Чемпіонат ААФУ. Перший етап, група 1

Турнірне становище
МКомандаІВНПМО
1Куликів-Білка (Куликів-Верхня/Нижня Білка, Львівська область)14131036:840
2Подоляни (Тернопіль)1583436:2127
3Агрон (Великі Гаї, Тернопільська область)1475223:1426
4Колос (Полонне, Хмельницька область)1572622:2023
5VIVAD (Романів, Житомирська область)1564521:1722
6Пробій (Городенка, Івано-Франківська область)1547420:1719
7Марамуреш (Нижня Апша, Закарпатська область)1445514:1317
8СК Вільхівці (Закарпатська область)1452721:2217
9Галичина-Фенікс (Львів-Підмонастир)1551920:2716
10Сокіл (Михайлівка-Рубежівка, Київська область)1432910:3411
11Ревера 1908-ФАПФ (Івано-Франківськ)15121216:475
 Бомбардири:КомандаІГ (п)
1Гром'як ТарасАгрон1211
2Гладкий ВолодимирКуликів-Білка1310
3Жуміга ІванПодоляни149 (1)
4Неледва ІгорРевера 1908-ФАПФ148
5Мальський РусланПодоляни148 (1)
6Хрієнко НазарСК Вільхівці137
7Шарабура МикитаКуликів-Білка146
 Дискваліфіковані: КомандаДата
1Білий ВасильКуликів-Білка21.04.2024
2Борисевич РоманПробій21.04.2024
3Васильченко АртемПодоляни21.04.2024
4Хоптовий Андрій (тренер)Подоляни21.04.2024
5Коляда МиколаКолос27.04.2024

Просимо клуби уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 1 Статті 40 регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на клуби.

 

ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

13.08 (неділя)Куликів-Юність – VIVAD

15.00. Стадіон Арена Куликів

Голи: Гладкий (3) – Кучерчук (А83), Мосійчук (90+4)

2:1 (1:0)

13.08 (неділя)СК Вільхівці – ФАПФ

15.00. Стадіон Вільхівці Арена-Парк

Голи: Тимошенко (А51), Маркевич (59), Кірєєв (62), Гаврилюк (65), Кучеренко (85) – Неледва (25)

4:2 (0:1)

13.08 (неділя)Марамуреш – Фенікс

15.00. Стадіон Вікторія (Нижня Апша)

0:0

13.08 (неділя)Пробій – Агрон

14.00. Стадіон Колос (Городенка)

Голи: Радульський (65), Дитко (69) – Процик (76), Гром’як (90+4)

2:2 (0:0)

24.09 (неділя)Подоляни – Колос

14.00. Стадіон Футбольне поле №1 (Тернопіль)

Голи: Мальський (10, +66), Жуміга (21, 44) – Федоров (61)

4:1 (3:0)

2 ТУР

19.08 (субота)Колос – Фенікс

15.00. Стадіон Колос (Полонне)

Голи: Гордійчук (18), Скоцький (75)

2:0 (1:0)

19.08 (субота)ФАПФ – Подоляни

15.00. Стадіон Академії НФК Ураган

Гол: Павлович (22)

0:1 (0:1)

19.08 (субота)VIVAD – СК Вільхівці

15.00. Стадіон Центральний (Романів)

Голи: Березін (+2), Яворський (45+3) – Хрієнко (9), Кучеренко (-20)

2:1 (2:1)

20.08 (неділя)Сокіл – Куликів-Юність

13.00. Стадіон Шкільний (Михайлівка-Рубежівка)

Голи: Панасюк (21), Гладкий (33), Патуляк (-45), Білий І. (58), Іваночко (90+2)

0:4 (0:2)

23.08 (середа)Пробій – Марамуреш

15.00. Стадіон Колос (Городенка)

Гол: Павлюк (49)

1:0 (0:0)

3 ТУР

26.08 (субота)Фенікс – ФАПФ

15.00. Стадіон Арена Фенікс (Підмонастир)

Голи: Задорожний (-15), Гнатів (59), Сороколіт (76) – Базюк (36)

2:1 (0:1)

