Попередній етап. Кубок ААФУ

Перші матчі

22.08 (середа)«Нафтовик» (Долина, Івано-Франківська обл.) – СК «Вільхівці» (Закарпатська обл.)

18:00. Стадіон "Нафтовик" (Долина), 300 глядачів

Гол: Цвеюк (66)

1:0 (0:0)

22.08 (середа)«Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.) – «Атлет» (Київ)

17.10. Стадіон "Шляхова Арена" (Шляхова) , 400 глядачів

Голи: Заводян (+14), Браславський (85), Березовський (86) – Липовий (43), Хоменко (69)

3:2 (1:1)

22.08 (середа)«Джуніорс-СБ» (Києво-Святошин. р-н, Київська обл.) – «Фортуна» (Комарівка, Чернігівська обл.)

18:00. Стадіон "Міський" (Вишневе), 300 глядачів

Голи: Ятленко (28), Єфіменко (90) – Круковець (8), Кумачов (21)

2:2 (1:2)

22.08 (середа)СК «Чорнянка-Агроспорт» (Херсонська обл.) – «УкрАгроКом» (Головківка, Кіровоградська обл.)

17:00. Стадіон "Колос" ім. В.О. Козловського (Чорнянка), 160 глядачів

Гол: Оганесов (+16)

0:1 (0:0)

22.08 (середа)ФК «Вовчанськ» (Харківська обл.) – «Форум-Авто» (Краматорськ, Донецька обл.)

17:00. Стадіон Агрегатного заводу (Вовчанськ), 400 глядачів

Голи: Без’язичний (23, 43), Батусов (35)

3:0 (3:0)

29.08 (середа)«Юність» (Верхня Білка, Львівська область) – «Луцьксантехмонтаж №536» (Луцьк)

17.00. Стадіон "Юність" (Верхня Білка), 250 глядачів

Голи: Панасюк (24, 39), Костик (42), Нетлюх (73) – Горщарук (29), Неделюк (57)

4:2 (3:1)

29.08 (середа)«Універ-Динамо» (Харків) – «Скіф» (Шульгинка, Луганська область)

17.00. Стадіон "Динамо Арена" (Харків), 700 глядачів

Голи: Ібех (4), Черченко (17, 20, 47), Гнилицький (40), Кучірка (54), Луценко (А51) – Семиволос (34)

6:2 (4:1)

Матчі-відповіді

29.08 (середа)СК «Вільхівці» (Закарпатська обл.) – «Нафтовик» (Долина, Івано-Франківська обл.)

18.00. Стадіон с. Вільхівці, 300 глядачів

Голи: Халацький (4), Пастух (56), Шатковський (90)

0:3 (0:1)

29.08 (середа)«Атлет» (Київ) – «Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.)

18.00. Стадіон ДЮСШ "Атлет" (Київ), 350 глядачів

Голи: Яковенко (6) – Коновалов (74)

1:1 (1:0)

29.08 (середа)«Фортуна» (Комарівка, Чернігівська обл.) – «Джуніорс-СБ» (Києво-Святошин. р-н, Київська обл.)

17.00. Стадіон "Спартак" (Ніжин), 200 глядачів

Голи: Щедраков (3), Коробко (29)

2:0 (2:0)

29.08 (середа)«УкрАгроКом» (Головківка, Кіровоградська обл.) – СК «Чорнянка-Агроспорт» (Херсонська обл.)

17.00. Стадіон СК "Головківський" (Головківка), 100 глядачів

Голи: Александров (99) – Колесник (18)

1:1 (0:1,
д.ч. 1:0)

29.08 (середа)«Форум-Авто» (Краматорськ, Донецька обл.) – ФК «Вовчанськ» (Харківська обл.)

17.00. Стадіон "Авангард" (Краматорськ), 130 глядачів

Голи: Кривенко (А74), Плахін (+80) – Без’язичний (40), Мряченко (43), Мизюк (54), Соломаха (66), Якименко (68, 76)

1:7 (0:2)

5.09 (середа)«Луцьксантехмонтаж №536» (Луцьк) – «Юність» (Верхня Білка, Львівська область)

16.00. Стадіон с. Княгининок, 150 глядачів

Голи: Неделюк (+1, 68) – Дмитрух (11), Панасюк (86, 90)

2:3 (1:1)

5.09 (середа)«Скіф» (Шульгинка, Луганська область) – «Універ-Динамо» (Харків)

17.00. Стадіон "Колос" (Старобільськ), 700 глядачів

0:0