Кубок України з футболу серед аматорських команд

Попередній етап

1/8 фіналу

1/4 фіналу

1/2 фіналу

Фінал
 

Перелік учасників розіграшу Кубка України:

  1. ФК Миколаїв (Львівська обл.)
  2. ФК Куликів (Львівська обл.)
  3. ФК Хуст (Закарпатська обл.)
  4. Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк)
  5. Благо-Юність (Верхня-Івано-Франківськ)
  6. Гарда (Калуш, Івано-Франківська обл.)
  7. Полісся (Ставки, Житомирська обл.)
  8. ЯСКО (Шаргород, Вінницька обл.)
  9. Джуніорс (Шпитьки, Київська обл.)
  10. Дружба (Мирівка, Київська обл.)
  11. Ронін (Лісне, Київська обл.)
  12. Сокіл (Михайлівка-Рубежівка, Київська обл.)
  13. Портовик (Маріуполь, Донецька обл.)
  14. Скіф (Шульгинка, Луганська обл.)

Перелік учасників розіграшу Кубка з числа учасників чемпіонату України:

  1. ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.) 
  2. Маяк (Сарни, Рівненська обл.)
  3. Звягель (Новоград-Волинський, Житомирська обл.)
  4. Нива (Бузова, Київська обл.)
  5. Атлет (Київ)
  6. Олімпійський фаховий коледж ім. І. Піддубного (Київ) (ОФКІП)
  7. ЮКСА (Київ)
  8. Олімпія (Савинці, Полтавська обл.)
  9. Зірка (Кропивницький)
  10. Легіонер (Дніпро)
  11. Мотор (Запоріжжя)
  12. Металург-2 (Запоріжжя)

Базовими ігровими днями для проведення матчів 1/8 фіналу є 8-е та 15-те вересня 2021 р.

Базовими ігровими днями для проведення матчів 1/4 фіналу є 29-те вересня та 6-те жовтня 2021 р.

Матчі 1/2 фіналу та фінального етапу розіграшу відбудуться навесні 2022 р.
 

Статистичні дані:

 Бомбардири:КомандаІГ (п)
1Мачуленко РоманДружба44
2Сулейман ФаридПолісся13
3-4Близнюк ВолодимирМеталург-223
3-4Головатенко АндрійНива23
5Неделюк ОлександрЛуцьксантехмонтаж №53643 (3)
 Дискваліфіковані:КомандаДата
1Шевчук СергійДружба29.09.2021
2Зайчук МихайлоЛуцьксантехмонтаж №53629.09.2021
3Коляда МиколаОДЕК29.09.2021
4Кузьмович ВалентинМеталург-229.09.2021
5Сущ ВікторЛуцьксантехмонтаж №53629.09.2021

Просимо команди уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 1 Статті 40 регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на команди.