27.08 (неділя)Марамуреш – Агрон

12.00. Стадіон Вікторія (Нижня Апша)

0:0

27.08 (неділя)СК Вільхівці – Сокіл

15.00. Стадіон Вільхівці Арена-Парк

Гол: Тимошенко (-12), Хрієнко (40)

1:0 (1:0)

27.08 (неділя)Подоляни – VIVAD

15.00. Стадіон Футбольне поле №1 (Тернопіль)

Голи: Бутенко (29) – Притуляк (10)

1:1 (1:1)

27.08 (неділя)Пробій – Колос

15.00. Стадіон Колос (Городенка)

Голи: Сондей (21, 62) – Кашперук (66), Наконечний (90+4)

2:2 (1:0)

4 ТУР

2.09 (субота)Колос – Агрон

15.00. Стадіон Полонь (Полонне)

Гол: Процик (41)

0:1 (0:1)

2.09 (субота)ФАПФ – Пробій

15.00. Стадіон Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ)

Голи: Лазар (47) – Дриган (7, 79), Дитко (12, +65), Кукурудз (56, 63)

1:6 (0:2)

2.09 (субота)VIVAD – Фенікс

15.00. Стадіон Центральний (Романів)

Голи: Березін (-37), Демчик (62, 87)

2:0 (0:0)

3.09 (неділя)Сокіл – Подоляни

12.00. Стадіон Шкільний (Михайлівка-Рубежівка)

Голи: Мацієвський (7, 61), Мальський (57, 63)

0:4 (0:1)

3.09 (неділя)Куликів-Юність – СК Вільхівці

14.00. Стадіон Арена Куликів

Голи: Грось (28), Яворський (73), Шарабура (80)

3:0 (1:0)

5 ТУР

9.09 (субота)Агрон – ФАПФ

15.00. Стадіон с. Великі Гаї

Голи: Процик (6), Соколовський (14), Гром’як (23, 39) – Неледва (36)

4:1 (4:1)

10.09 (неділя)Фенікс – Сокіл

14.00. Арена Фенікс (Підмонастир)

Голи: Залога (38, 53), Гнатів Р. (39), Вільховий (52)

4:0 (2:0)

10.09 (неділя)Подоляни – Куликів-Юність

15.00. Стадіон ім. Р. Шухевича (Тернопіль)

Голи: Мальський (-76) – Білий В. (20), Гладкий (49)

0:2 (0:1)

10.09 (неділя)Пробій – VIVAD

15.00. Стадіон Колос (Городенка)

0:0

10.09 (неділя)Марамуреш – Колос

12.00. Стадіон Вікторія (Нижня Апша)

Гол: Зінаков (43)

1:0 (1:0)

6 ТУР

16.09 (субота)ФАПФ – Марамуреш

16.00. Стадіон Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ)

Голи: Неледва (39, 68, 90+3) – Овсянніков (23), Козак (+34), Гончаров (85)

3:3 (1:2)

16.09 (субота)VIVAD – Агрон

15.00. Стадіон Центральний (Романів)

Голи: Червонецький (19), Процик (31)

0:2 (0:2)

17.09 (неділя)Сокіл – Пробій

13.00. Стадіон Шкільний (Михайлівка-Рубежівка)

Голи: Ємельянов (36) – Романчук (12)

1:1 (1:1)

17.09 (неділя)Куликів-Юність – Фенікс

15.00. Стадіон Арена Куликів

Голи: Іваночко (9), Яворський (+17), Шарабура (21), Гладкий (81) – Янчак (29)

4:1 (3:1)

17.09 (неділя)СК Вільхівці – Подоляни

14.00. Стадіон Вільхівці Арена-Парк

Голи: Хрієнко (29, 40, 60), Гаврилюк (55) – Жуміга (15), Дячинський (37)

4:2 (2:2)

7 ТУР

30.09 (субота)Фенікс – СК Вільхівці

15.00. Стадіон Арена Фенікс (Підмонастир)

Голи: Яворський (74), Фещук (+89) – Минайленко (68, -79)

2:1 (0:0)

30.09 (субота)Колос – ФАПФ

12.00. Стадіон Полонь (Полонне)

