Чемпіонат ААФУ. Перший етап, група 2

Турнірна таблиця
МКомандаІВНПМО
1Нива (Бузова, Київська обл.)981023:425
2ФК Кудрівка (Чернігівська обл.)972026:423
3Олімпія (Савинці, Полтавська обл.)970221:721
4Нафтовик (Охтирка, Сумська обл.)961216:719
5Атлет (Київ)950420:1315
6Звягель (Новоград-Волинський, Житомирська обл.)83055:159
7Олімпійський фаховий коледж ім. І. Піддубного (Київ) (ОФКІП)82064:156
8ЮКСА (Київ)91179:204
9ФК Біла Церква (Київська область)90274:252
10Єдність (Київ)70166:241
 Бомбардири:КомандаІГ (п)
1Волошин НазарФК Кудрівка55
2Гребенюк ІванАтлет75 (1)
3Зубашівський ВолодимирФК Кудрівка75 (4)
4Сергієнко СергійНива64
5Лапін ОлександрНафтовик74 (2)
6-7Зозуля АндрійНива84
6-7Липовий АндрійАтлет84
 Дискваліфіковані: КомандаДата
1Васильченко ОлександрНафтовик16.10.2021
2Гуральський ДанилоЄдність16.10.2021
3Іванов МаксимЄдність16.10.2021
4Іоша ОлександрФК Кудрівка16.10.2021
5Уаттара Аламісса ВіераФК Біла Церква16.10.2021

Просимо клуби уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 1 Статті 40 регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на клуби.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

7.08 (субота)Єдність – ФК Біла Церква

17.00. Стадіон "Колос" (Бориспіль), 400 глядачів

Голи: Гуральський (40), Дзвонковський (А45) – обидва Єдність

1:1 (1:1)

8.08 (неділя)Нива – Атлет

18.00. Стадіон "Бузова Арена" (Бузова), 150 глядачів

Голи: Зозуля (5, 71), Балацький (28), Сергієнко (78, 90)

5:1 (2:0)

11.09 (субота)Олімпія – ОФКІП

17.00. Стадіон Старт (Миргород), 200 глядачів

Голи: Співак (62), Радченко (+66), Анвулі (73)

3:0 (0:0)

11.09 (субота)ЮКСА – Звягель

15.00. Стадіон Нептун (Забір’я), 100 глядачів

Гол: Березін (+16)

0:1 (0:1)

12.09 (неділя)Нафтовик – ФК Кудрівка

Нафтовик – ФК Кудрівка, 525 глядачів

0:0

2 ТУР

14.08 (субота)Атлет – Олімпія

18.00. Стадіон "Атлет" (Київ), 150 глядачів

Гол: Тищенко (4)

0:1 (0:1)

14.08 (субота)Нафтовик – ОФКІП

18.00. Стадіон "Нафтовик" (Охтирка), 500 глядачів

Голи: Іщенко (+18, +61), Ємельянов (55)

3:0 (1:0)

15.08 (неділя)Звягель – Нива

17.00. Стадіон "Авангард" (Новоград-Волинський), 500 глядачів

Голи: Сергієнко (83), Коба (90+2)

0:2 (0:0)

15.08 (неділя)ФК Кудрівка – Єдність

13.00. Стадіон "Кудрівка-Арена", 150 глядачів

Голи: Зубашівський (+21), Волошин (32, 67, 80), Валько (43), Вовк (+75)

6:0 (3:0)

2.10 (субота)ФК Біла Церква – ЮКСА

17.00. Стадіон Зміна (Біла Церква), 300 глядачів

Голи: Бамба (31), Солью (44) – Гонсалвес (53, 65)

2:2 (2:0)

3 ТУР

21.08 (субота)Звягель – Олімпія

17.00. Стадіон "Авангард" (Новоград-Волинський), 600 глядачів

Голи: Бусленко (А16) – Кірпіченко (+3, 14), Насібулін (37), Тищенко (63, 71), Фабунмі (73)

0:7 (0:4)

21.08 (субота)Єдність – ЮКСА

17.00. Стадіон "Колос" (Бориспіль), 500 глядачів

Голи: Кінсон (17, 90+3), Лукас де Соуза (+52, +79)

3:4 (1:1)

22.08 (неділя)ОФКІП – ФК Кудрівка

17.00. