

Срібний призер чемпіонату України серед аматорів: 2018/19

Фіналіст Кубка України серед аматорів: 2018

Переможець Зимового чемпіонату Сумської області: 2016

Срібний призер чемпіонату Сумської області: 2015, 2016, 2017, 2018

Фіналіст Кубка Сумської області: 2015

Чемпіон Білопільського району Сумської області: 2015