Чемпіонат ААФУ. Перший етап, група 1

Турнірне становище

МКомандаІВНПМО
1Юність (Верхня-Нижня Білка, Львівська обл.)861117:619
2ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.)843123:815
3Нива (Теребовля, Тернопільська область)842214:814
4МФА (Мукачево, Закарпатська обл.)83236:811
5Довбуш (Чернівці)832310:1411
6Вотранс (Луцьк)724112:710
7Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська область)82249:168
8Карпати (Львів)72146:87
9Варатик (Коломия, Івано-Франківська область)80177:291
 Бомбардири:КомандаІГ (п)
1Гайдучик МиколаОДЕК89 (1)
2Гладкий ВолодимирЮність86 (1)
3Крамар ІгорВаратик75 (2)
4Корольчук АртемНива85
5Дацюк РоманНива 85 (3)
6Богданов ВіталійОДЕК74
7Швець ІгорАгрон74 (2)
 Дискваліфіковані: відсутніКомандаДата
1Козак Назар (тренер)Нива10.04.2021
2Макогон ПавлоНива10.04.2021
3Сілецький ІванКарпати 

Просимо команди уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 1 Статті 40 регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на команди.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

ПЕРШЕ КОЛО – 2020

1 ТУР

5.09 (субота)ОДЕК – МФА

17:00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів)

0:0

5.09 (субота)Юність – Вотранс

16:00. Стадіон "Юність" (Нижня Білка)

Голи: Гладкий (47) – Гергелюк (+41)

1:1 (0:1)

6.09 (неділя)Агрон – Варатик

17:00. Стадіон с. Великі Гаї

Голи: Ковалик (22), Луцик (24), Швець (55) – Уштан Петро (60), Крамар (85, +90+3)

3:3 (2:0)

1.11 (неділя)Нива – Довбуш

14.00. Стадіон "Колос" (Теребовля)

Голи: Корольчук (8, 38, 90+2), Дацюк (+90) – Меркушов (35)

4:1 (2:1)

2 ТУР

12.09 (субота)Варатик – Вотранс

17.00. Стадіон с. Воскресинці

Голи: Крамар (6) – Штандер (30), Гергелюк (+63), Кошелинський (67, 87)

1:4 (1:1)

12.09 (субота)ОДЕК – Агрон

16.00. Стадіон ОДЕК (Оржів)

Голи: Таргоній (35), Гайдучик (50), Красномовець (58), Савицький (65) – Швець (+4)

4:1 (1:1)

13.09 (неділя)Нива – Юність

16.00. Стадіон "Колос" (Теребовля)

Голи: Слоневський (+45) – Гладкий (31), Шарабура (62), Шептицький (87)

1:3 (1:1)

13.09 (неділя)МФА – Довбуш

17.00. Стадіон "Авангард" (Мукачево)

Голи: Станкович (-78, М)

0:0

3 ТУР

19.09 (субота)ОДЕК – Варатик

16.00. Стадіон ОДЕК (Оржів)

Голи: Богданов (21, 63), Гайдучик (32, +84), Мучак (53), Коляда (57, 65), Савицький (77) – Крамар (18), Уштан Павло (А40)

9:1 (3:1)

19.09 (субота)Довбуш – Агрон

16.00. Стадіон "Олімпія" (Чернівці)

Гол: Швець (64)

0:1 (0:0)

19.09 (субота)Вотранс – Нива

17.00. Стадіон с. Підгайці

Голи: Брикса (73) – Корольчук (45+1)

1:1 (0:1)

20.09 (неділя)Юність – МФА

16.00. Стадіон "Юність" (Нижня Білка)

Голи: Гладкий (66, 82), Шептицький (89)

3:0 (0:0)

4 ТУР

26.09 (субота)Варатик – Нива

16.00. Стадіон с. Воскресинці

Голи: Дацюк (6), Дячук (9), Корольчук (58)

0:3 (0:2)

26.09 (субота)ОДЕК – Довбуш

16.00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів)

Голи: Гайдучик (2, 49), Семенчук (36), Богданов (45, 53)

5:0 (3:0)

27.09 (неділя)МФА – Вотранс

15.00. Стадіон "Авангард" (Мукачево)

