Чемпіонат ААФУ. Перший етап, група 1

Турнірна таблиця
МКомандаІВНПМО
1"Рочин" (Соснівка, Львівська обл.)75209:317
2"ОДЕК" (Оржів, Рівненська обл.)743013:515
3ФК "Минай" (Закарпатська обл.)742119:614
4ФК "Малинськ" (Рівненська обл.)72237:108
5"Нива" (Теребовля, Тернопільська обл.)722310:98
6ФК "Калуш" (Івано-Франківська обл.)72145:77
7"Покуття" (Коломия, Івано-Франківська обл.)71339:146
8ФК "Хмельницький"71249:125
9"Кристал" (Чортків, Тернопільська обл.)61144:194
 Бомбардири:КомандаІГ (п)
1Гегедош РобертФК Минай79 (2)
2Новосад ТарасФК Малинськ63
3Семенчук ВладиславОДЕК63
4Ковальчук АндрійПокуття73
 Дискваліфіковані:КомандаДата
1Корнутяк ВолодимирФК Минай22.10.2017
2Скоцький БогданФК Малинськ22.10.2017
3Сороцький ІгорНива22.10.2017
4Шандрук ОлегОДЕК (головний тренер)22.10.2017
ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

5.08 (субота)

ФК Калуш – ФК Минай

18:00. Стадіон "Хімік" (Калуш), 1100 глядачів

Голи: Мельник С. (+11), Маковійчук (60), Яната (А90+1) – Гегедош (50)

2:2 (1:0)

6.08 (неділя)

Нива – ОДЕК

18:00. Стадіон "Колос" (Теребовля), 1000 глядачів

Голи: Оконський (90+3) – Семенчук (16)

1:1 (0:1)

6.08 (неділя)

Рочин – Покуття

18:00. Стадіон "Шкільний" (Соснівка), 500 глядачів

Голи: Богданов (+18), Дева (67), Яструб (72) – Борисевич (45+2)

3:1 (1:1)

26.08 (субота)

ФК Хмельницький – Кристал

17:00. Стадіон "Поділля" (Хмельницький), 300 глядачів

Голи: Гайдаш (22, 44), Яремчук (24), Панасенков (64) – Войцещук (43)

4:1 (3:1)

2 ТУР

13.08 (неділя)

ФК Минай – Рочин

18:00. Стадіон "Авангард" (Ужгород), 3500 глядачів

Гол: Кашуба (43)

0:1 (0:1)

13.08 (неділя)

ОДЕК – ФК Калуш

1700. Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 600 глядачів

Голи: Богданов (37), Красномовець (86) – Гончар (31)

2:1 (1:1)

13.08 (неділя)

Кристал – Нива

16:00. Стадіон "Харчовик" (Чортків), 400 глядачів

Голи: Лис (А35), Семенюк (55) – Сороцький В. (7),. Полянчук (45+2), Ковалик (+77)

1:4 (0:3)

13.08 (неділя)

ФК Малинськ – ФК Хмельницький

16:00. Стадіон "Ліон" (Малинськ), 250 глядачів

Голи: Малиновський (20) – Олексюк (2)

1:1 (1:1)

3 ТУР

19.08 (субота)

ФК Калуш – Кристал

18:00. Стадіон "Хімік" (Калуш), 450 глядачів

Гол: Заставецький (51)

0:1 (0:0)

20.08 (неділя)

Нива – ФК Малинськ

17:00. Стадіон "Колос" (Теребовля), 700 глядачів

Голи: Бабич (87) – Малиновський (35), Новосад (38)

1:2 (0:2)

20.08 (неділя)

Рочин – ОДЕК

17:00. Стадіон "Шкільний" (Соснівка), 750 глядачів

0:0

20.08 (неділя)

Покуття – ФК Минай

17:00. Стадіон "Юність" (Коломия), 1000 глядачів

Голи: Кополовець (11), Гегедош (77)

0:2 (0:1)

4 ТУР

2.09 (субота)

ФК Хмельницький – Нива

17:00. Стадіон "Поділля" (Хмельницький), 500 глядачів

Голи: Семенюк (90+5) – Ковалик (49), Кривий (59)

1:2 (0:0)

3.09 (неділя)

ОДЕК – Покуття

16:00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 300 глядачів

Голи: Каращенко (6), Гриб (18), Таргоній (+69, 76) – Борисович (9), Ковальчук А. (41)

4:2 (2:2)

 

Кристал – Рочин

Матч перенесено

3.09 (неділя)

ФК Малинськ – ФК Калуш

16:00. Стадіон "Ліон" (Малинськ), 100 глядачів

Гол: Савицький (15)

1:0 (1:0)

5 ТУР

9.09 (субота)

ФК Калуш – ФК Хмельницький

16:00. Стадіон "Хімік" (Калуш), 300 глядачів

Гол: Цимбалістий (70)

1:0 (0:0)

10.09 (неділя)

Рочин – ФК Малинськ

16:00. Стадіон "Шкільний" (Соснівка), 950 глядачів

Голи: Кохман (52), Яструб (90) – Савицький (37)

2:1 (0:1)

10.09 (неділя)

Покуття – Кристал

16:00. Стадіон "Юність" (Коломия), 800 глядачів

Голи: Гаврилюк (25) – Когут М. (9)

1:1 (1:1)

10.09 (неділя)

ФК Минай – ОДЕК

16:00. Стадіон "Авангард" (Ужгород), 3000 глядачів

Голи: Минайленко (76) – Семенчук (26)

