ВПК-Агро (Шевченківка, Дніпропетровська обл.)

Рік заснування: 2010

Президент: Володимир Корсун

Директор: Анатолій Шинкаренко

Спортивний директор: Петро Купрієнко

Начальник команди: Сергій Тараненко

Головний тренер: Сергій Соловйов

Стадіон: «Колос», смт.Магдалинівка (вміщує 1500 глядачів)

Офіційний сайтwww.fc-vpkagro.com.ua

Сторінка у Фейсбук

ВПК-Агро (Шевченківка, Дніпропетровська обл.)

Історична довідка

Футбольний клуб «ВПК-Агро» (Магдалинівка) було засновано 2010 року. Команда отримала таку назву завдяки своєму головному спонсору — ТОВ «ВПК-АГРО» — найбільшому аграрному підприємству Магдалинівського району Дніпропетровської області.

Розпочинаючи з 2014 року команда тричі ставала переможцем чемпіонату Дніпропетровської області, одного разу завоювала кубок області. На всеукраїнському рівні у «ВПК-Агро» також є досягнення – вихід до півфіналу Кубка України серед аматорів у сезоні 2017/18.

ВПК-Агро (Шевченківка, Дніпропетровська обл.)

Головний тренер команди Сергій Соловйов розповів, чому в сезоні 2018/19 аграрії вирішили зіграти в аматорському чемпіонаті: «У цьому турнірі наш клуб не є дебютантом. В 2015 році він уже брав участь у чемпіонаті України серед аматорів. У складі «ВПК-Агро» чимало гравців із досвідом виступів у всеукраїнських змаганнях високого ґатунку. До всіх суперників ставимося з повагою, але нікого не боїмося. Вважаємо, що нині Чемпіонат ААФУ – турнір рівня професіональних змагань, тієї ж Другої ліги. Минулого сезону подавали документи на атестацію до Другої ліги ПФЛ. І найголовнішою причиною відмови стала спортивна складова – що ми не брали участь у минулому сезоні в Чемпіонаті України серед аматорських команд. Отож, зробили відповідні висновки й подали заявку на участь у цьому турнірі, як цього й вимагає процедура. Чи шкодуємо, що не опинилися відразу в Другій лізі? З одного боку, так – зважаючи на наш базис та суттєве посилення, ми, думаю, не загубилися б і зараз на друголіговому рівні. Однак з іншого боку, у нас є рік на те, щоб підтягнути інфраструктуру. Тож будемо брати участь у змаганнях ААФУ, а також знову подамо заявку на участь та ліцензування у Другій лізі».

Розповів Соловйов, чому команда грає у Магдалинівці, а за пропискою – у Шевченківці: «Це суто юридичний момент. Найточніша наша адреса – Дніпропетровська область, Магдалинівський район, село Вишневе. Але «ВПК-Агро» – це, я думаю, гордість всього району. Представляємо рідний край, граємо нашими футболістами, ставимо великі завдання. Добре, що є такий розвиток, приємно за подібних умов працювати».

ВПК-Агро (Шевченківка, Дніпропетровська обл.)

На зимову перерву в чемпіонаті 2018/19 гравці та тренери «ВПК-Агро» пішли в чудовому настрої. Команда у групі 3 впевнено посідає першу сходинку, в 14 іграх здобувши 10 перемог (також 3 нічиї та 1 поразка), різниця м’ячів 45:10. За думками багатьох фахівців, цього сезону дніпряни є одними з фаворитів турніру.

Досягнення:

Півфіналіст Кубка України серед аматорів: 2017/18

Чемпіон Суперліги Дніпропетровської області: 2014, 2016, 2018

Володар Кубка Дніпропетровської області: 2017