Етап 1/8 фіналу. Кубок ААФУ

Перші матчі

08.10 (субота)

"Чайка" (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.) – "Фрунзівець" (Ніжин, Чернігівська обл.)

15:00. Стадіон "Козак-Арена" (Петропавлівська Борщагівка). 150 глядачів

Голи: Новиков (58) – Твердовський (12, 78), Цупрунов (61), Коваленко (85, автогол)

2:3 (0:1)

19.10 (середа)

"Гірник" (Соснівка, Львівська обл.) – ФК "Миколаїв" (Львівська обл.)

16:00. Стадіон "Шкільний" (Соснівка), 200 глядачів

Гол: Бойко (25)

1:0 (1:0)

19.10 (середа)

СКК "Демня" (Львівська обл.) – "Маяк" (Сарни, Рівненська обл.)

14:00. Стадіон "ім. В. Кузіва" (Демня), 350 глядачів

Голи: Слука (+55), Кухарський (66, 89)

3:0 (0:0)

19.10 (середа)

"Вікторія" (Миколаївка, Сумська обл.) – "Єдність" (Плиски, Чернігівська обл.)

15:00. Стадіон "Вікторія" (Миколаївка), 200 глядачів

Голи: Собко (78), Ганжа (90+1)

2:0 (0:0)

19.10 (середа)

"Таврія-Скіф" (Роздол, Запорізька обл.) – "Колос" (Зачепилівка, Харківська обл.)

15:00. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол), 100 глядачів

Гол: Коломоєць (65)

0:1 (0:0)

26.10 (середа)

ФК "Врадіївка" (Миколаївська обл.) – "Нова Поліція" (Кропивницький)

15:00. Стадіон ФСК "Врадіївка", 350 глядачів

Гол: Сандул (36)

1:0 (1:0)

26.10 (середа)

ФК "Львів" – ФК "Самбір" (Львівська обл.)

15:00. Стадіон "Локомотив" (Рава-Руська), 150 глядачів

Голи: Матушевський (48), Міщук (55)

2:0 (0:0)

27.10 (четвер)

"Джуніорс" (Шпитьки, Київська обл.) – "ОДЕК" (Оржів, Рівненська обл.)

15:00. Міський стадіон м.Вишневе, 200 глядачів

Голи: Самар (+29) – Ніколайчук (45), Наумець (70)

1:2 (1:1)

Матчі-відповіді

19.10 (середа)

"Фрунзівець" (Ніжин, Чернігівська обл.) – "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.)

15:00. Стадіон "Спартак" (Ніжин), 300 глядачів

Голи: Новиков (+56), Баранович (90+3)

0:2 (0:0)

26.10 (середа)

ФК "Миколаїв" (Львівська обл.) – "Гірник" (Соснівка, Львівська обл.)

15:30. Міський стадіон м. Миколаїв, 250 глядачів

Голи: Бойко (37 – автогол), Федина (85) – Богданов (+45) 

1:2 (0:2)

26.10 (середа)

"Маяк" (Сарни, Рівненська обл.) – СКК "Демня" (Львівська обл.)

13:00. Стадіон "Маяк" (Сарни), 200 глядачів

Гол: Кіт-Копиляк (34)

0:1 (0:1)

26.10 (середа)

"Єдність" (Плиски, Чернігівська обл.) – "Вікторія" (Миколаївка, Сумська обл.)

14:00. Стадіон "Єдність" (Плиски), 200 глядачів

Голи: Гриб (-33 39) – Пукась (19), Мисловський (35)

1:2 (1:2)

26.10 (середа)

"Колос" (Зачепилівка, Харківська обл.) – "Таврія-Скіф" (Роздол, Запорізька обл.)

14:00. Стадіон "Колос" (Зачепилівка), 300 глядачів

Гол: Порубльов (11), Довбиш (-64, Т). Пенальті: Васильєв+, Сіроштан+, .Коломоєць+, Образцов+, Батусов- – Дудник+, Корешков+, Довбиш-, Соболь-

0:1 (0:0) (д.ч. 0:0, пп. 4:2)

02.11 (середа)

"Нова Поліція" (Кропивницький) – ФК "Врадіївка" (Миколаївська обл.)

14:00. Стадіон "Зірка" (Кропивницький), 150 глядачів

Голи: Красовський (18), Чемерис (48, 80) – Гончаров (+57)

3:1 (1:0)

02.11 (середа)

ФК "Самбір" (Львівська обл.) – ФК "Львів"

14:00. Стадіон "ім. Л. Броварського" (Самбір), 350 глядачів

Голи: Матушевський (45), Романчук (60)

0:2 (0:1)

02.11 (середа)

"ОДЕК" (Оржів, Рівненська обл.) – "Джуніорс" (Шпитьки, Київська обл.)

14:00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 100 глядачів

Голи: Таргоній (54) – Левенець (22)

1:1 (0:1)