Чемпіонат ААФУ. Перший етап, група 2

Турнірне становище
МКомандаІВНПМО
1Олімпія (Савинці, Полтавська область)960316:818
2Титан (Одеса)860213:918
3Агротех (Тишківка, Кіровоградська область)952226:1117
4Нафтовик (Охтирка, Сумська область)84409:216
5Штурм (Іванків, Київська область)942317:1114
6Зірка (Кропивницький)931510:1710
7Атлет (Київ)822412:118
8Авангард (Лозова, Харківська область)913511:196
9Пенуел (Кривий Ріг, Дніпропетровська область)91081:273
 Бомбардири:КомандаІГ (п)
1Лобода ВадимЗірка87
2Загальський ІгорАгротех87 (4)
3Соколан ЄвгенійАгротех96
4Мішуренко ОлександрТитан75
5Гребенюк КирилоАвангард95 (3)
6Бабич РостиславАтлет74
7Тарасов ЕдуардАтлет84
9Балашов ВіталійТитан84 (1)
9Каретник СергійОлімпія84 (2)
10Пастухов ПавлоАгротех94
 Дискваліфіковані: КомандаДата
1Лапін ОлександрНафтовик30.03.2024
2Сікун Олександр (голова клубу)Нафтовик30.03.2024
3Лопушенко ІгорЗірка6.04.2024
4Паєвський АртемПенуел6.04.2024

Просимо клуби уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 1 Статті 40 регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на клуби.

 

ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

13.08 (неділя)Титан – Агротех

14.00. Стадіон Іван (Одеса)

Голи: Дубіна (34), Балашов (52) – Пастухов (84)

2:1 (1:0)

13.08 (неділя)Штурм – Авангард

11.00. Стадіон Центральний (Калинівка)

Голи: Петренко (5), Рубльов (19), Осадчий (45), Счастливцев (52), Хруль (55), Лисенко (+70), Породько (86) – Воловик (67), Гребенюк (72)

7:2 (3:0)

23.09 (субота)Зірка – Нафтовик

13.00. Стадіон Зірка ім. С. Березкіна  (Кропивницький)

Гол: Сосєдко (39)

0:1 (0:1)

23.09 (субота)Пенуел – Олімпія

14.00. Стадіон Світло (Кривий Ріг)

Голи: Бурляй (2, 53), Насібулін (26)

0:3 (0:2)

2 ТУР

19.08 (субота)Агротех – Зірка

13.00. Стадіон ліцею (Тишківка)

Голи: Соколан (11), Загальський (55), Коломієць (88), Радченко (90+3) – Манастирний (-49)

4:0 (1:0)

19.08 (субота)Атлет – Титан

12.00. Стадіон Атлет (Київ)

Голи: Балашов (+19)

0:1 (0:1)

20.08 (неділя)Нафтовик – Штурм

14.00. Стадіон Нафтовик (Охтирка)

0:0

22.08 (вівторок)Авангард – Пенуел

15.00. Стадіон ДЮСШ (Юр’ївка)

Голи: Гребенюк (+7), Галушка (12), Співак (13), Зеленський (67)

4:0 (3:0)

3 ТУР

26.08 (субота)Зірка – Атлет

15.00. Стадіон Зірка ім. С. Березкіна (Кропивницький)

Голи: Лобода (52, 86) – Бабич (22, 35), Тарасов (50), Липовий (+58), Пресіч (84)

2:5 (0:2)

26.08 (субота)Пенуел – Нафтовик

14.00. Стадіон Світло (Кривий Ріг)

Голи: Васильченко (-2), Покосенко (14), Бабинін (21), Шаповаленко (45), Назаренко (90+2)

0:4 (0:3)

27.08 (неділя)Штурм – Агротех

15.00. Стадіон НТБ ФК Динамо (Віта-Литовська)

Голи: Журавель (78), Старгородський (+90+4) – Загальський (+81, +90+6)

2:2 (0:0)

1.11 (середа)Олімпія – Авангард

13:00. Стадіон Старт (Миргород)

Голи: Брага (22), Каретник (+45+1)

2:0 (2:0)

4 ТУР

30.08 (середа)Атлет – Штурм

12.00. Стадіон Атлет (Київ)

Голи: Тарасов (34) – Димнич (50), Породько (83)

1:2 (1:0)

2.09 (субота)Агротех – Пенуел

13.00. Стадіон ліцею (Тишківка)

Голи: Соколан (13), Загальський (+22, +29, 71), Пастухов (42), Радченко (56), Корчинський (79, 89), Сивак (90+2) – Лебедєв (-53)

9:0 (4:0)

2.09 (субота)Титан – Зірка

13.00. Стадіон Іван (Одеса)

Голи: Балашов (40), Васько (64), Мішуренко (79, 89) – Лобода (57, 61)

4:2 (1:0)

3.09 (неділя)Нафтовик – Олімпія

14.00. Стадіон Нафтовик (Охтирка)

Голи: Васильченко (5), Сосєдко (88) – Фабунмі (87)

2:1 (1:0)

5 ТУР

9.09 (субота)Пенуел – Атлет

15.00. Стадіон Світло (Кривий Ріг)

Гол: Мисляй (41)

1:0 (1:0)

9.09 (субота)Авангард – Нафтовик

14.00. Стадіон ДЮСШ (Юр’ївка)

0:0

10.09 (неділя)Олімпія – Агротех

14.00. Стадіон Старт (Миргород)

Голи: Солоп (-65), Брага (73) – Бортуненко (А13), Соколан (20)

2:1 (1:1)

10.09 (неділя)Штурм – Титан

13.00. НТБ ФК Динамо (Віта-Литовська)

Голи: Мішуренко (38, 70)

