Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)

Візитна картка:

Рік заснування: 2015

Президент: Сергій Бондаренко

Виконавчий директор: Геннадій Ткаленко

Тренер: Артем Радіонов

Сайт: viktoriya.sumy.ua (розділ ФК "Вікторія")

Історична довідка:

Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)

Футбольний клуб "Вікторія" (Миколаївка) створений у 2015 році. Цього ж року команда стає Чемпіоном Білопільського району та срібним призером Чемпіонату Сумської області з футболу і Кубка Сумщини. У Зимовому чемпіонату Сумщини з футболу "Вікторія" взяла "золоті" медалі значно випередивши своїх суперників.

Вдалі виступи наших гравців надихнули президента футбольного клубу Сергія Бондаренка на реконструкцію стадіону в селищі Миколаївка. У травні 2015 року розпочалось будівництво сучасної двоповерхової адміністративної будівлі. З липня стартували роботи з реконструкції футбольного поля. При розробці проекту були враховані всі вимоги Федерації Футболу України для стадіонів цього класу.

На футбольному стадіоні в адмінбудівлі передбачено 2 роздягальні для команд на 40 місць, душові кімнати та санвузли, 2 навчально-тренувальні класи, кімната та роздягальня для суддів.

Футбольне поле розміром 100х65 м. з сучасною системою зрошення та освітлення. Глядацькі трибуни розраховані на 500 посадкових місць.

Ажіотаж серед прихильників футболу і досягнення футбольного клубу, що зміг за рік вийти на всеукраїнський рівень, надихнули президента ФК "Вікторія" на розвиток інфраструктури стадіону. Цьогоріч Сергій Бондаренко розпочав новий спортивний проект – будівництво футбольного поля за міжнародними стандартами UEFA. Новий газон матиме розмір 105 на 68 метрів, буде оснащений автоматичним зрошенням та сучасним освітленням. Стадіон матиме втричі більшу кількість глядацьких місць. До того ж з нового поля можна буде вести телетрансляцію футбольних матчів. За рік, що ФК "Вікторія" здобуває перемоги в аматорських змаганнях, наш стадіон гідно приймав матчі від аматорського Чемпіонату України до матчів першої професійної ліги. Але нове поле матиме ще більше переваг і можливостей.

Вікторія Миколаївка, Сумська обл.

Досягнення:

Переможець Зимового чемпіонату Сумської області – 2016

Срібний призер Чемпіонату Сумської області – 2015

Фіналіст Кубка Сумської області – 2015

Чемпіон Білопільського району Сумської області – 2015