Голи: Станкович (53), Папарига (66) – Федецький (+4)

2:1 (0:1)

27.09 (неділя)Агрон – Юність

16.00. Стадіон с. Великі Гаї

Голи: Капелян (54) – Дмитрух (37), Гладкий (73)

1:2 (0:1)

5 ТУР

10.10 (субота)Довбуш – Варатик

16.30. Стадіон "Олімпія" (Чернівці)

Голи: Ільїн (3), Батрак (21), Шишигін (23, 34), Жумига (44) – Крамар (+18), Гаврилюк Р. (51)

5:2 (5:1)

10.10 (субота)Вотранс – Агрон

15.00. Стадіон с. Підгайці

Голи: Марчук (22), Брикса (25, 47), Назарчук (54) – Пришнівський (42)

4:1 (2:1)

11.10 (неділя)Юність – ОДЕК

15.00. Стадіон "Юність" (Нижня Білка)

Голи: Набізада (34, 87), Равлик (54)

3:0 (1:0)

11.10 (неділя)Нива – МФА

16.00. Стадіон "Колос" (Теребовля)

Голи: Дацюк (47, +76), Дячук (48)

3:0 (0:0)

6 ТУР

17.10 (субота)Варатик – МФА

15.00. Стадіон с. Воскресинці

Гол: Фарасєєнко (51)

0:1 (0:0)

17.10 (субота)ОДЕК – Вотранс

15.00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів)

Голи: Гайдучик (10) – Федецький (+55)

1:1 (1:0)

17.10 (субота)Довбуш – Юність

16.00. Стадіон "Олімпія" (Чернівці)

Голи: Ільїн (+43), Жумига (75) – Панасюк (+67)

2:1 (1:0)

7.11 (субота)Агрон – Нива

13.00. Стадіон с. Великі Гаї

0:0

7 ТУР

24.10 (субота)Вотранс – Довбуш

15.00. Стадіон с. Підгайці

0:0

24.10 (субота)Юність – Варатик

15.00. Стадіон "Юність" (Нижня Білка)

Голи: Гладкий (+16), Панасюк (86)

2:0 (1:0)

24.10 (субота)МФА – Агрон

16.30. Стадіон НТК МФА (Дерцен)

Голи: Западнюк (73, 88), Трачук (-87), Папарига (81)

3:0 (0:0)

25.10 (неділя)Нива – ОДЕК

15.00. Стадіон "Колос" (Теребовля)

Голи: Дацюк (+45+1) – Трофімчук (12), Гайдучик (36, 65)

1:3 (1:2)

Матчі за участю ФК Карпати (Львів)

28.10 (середа)Довбуш – Карпати

14:00. Стадіон "Олімпія" (Чернівці)

Голи: Ільїн (+71), Богачук (88) – Деревльов (43)

2:1 (0:1)

1.11 (неділя)Агрон – Карпати

14.00. Стадіон с. Великі Гаї

Голи: Білик (71), Швець (+74)

2:0 (0:0)

4.11 (середа)Нива – Карпати

14.00. Стадіон "Колос" (Теребовля)

Гол: Сороцький (60)

1:0 (0:0)

6.11 (п'ятниця)МФА – Карпати

13.00. Стадіон НТК МФА (Дерцен)

Гол: Ілюк (65)

0:1 (0:0)

11.11 (середа)Юність – Карпати

13.30. Стадіон "Юність" (Нижня Білка)

Голи: Набізада (11), Панасюк (+65) – Кудінов (90+1)

2:1 (1:0)

18.11 (середа)ОДЕК – Карпати

14.00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів)

Голи: Гайдучик (32) – Ілюк (17)

1:1 (1:1)

21.11 (субота)Варатик – Карпати

14.00. Стадіон "Юність" (Коломия)

Голи: Деревльов (13, 42)

0:2 (0:2)

2021Вотранс – Карпати 
ДРУГЕ КОЛО – 2021

8 ТУР

   
   
   
   

9 ТУР

   
   
   
   

10 ТУР

   
   
   
   

11 ТУР

   
   
   
   

12 ТУР

   
   
   
   

13 ТУР

   
   
   
   

14 ТУР