1:1 (0:1)

6 ТУР

23.09 (субота)

ФК Хмельницький – Рочин

16:00. Стадіон "Поділля" (Хмельницький), 400 глядачів

0:0

24.09 (неділя)

Кристал – ФК Минай

16:00. Стадіон "Харчовик" (Чортків), 300 глядачів

Голи: Гегедош (1, 68, +75), Кополовець (15), Образцов (47), Вагін (76), Машталір (90+3)

0:7 (0:2)

24.09 (неділя)

ФК Малинськ – Покуття

16:00. Стадіон "Ліон" (Малинськ), 200 глядачів

Голи: Новосад (26), Уграк (69)

1:1 (1:0)

24.09 (неділя)

Нива – ФК Калуш

16:00. Стадіон "Колос" (Теребовля), 400 глядачів

Гол: Цимбалістий (+75)

0:1 (0:0)

7 ТУР

1.10 (неділя)

Рочин – Нива

16:00. Стадіон "Шкільний" (Соснівка), 500 глядачів

Голи: Данилюк (45), Дева (81) – Шелія (63)

2:1 (1:0)

1.10 (неділя)

Покуття – ФК Хмельницький

16:00. Стадіон "Юність" (Коломия), 700 глядачів

Голи: Москалик (12), Ковальчук А. (25) – Мельник (А45+2), Савера (71), Панасенков (90+3)

3:2 (3:0)

1.10 (неділя)

ФК Минай – ФК Малинськ

16:00. Стадіон "Авангард" (Ужгород), 2000 глядачів

Голи: Гегедош (40, +81), Беца (62) – Новосад (27)

3:1 (1:1)

1.10 (неділя)

ОДЕК – Кристал

16:00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 150 глядачів

Голи: Богданов (8), Семенчук (60), Дацюк (90+2)

3:0 (1:0)

8 ТУР

14.10 (субота)

ФК Калуш – Рочин

15:00. Стадіон "Хімік" (Калуш), 300 глядачів

Гол: Богданов (+69)

0:1 (0:0)

15.10 (неділя)ФК Хмельницький – ФК Минай

15:00. Стадіон "Поділля" (Хмельницький), 400 глядачів

Голи: Гегедош (65, 79), Образцов (85), Федак (90+4) – Савчук (81)

1:4 (0:0)

15.10 (неділя)

ФК Малинськ – ОДЕК

14:00. Стадіон "Ліон" (Малинськ), 300 глядачів

Голи: Капустинський (15), Красномовець (+48)

0:2 (0:1)

15.10 (неділя)

Нива – Покуття

15:00. Стадіон "Колос" (Теребовля), 700 глядачів

Голи: Шелія (22) – Ковальчук А. (17)

1:1 (1:1)

9 ТУР

21.10 (субота)

Кристал – ФК Малинськ

 
22.10 (неділя)

Покуття – ФК Калуш

 

22.10 (неділя)

ФК Минай – Нива

 

22.10 (неділя)

ОДЕК – ФК Хмельницький

 

ДРУГЕ КОЛО

10 ТУР

29.10 (неділя)

Кристал – ФК Хмельницький

 

29.10 (неділя)ФК Минай – ФК Калуш

 

29.10 (неділя)ОДЕК – Нива

 

29.10 (неділя)Покуття – Рочин

 

11 ТУР

14.04 (субота)ФК Калуш – ОДЕК

 

14.04 (субота)ФК Хмельницький – ФК Малинськ

 

15.04 (неділя)Рочин – ФК Минай

 

15.04 (неділя)Нива – Кристал

 

12 ТУР

22.04 (неділя)Кристал – ФК Калуш

 

22.04 (неділя)ФК Малинськ – Нива

 

22.04 (неділя)ОДЕК – Рочин

 

22.04 (неділя)ФК Минай – Покуття

 

13 ТУР

28.04 (субота)ФК Калуш – ФК Малинськ

 

29.04 (неділя)Нива – ФК Хмельницький

 

29.04 (неділя)Покуття – ОДЕК

 

29.04 (неділя)Рочин – Кристал

 

14 ТУР

5.05 (субота)ФК Хмельницький – ФК Калуш

 

6.05 (неділя)ФК Малинськ – Рочин

 

6.05 (неділя)Кристал – Покуття

 

6.05 (неділя)ОДЕК – ФК Минай

 

15 ТУР

12.05 (субота)ФК Калуш – Нива

 

13.05 (неділя)Рочин – ФК Хмельницький

 

13.05 (неділя)ФК Минай – Кристал

 

13.05 (неділя)Покуття – ФК Малинськ

 

16 ТУР

19.05 (субота)ФК Хмельницький – Покуття

 

20.05 (неділя)Нива – Рочин

 

20.05 (неділя)ФК Малинськ – ФК Минай

 

20.05 (неділя)

Кристал – ОДЕК

 

17 ТУР

3.06 (неділя)ФК Минай – ФК Хмельницький

 

3.06 (неділя)Рочин – ФК Калуш

 

3.06 (неділя)ОДЕК – ФК Малинськ

 

3.06 (неділя)Покуття – Нива

 

18 ТУР

10.06 (неділя)ФК Калуш – Покуття

 

10.06 (неділя)ФК Хмельницький – ОДЕК

 

10.06 (неділя)Нива – ФК Минай

 

10.06 (неділя)ФК Малинськ – Кристал