Голи: Кашперук (9, 59), Федоров (13), Коляда (25), Скоцький (51, 74), Кір’ях (68)

7:0 (3:0)

1.10 (неділя)Агрон – Сокіл

12.00. Стадіон с. Великі Гаї

Голи: Червонецький (90) – Мельничук (1, +41)

1:2 (0:2)

1.10 (неділя)Пробій – Куликів-Юність

15.00. Стадіон Колос (Городенка)

Гол: Яворський (88)

0:1 (0:0)

1.10 (неділя)Марамуреш – VIVAD

13.00. Стадіон Вікторія (Нижня Апша)

Гол: Проскура (28)

1:0 (1:0)

8 ТУР

7.10 (субота)VIVAD – Колос

12.00. Стадіон Центральний (Романів)

Голи: Федоров (11), Скоцький (+77)

0:2 (0:1)

8.10 (неділя)Сокіл – Марамуреш

14.00. Стадіон Шкільний (Михайлівка-Рубежівка)

Голи: Гончаров (25), Зінаков (+27, 59), Проскура (72)

0:4 (0:2)

8.10 (неділя)Куликів-Юність – Агрон

14.00. Стадіон Арена Куликів

Голи: Гладкий (14, 33, 55, 59)

4:0 (2:0)

8.10 (неділя)СК Вільхівці – Пробій

15.00. Стадіон Вільхівці Арена-Парк

Голи: Хрієнко (12) – Сондей (18), Харук (87)

1:2 (1:1)

8.10 (неділя)Подоляни – Фенікс

14.00. Стадіон Футбольне поле №1 (Тернопіль)

Голи: Мальський (43) – Яворський (78), Залога (89)

1:2 (1:0)

9 ТУР

21.10 (субота)Агрон – СК Вільхівці

14.00. Стадіон с. Великі Гаї

Голи: Гром’як (40, 87), Рогаль (А71) – Тищук (5)

2:2 (1:1)

21.10 (субота)ФАПФ – VIVAD

13.00. Стадіон Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ)

Голи: Неледва (19), Пащак (45+1) – Швець (22), Борисевич (62, 90+4)

2:3 (2:1)

22.10 (неділя)Пробій – Подоляни

14.00. Стадіон Колос (Городенка)

Голи: Волошинович (1), Харук (18), Сондей (31) – Дячинський (41), Жуміга (42, 57), Мальський (50)

3:4 (3:2)

22.10 (неділя)Марамуреш – Куликів-Юність

13.30. Стадіон Вікторія (Нижня Апша)

Голи: Шарабура (23, 32)

0:2 (0:2)

22.10 (неділя)Колос – Сокіл

12.00. Стадіон Полонь (Полонне)

Гол: Брицький (55)

1:0 (0:0)

10 ТУР

28.10 (субота)Фенікс – Пробій

14.00. Стадіон Арена Фенікс (Підмонастир)

Голи: Фещук (4) – Сондей (+38), Кукурудз (90)

1:2 (1:1)

28.10 (субота)Куликів-Юність – Колос

14.30. Стадіон Арена Куликів

Голи: Іваночко (41), Гладкий (45+1), Юськевич (64)

3:0 (2:0)

29.10 (неділя)Сокіл – ФАПФ

12.00. Стадіон Шкільний (Михайлівка-Рубежівка)

Голи: Ємельянов (61), Васильєв (68) – Горинь (А64)

3:0 (0:0)

29.10 (неділя)СК Вільхівці – Марамуреш

14.00. Стадіон Вільхівці Арена-Парк

Гол: Зінаков (-68), Боднарук (71)

0:1 (0:0)

29.10 (неділя)Подоляни – Агрон

14.00. Стадіон ім. Р. Шухевича (Тернопіль)

Голи: Мацієвський (2), Трух (12) – Гром’як (45+2, 46)

2:2 (2:1)

11 ТУР

4.11 (субота)Агрон – Фенікс

13.00. Стадіон с. Великі Гаї

Голи: Гром’як (12), Кохман (78), Луцик (80) – Фещук (31)

