Попередній етап. Кубок ААФУ

Перші матчі

23.08 (середа)ФК "Миколаїв" (Львівська обл.) – "Севлюш" (Виноградів, Закарпатська обл.)

17:00. Стадіон "Міський" (Миколаїв), 500 глядачів

Голи: Коваль (19), Клим (19), Балух (35, 63) – Ковтун (82)

4:1 (3:0)

23.08 (середа)"Маяк" (Сарни, Рівненська обл.) – "Агро-Астра" (Немирівський р-н, Вінницька обл.)

17:00. Стадіон "Мрія" (Сарни), 300 глядачів

Голи: Жданюк С. (57), Полончук (90+2) – Брацлавський (2), Мазур (51)

2:2 (0:1)

23.08 (середа)"Олімпія" (Савинці, Полтавська обл.) – ФК "Кривий Ріг" (Дніпропетровська обл.)

17:00. Стадіон "Старт" (Миргород), 500 глядачів

Голи: Рудюк (77) – Бабенко (56)

1:1 (0:0)

23.08 (середа)"Форум Авто" (Краматорськ, Донецька обл.) – "ВПК-Агро" (Шевченківка, Дніпропетровська обл.)

17:30. Стадіон "Авангард" (Краматорськ), 250 глядачів

0:0

23.08 (середа)"Таврія-Скіф" (Роздол, Запорізька обл.) – "Меліоратор" (Кам’янка, Херсонська обл.)

18:00. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол), 400 глядачів

Голи: Лукашев (9), Трусько (17), Пісоцький (50, 67)

4:0 (2:0)

24.08 (четвер)"Юність" (Верхня Білка, Львівська обл.) – "Ізотоп-РАЕС" (Вараш, Рівненська обл.)

15:00. Стадіон "Юність" (Верхня Білка), 100 глядачів

Гол: Смолинець (21)

1:0 (1:0)

24.08 (четвер)"ЛНЗ-Лебедин" (Лебедин, Черкаська обл.) – "Джуніорс СБ" (Києво-Святошинський р-н, Київська обл.)

17:00. Стадіон "ЛНЗ-Арена" (Лебедин), 900 глядачів

Голи: Листопад (9), Литовчак (17) – Маринчук (5)

2:1 (2:1)

24.08 (четвер)"Зоря" (Рубіжне, Луганська обл.) – "Сапфір" (Краматорськ, Донецька обл.)

17:00. Стадіон "ім. Виноградова" (Рубіжне), 500 глядачів

Голи: Стебловський (86) – Плахін (+77)

1:1 (0:0)

Матчі-відповіді

30.08 (середа)"Агро-Астра" (Немирівський р-н, Вінницька обл.) – "Маяк" (Сарни, Рівненська обл.)

14:00. Стадіон "Хімік" (Вінниця), 100 глядачів

Голи: Барчук (25) – Українець (78)

1:1 (1:0)

30.08 (середа)"Севлюш" (Виноградів, Закарпатська обл.) – ФК "Миколаїв" (Львівська обл.)

17:00. Стадіон "Юність" (Виноградів), 630 глядачів

Голи: Міліщук (38), Баглай (53), Клим (58)

0:3 (0:1)

30.08 (середа)ФК "Кривий Ріг" (Дніпропетровська обл.) – "Олімпія" (Савинці, Полтавська обл.)

17:00. Стадіон "Будівельник" (Кривий Ріг), 400 глядачів

Гол: Фабунмі (52)

0:1 (0:0)

30.08 (середа)"ВПК-Агро" (Шевченківка, Дніпропетровська обл.) – "Форум Авто" (Краматорськ, Донецька обл.)

17:00. Стадіон "Колос" (Магдалинівка), 300 глядачів

Голи: Донгаузер (57), Васильєв (+83)

2:0 (0:0)

30.08 (середа)"Меліоратор" (Кам’янка, Херсонська обл.) – "Таврія-Скіф" (Роздол, Запорізька обл.)

17:00. Стадіон с. Кам’янка, 180 глядачів

Голи: Комягін Ю. (22), Гарібян (38), Воронюк (86) – Жигалов (19, 80, 82), Скороходов (59), Пісоцький (61)

3:5 (2:1)

30.08 (середа)"Ізотоп-РАЕС" (Вараш, Рівненська обл.) – "Юність" (Верхня Білка, Львівська обл.)

18:00. Стадіон "Ізотоп" (Вараш), 200 глядачів

Голи: Гуменюк (10) – Шандра (4), Костик (85)

1:2 (1:1)

30.08 (середа)"Джуніорс СБ" (Києво-Святошинський р-н, Київська обл.) – "ЛНЗ-Лебедин" (Лебедин, Черкаська обл.)

17:00. Стадіон м. Вишневе, 400 глядачів

Голи: Ординський (86) – Грицай (57), Литовчак (77)

1:2 (0:0)

31.08 (четвер)"Сапфір" (Краматорськ, Донецька обл.) – "Зоря" (Рубіжне, Луганська обл.)

16:30. Стадіон "Авангард" (Краматорськ), 300 глядачів

Голи: Семиволос (31), Ковда (90+1)

0:2 (0:1)

Вісім переможців протистоянь попереднього етапу отримають право на участь в 1/16 фіналу.