Звягель (Новоград-Волинський, Житомирська обл.)

Рік заснування:  2016

Президент: Стапан Нусбаум 

Тренер:  Руслан Скидан

Стадіон: «Авангард», вміщує 3000 глядачів

www.facebook.com/FCZvyagel/

Історія

На початку березня 2016 року з ініціативи тренерів ДЮСШ міста Новоград-Волинського Скидана Р.М., Блізниченка В.А. та ПП Лавренюка О.А., ПП Бондарчука В.А. зібрались вихованці ДЮСШ з футболу і вирішили створити міську футбольну команду, яка має на меті залучення як можна більше місцевих вихованців для участі в змаганнях на кубок області та чемпіонат області серед аматорських клубів.

На зустріч ініціативної групи і футболістів, на чолі з тренером Лосем А.М. та міським головою Весельским В.Л., були проголошені цілі та мета створення нового ФК. Міський голова підтримав ідею і пообіцяв усіляку підтримку.

До створення нового ФК підключились ще багато підприємців, депутатів різних рівнів та й простих громадян, які пообіцяли підтримати матеріально.

23 березня 2016 року установчими зборами засновників ГО «Футбольний клуб «Звягель»», на яких були присутні тренери ДЮСШ Скидан Р.М., Блізніченко Р.А., ПП Лопатюк О.В., ПП Малярик В.В., ПП Млинарський В.С., ПП Лавренюк О.А., ПП Гаврилюк В.А. та ПП Бондарчук В.А., було прийнято рішення про створення громадської організації з назвою ФК «Звягель», затверджено статут ГО та обрано голову. Ним став ПП Бондарчука В.А.

28 березня 2016 управлінням юстиції м. Новограда-Волинського було зареєстровано ГО «Футбольний клуб «Звягель».

Звягель (Новоград-Волинський, Житомирська обл.)

Заявка

Звягель (Новоград-Волинський, Житомирська обл.)

Досягнення

Чемпіон Житомирської області: 2019

Срібний призер чемпіонату Житомирської області: 2018

Володар Кубка Житомирської області: 2019

Фіналіст Кубка Житомирської області: 2017, 2018, 2020