Попередній етап. Кубок ААФУ

Перші матчі

21.08 (середа)Маяк (Сарни, Рівненська обл.) – Вотранс (Луцьк)

18.00. Стадіон "Мрія" (Сарни), 300 глядачів

0:0

27.08 (вівторок)Рубікон-Вишневе (Київ) – Олімпія (Савинці, Полтавська обл.)

15.00. Стадіон "Міський" (Вишневе), 100 глядачів

Голи: Стрельцов (+12), Гриценко (79)

0:2 (0:1)

28.08 (середа)Карпати-Енергетик (Галич, Івано-Франківська обл.) – 
Звягель (Новоград-Волинський, Житомирська обл.)

17.30. Стадіон "Енергетик" (Бурштин), 400 глядачів

Голи: Турчанський (+62) – Чапський (17), Гороницький (35), Куба (-44), Корнійчук (50)

1:3 (0:2)

28.08 (середа)Легіон (Полтава) – Світанок-Агросвіт (Шляхова, Вінницька обл.)

16.30. Стадіон "Локомотив" (Полтава), 400 глядачів

Голи: Вовкодав (А28), Шевченко (+83) – Гаді (3)

1:2 (0:2)

28.08 (середа)Універ-Динамо (Харків) – Велетень (Глухів, Сумська обл.)

18.00. Стадіон "Динамо-Арена" (Харків), 900 глядачів

Голи: Азізов (4), Черченко (43)

2:0 (2:0)

28.08 (середа)Скіф (Шульгинка, Луганська обл.) – ФК Покровськ (Донецька обл.)

17.00. Стадіон "Колос" (Старобільськ), 1000 глядачів

Голи: Стебловський (38, Лазикін (1, 81), Любченко (70), Коломецький О. (80)

5:0 (2:0)

28.08 (середа)Перемога (Дніпро) – Сапфір (Краматорськ, Донецька обл.)

13.25. Стадіон "Олімпійські резерви" (Дніпро), 200 глядачів

Голи: Павук (36) – Замарін (77, 82), Панасюк (90+3)

1:3 (1:0)

28.08 (середа)Скорук (Томаківка, Дніпропетровська обл.) – Будівельник (Лисичанськ, Луганська обл.)

17.00. Стадіон ім. А.В. Скорука (Томаківка), 100 глядачів

Гол: Крутенко (41)

1:0 (1:0)

28.08 (середа)Яруд (Маріуполь, Донецька обл.) – Таврія-Скіф (Роздол, Запорізька обл.)

16.00. Стадіон "Азовець" (Маріуполь) 60 глядачів

Гол: Шарай (63)

0:1 (0:0)

3.09 (вівторок)СК Полтава – LS Group (Верхня Сироватка, Сумська обл.)

17.00. Стадіон "Локомотив" (Полтава), 1000 глядачів

Голи: Фоменко (2), Бакланов (9), Щербак (23, 90+3), Куімов (66) – Богачов (+70)

5:1 (3:0)

4.09 (середа)Полісся (Ставки, Житомирська обл.) – Юність (Верхня Білка, Львівська обл.)

17.00. Стадіон "Ставки Арена"  (Ставки), 300 глядачів

Голи: Гордійчук (41), Курилишин (49), Панасюк (64), Набізада (66)

0:4 (0:1)

Матчі-відповіді

4.09 (середа)Олімпія (Савинці, Полтавська обл.) – Рубікон-Вишневе (Київ)+:-
4.09 (середа)Звягель (Новоград-Волинський, Житомирська обл.) – 
Карпати-Енергетик (Галич, Івано-Франківська обл.)
+:-
4.09 (середа)Світанок-Агросвіт (Шляхова, Вінницька обл.) – Легіон (Полтава)

17.00. Стадіон "Шляхова Арена", 300 глядачів

Голи: Заводян (+14), Гаді (32), Сомов (41), Кучеренко (72), Чернега (79)

5:0 (3:0)

4.09 (середа)Велетень (Глухів, Сумська обл.) – Універ-Динамо (Харків)

17.00. Стадіон "Дружба" (Глухів), 400 глядачів

Голи: Душин (69) – Ольховський (4, 56)

1:2 (0:1)

4.09 (середа)ФК Покровськ (Донецька обл.) – Скіф (Шульгинка, Луганська обл.)

17.00. Стадіон "Шахтар" (Мирноград), 150 глядачів

Голи: Кваша (83) – Любченко (43, 54)

1:2 (0:1)

4.09 (середа)Будівельник (Лисичанськ, Луганська обл.) – Скорук (Томаківка, Дніпропетровська обл.)

16.00. Стадіон "Шахтар" (Лисичанськ), 480 глядачів

Голи: Хомутов (26), Крутенко (45+3)

0:2 (0:2)

4.09 (середа)Таврія-Скіф (Роздол, Запорізька обл.) – Яруд (Маріуполь, Донецька обл.)

16.00. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол), 200 глядачів

Голи: Курдас Р. (90+3) – Сандрак-Вінницький (+14)

1:1 (0:1)

11.09 (середа)Вотранс (Луцьк) – Маяк (Сарни, Рівненська обл.)

17.00. Стадіон с. Підгайці, 300 глядачів

Голи: Малиш (-114, В); Химчук (+), Малиш (-), Воробей (+), Шишка (-) – Носарєв (+), Жданюк С. (+), Тимошицький С. (+), Степанюк (+)

0:0 (д.ч. 0:0, пп. 2:4)

11.09 (середа)LS Group (Верхня Сироватка, Сумська обл.) – СК Полтава

16.00. Стадіон "Ювілейний" (Суми), 285 глядачів

Голи: Бабинін (44) – Фоменко (43, 90+2), Щербак (83)

1:3 (1:1)

11.09 (середа)Сапфір (Краматорськ, Донецька обл.) – Перемога (Дніпро)+:-
11.09 (середа)Юність (Верхня Білка, Львівська обл.) – Полісся (Ставки, Житомирська обл.)

14.00. Стадіон "Юність" (Верхня Білка), 150 глядачів

Голи: Омельченко (23), Набізада (30), Курилишин (70)

3:0 (2:0)