3:1 (1:1)

4.11 (субота)Колос – СК Вільхівці

13.00. Стадіон Полонь (Полонне)

Гол: Хрієнко (21)

0:1 (0:1)

4.11 (субота)ФАПФ – Куликів-Юність

13.00. Стадіон Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ)

Голи: Білий В. (27), Гладкий (36)

0:2 (0:2)

5.11 (неділя)VIVAD – Сокіл

12.00. Стадіон Центральний (Романів)

Голи: Мосійчук (6), Борисевич (11), Швець (36), Притуляк (45+1), Яворський (81)

5:0 (4:0)

17.03 (неділя)Марамуреш – Подоляни

14.00. Стадіон Тиса (Вишково)

Голи: Кірєєв (+15), Овсянніков (90+1) – Жуміга (53), Проців (58)

2:2 (1:0)

ДРУГЕ КОЛО

12 ТУР

11.11 (субота)VIVAD – Куликів-Юність

17.15. Стадіон Спартак Арена (Житомир)

Голи: Притуляк (+23, +84) – Білий І. (70), Юськевич (77)

2:2 (1:0)

11.11 (субота)ФАПФ – СК Вільхівці

16.00. Стадіон Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ)

Голи: Лєсунов (3), Гаврилюк (63)

0:2 (0:1)

12.11 (неділя)Галичина-Фенікс – Марамуреш

13.00. Стадіон СКА (Львів)

Голи: Шута (78), Залога (87) – Боднарук (50)

2:1 (0:0)

16.03 (субота)Агрон – Пробій

13.00. Стадіон с. Великі Гаї

Голи: Войцещук (6), Луцик (45+2)

2:0 (2:0)

24.03 (неділя)Колос – Подоляни

12.45. Стадіон Імпульс (Рівне)

Голи: Дячинський (10), Жуміга (49), Проців (68), Мальський (72), Бутенко (74)

0:5 (0:1)

13 ТУР

18.11 (субота)Галичина-Фенікс – Колос

13.00. Стадіон СКА (Львів)

Голи: Вільховий (45+1), Фещук (90) – Скоцький (5), Федоров (59), Кошка (63), Морозов (87)

2:4 (1:1)

19.11 (неділя)Подоляни – ФАПФ

13.00. Стадіон Футбольне поле №1 (Тернопіль)

Голи: Трух (2, 43), Єуміга (10), Мацієвський (-28), Царюк (85) – Зборовський (32), Пицик (45+1)

4:2 (3:2)

19.11 (неділя)Куликів-Юність – Сокіл

12.00. Стадіон Юність (Нижня Білка)

Голи: Білий І. (19), Патуляк (36), Шарабура (83) – Фурсенко (29, 40)

3:2 (2:2)

24.03 (неділя)СК Вільхівці – VIVAD

11.00. Стадіон Тиса (Вишково)

Голи: Куцин (36), Глагола (+60) – Вакула (37), Борисевич (52), Петрук (63)

2:3 (1:1)

24.03 (неділя)Марамуреш – Пробій

15.00. Стадіон Тиса (Вишково)

0:0

14 ТУР

30.03 (субота)Ревера 1908-ФАПФ – Галичина-Фенікс

14.00. Стадіон Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ)

Голи: Максименко (11), Неледва (26), Пащак (+45+1) – Шута (76), Яворський (78)

3:2 (3:0)

30.03 (субота)Агрон – Марамуреш

13.00. Стадіон с. Великі Гаї

Гол: Войцещук (6)

1:0 (1:0)

30.03 (субота)Колос – Пробій

13.00. Стадіон Полонь (Полонне)

Гол: Никитюк (59)

1:0 (0:0)

31.03 (неділя)VIVAD – Подоляни

14.00. Стадіон Спартак Арена (Житомир)

Гол: Мацієвськй (71)

0:1 (0:0)

31.03 (неділя)Сокіл – СК Вільхівці

14.00. Стадіон КНУБА (Київ)

Голи: Набільський (68) – Клочан (38)

1:1 (0:1)