0:2 (0:1)

6 ТУР

16.09 (субота)Титан – Пенуел

14.00. Стадіон Світло (Кривий Ріг)

Гол: Мішуренко (69)

1:0 (0:0)

17.09 (неділя)Зірка – Штурм

13.00. Стадіон Зірка ім. С. Березкіна  (Кропивницький)

Гол: Лобода (14)

1:0 (1:0)

20.09 (середа)Атлет – Олімпія

13.00. Стадіон Атлет (Київ)

Голи: Бабич (42, 74), Липовий (+68)

3:1 (1:0)

14.10 (субота)Агротех – Авангард

12.00. Стадіон ліцею (Тишківка)

Голи: Кривошей (6), Пастухов (58), Соколан (75) – Гребенюк (+4), Галушка (54)

3:2 (1:1)

7 ТУР

30.09 (субота)Пенуел – Зірка

15.00. Стадіон Світло (Кривий Ріг)

Голи: Нікулін (45), Бурлаченко (75)

0:2 (0:1)

30.09 (субота)Авангард – Атлет

12.00. Стадіон ДЮСШ (Юр’ївка)

Голи: Гребенюк (55, +83) – Теймуров (19), Тарасов (90+1)

2:2 (0:1)

30.09 (субота)Нафтовик – Агротех

13.00. Стадіон Нафтовик (Охтирка)

0:0

1.10 (неділя)Олімпія – Титан

13.00. Стадіон Старт (Миргород)

Голи: Малик (49), Богомаз (64)

2:0 (0:0)

8 ТУР

4.10 (середа)Штурм – Пенуел

12.00. Стадіон Центральний (Калинівка)

Голи: Дитятьєв (83), Хруль (90+1)

2:0 (0:0)

7.10 (субота)Атлет – Нафтовик

12.00. Стадіон Атлет (Київ)

0:0

8.10 (субота)Зірка – Олімпія

13.00. Стадіон Зірка ім. С. Березкіна  (Кропивницький)

Голи: Лобода (18), Лопушенко (50) – Каретник (68)

2:1 (2:0)

5.11 (неділя)Титан – Авангард

13.00. Стадіон Іван (Одеса)

Гол: Опря (-11), Балашов (71)

1:0 (0:0)

9 ТУР

21.10 (субота)Авангард – Зірка

15.00. Стадіон ДЮСШ (Юр’ївка)

0:0

21.10 (субота)Агротех – Атлет

13.00. Стадіон ліцею (Тишківка)

Голи: Радченко (28), Загальський (-40, 67) – Тарасов (90+2)

2:1 (1:0)

22.10 (неділя)Олімпія – Штурм

13.00. Стадіон Старт (Миргород)

Голи: Каретник (38), Брага (44)

2:0 (2:0)

30.03 (субота)Нафтовик – Титан 
ДРУГЕ КОЛО

10 ТУР

28.10 (субота)Агротех – Титан

14.00. Стадіон ліцею (Тишківка)

Голи: Соколан (3, 42), Чичиков (38), Пастухов (45+1) – Іванченко (57), Політило (81)

4:2 (4:0)

28.10 (субота)Нафтовик – Зірка

13.00. Стадіон Нафтовик (Охтирка)

Голи: Шаповаленко (11), Грек (50) – Лобода (77)

2:1 (1:0)

28.10 (субота)Олімпія – Пенуел

13.00. Стадіон Старт (Миргород)

Голи: Кошман (23), Каретник (+32)

2:0 (2:0)

29.10 (неділя)Авангард – Штурм

12.00. Стадіон ДЮСШ (Юр’ївка)

Голи: Співак (22) – Бриженко (45+1), Осадчий (+61), Шевчук (79, 90+2)

1:4 (1:1)

11 ТУР

6.04 (субота)Пенуел – Авангард 
6.04 (субота)Зірка – Агротех 
6.04 (субота)Титан – Атлет 
7.04 (неділя)Штурм – Нафтовик 

12 ТУР

13.04 (субота)Атлет – Зірка 
13.04 (субота)Нафтовик – Пенуел 
13.04 (субота)Авангард – Олімпія 
14.04 (неділя)Агротех – Штурм 

13 ТУР

17.04 (середа)Штурм – Атлет 
20.04 (субота)Пенуел – Агротех 
20.04 (субота)Зірка – Титан 
20.04 (субота)Олімпія – Нафтовик 

14 ТУР

27.04 (субота)Атлет – Пенуел 
27.04 (субота)Нафтовик – Авангард 
27.04 (субота)Агротех – Олімпія 
28.04 (неділя)Титан – Штурм 

15 ТУР

4.05 (субота)Авангард – Агротех 
4.05 (субота)Пенуел – Титан 
4.05 (субота)Олімпія – Атлет 
5.05 (неділя)Штурм – Зірка 

16 ТУР

11.05 (субота)Зірка – Пенуел 
11.05 (субота)Атлет – Авангард 
11.05 (субота)Агротех – Нафтовик 
11.05 (субота)Титан – Олімпія 

17 ТУР

18.05 (субота)Нафтовик – Атлет 
18.05 (субота)Авангард – Титан 
18.05 (субота)Олімпія – Зірка 
19.05 (неділя)Пенуел – Штурм 

18 ТУР

25.05 (субота)Зірка – Авангард 
25.05 (субота)Атлет – Агротех 
25.05 (субота)Штурм – Олімпія 
25.05 (субота)Титан – Нафтовик 

Фінальна частина (плей-оф):

1/4 фіналу (з двох матчів): 1-2 – 8-9 червня

1/2 фіналу (з двох матчів): 15-16 – 22 червня

Фінал (з одного матчу): 28 червня 2024 р.