Етап 1/8 фіналу. Кубок ААФУ

Перші матчі

3.10 (середа)ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.) – Авангард (Бзів, Київська обл.)

16.00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 200 глядачів

Гол: Головатенко (67)

0:1 (0:0)

3.10 (середа)Фортуна (Комарівка, Чернігівська обл.) – Факел (Липовець, Вінницька обл.)

16.00. Стадіон "Спартак" (Ніжин), 300 глядачів

Голи: Коробко (6, 56), Круковець (77)

3:0 (1:0)

3.10 (середа)ДГ Шевченківське (Денихівка, Київська обл.) – Авангард (Корюківка, Чернігівська обл.)

16.00. Стадіон "Центральний" (Денихівка), 50 глядачів

Голи: Рубльов (90+3) – Кирин (3), Твердовський (51)

1:2 (0:1)

3.10 (середа)ФК Вовчанськ (Харківська обл.) – Олімпія (Савинці, Полтавська обл.)

15.00. Стадіон Агрегатного заводу (Вовчанськ), 400 глядачів

Голи: Батусов (16), Без’язичний (55), Нуемб Бата (89) – Субочев (5)

3:1 (1:1)

3.10 (середа)Універ-Динамо (Харків) – ФК Дніпро

15.00. Стадіон "Динамо-Арена" (Харків), 400 глядачів

Голи: Кучірка (+59) – Палюх (54)

1:1 (0:0)

3.10 (середа)Таврія (Новотроїцьке, Херсонська обл.) – ЛНЗ-Лебедин (Лебедин, Черкаська обл.)

15.00. Стадіон "Старт" ім. Пуляєва (Новотроїцьке), 300 глядачів

Голи: Пуляєв (65), Алієв (80)

2:0 (0:0)

17.10 (середа)Рочин (Соснівка, Львівська обл.) – Юність (Верхня Білка, Львівська обл.)

16.00. Стадіон "Шкільний" (Соснівка), 300 глядачів

Голи: Набізада (67) – Адам (7)

1:1 (0:1)

17.10 (середа)Вотранс (Луцьк) – СКК Демня (Львівська обл.)

16.00. Стадіон с. Підгайці, 150 глядачів

Голи: Майовецький (23), Борик (58), Демків (62)

0:3 (0:1)

Матчі-відповіді

10.10 (середа)Авангард (Бзів, Київська обл.) – ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.)

15.00. Стадіон "Прогрес" (Баришівка), 150 глядачів

Голи: Зелді (102) – Красномовець (35)

1:1 (0:1, д.ч. 1:0)

10.10 (середа)Факел (Липовець, Вінницька обл.) – Фортуна (Комарівка, Чернігівська обл.)

+:-

10.10 (середа)Авангард (Корюківка, Чернігівська обл.) – ДГ Шевченківське (Денихівка, Київська обл.)

15.00. Стадіон "Паперовик" (Корюківка), 140 глядачів

Голи: Цулукідзе (34), Твердовський (88) – Кучерявий (44), Рубльов (62)

2:2 (1:1)

10.10 (середа)Олімпія (Савинці, Полтавська обл.) – ФК Вовчанськ (Харківська обл.)

15.00. Стадіон "Старт" (Миргород), 700 глядачів

Голи: Гриценко (74) – Без’язичний (37)

1:1 (0:1)

10.10 (середа)ФК Дніпро – Універ-Динамо (Харків)

15.00. Стадіон "Металург" (Новомосковськ), 200 глядачів

Голи: Будняк (38), Шинкаренко (71), Бандурін (85, 90+3) – Ібех (74)

4:1 (1:0)

10.10 (середа)ЛНЗ-Лебедин (Лебедин, Черкаська обл.) – Таврія (Новотроїцьке, Херсонська обл.)

15.30. Стадіон "ЛНЗ-Арена" (Лебедин), 500 глядачів

Голи: Колос (21, 46), Грицай (30), Качур (45), Вакуленко (54), Листопад (76) – Гецко (63)

6:1 (3:0)

24.10 (середа)Юність (Верхня Білка, Львівська обл.) – Рочин (Соснівка, Львівська обл.)

15.00. Стадіон ім. Б. Маркевича (Винники), 231 глядач

Гол: Адам (80)

1:0 (0:0)

24.10 (середа)СКК Демня (Львівська обл.) – Вотранс (Луцьк)

15.00. Стадіон ім. В. Кузіва (Демня), 50 глядачів

Голи: Омельченко (10, 43), Зубар (70), Труш (90) – Химчук (58)

4:1 (2:0)

Матчі 1/4 фіналу відбудуться у період з 24.10 по 7.11.2018 р.