15 ТУР

6.04 (субота)Агрон – Колос

13.00. Стадіон с. Великі Гаї

0:0

6.04 (субота)Галичина-Фенікс – VIVAD

14.00. Стадіон Прогрес (Львів)

Голи: Куртяк (14) – Борисевич (49), Мазуренко (74)

1:2 (1:0)

7.04 (неділя)Пробій – Ревера 1908-ФАПФ

14.00. Стадіон Колос (Серафинці)

Голи: Борисевич (90+3) – Неледва (80)

1:1 (0:0)

7.04 (неділя)Подоляни – Сокіл

13.00. Стадіон ім. Р. Шухевича (Тернопіль)

Голи: Дячинський (30), Жуміга (+40), Проців (54), Мальський (90+2)

4:0 (2:0)

7.04 (неділя)СК Вільхівці – Куликів-Білка

14.30. Стадіон Вільхівці Арена-Парк

Голи: Куцин (47) – Патуляк (37), Яворський (54)

1:2 (0:1)

16 ТУР

13.04 (субота)Ревера 1908-ФАПФ – Агрон

15.00. Стадіон СК Академії НФК Ураган (Івано-Франківськ)

Голи: Гром’як (30, 45+1, 85)

0:3 (0:2)

13.04 (субота)VIVAD – Пробій

13.00. Стадіон Центральний (Романів)

0:0

13.04 (субота)Колос – Марамуреш

15.00. Стадіон Полонь (Полонне)

Голи: Никитюк (72), Демчик (80) – Завгородній (59)

2:1 (0:0)

14.04 (неділя)Сокіл – Галичина-Фенікс

17.00. Стадіон Шкільний (Михайлівка-Рубежівка)

Гол: Мельничук (88)

1:0 (0:0)

14.04 (неділя)Куликів-Білка – Подоляни

14.00. Стадіон Арена Куликів

Голи: Шарабура (53), Патуляк (63) – Мацієвський (34)

2:1 (0:1)

17 ТУР

20.04 (субота)Агрон – VIVAD 
21.04 (неділя)Галичина-Фенікс – Куликів-Білка 
21.04 (неділя)Пробій – Сокіл 
21.04 (неділя)Марамуреш – Ревера 1908-ФАПФ 
21.04 (неділя)Подоляни – СК Вільхівці 

18 ТУР

27.04 (субота)Ревера 1908-ФАПФ – Колос 
27.04 (субота)VIVAD – Марамуреш 
28.04 (неділя)Сокіл – Агрон 
28.04 (неділя)Куликів-Білка – Пробій 
28.04 (неділя)СК Вільхівці – Галичина-Фенікс 

19 ТУР

4.05 (субота)Колос – VIVAD 
4.05 (субота)Агрон – Куликів-Білка 
4.05 (субота)Галичина-Фенікс – Подоляни 
5.05 (неділя)Марамуреш – Сокіл 
5.05 (неділя)Пробій – СК Вільхівці 

20 ТУР

11.05 (субота)VIVAD – Ревера 1908-ФАПФ 
12.05 (неділя)СК Вільхівці – Агрон 
12.05 (неділя)Подоляни – Пробій 
12.05 (неділя)Куликів-Білка – Марамуреш 
12.05 (неділя)Сокіл – Колос 

21 ТУР

18.05 (субота)Колос – Куликів-Білка 
18.05 (субота)Агрон – Подоляни 
19.05 (неділя)Ревера 1908-ФАПФ – Сокіл 
19.05 (неділя)Пробій – Галичина-Фенікс 
19.05 (неділя)Марамуреш – СК Вільхівці 

22 ТУР

26.05 (неділя)Галичина-Фенікс – Агрон 
26.05 (неділя)СК Вільхівці – Колос 
26.05 (неділя)Куликів-Білка – Ревера 1908-ФАПФ 
26.05 (неділя)Сокіл – VIVAD 
26.05 (неділя)Подоляни – Марамуреш 

Фінальна частина (плей-оф):

1/4 фіналу (з двох матчів): 1-2 – 8-9 червня

1/2 фіналу (з двох матчів): 15-16 – 22 червня

Фінал (з одного матчу): 28 червня 2024 р.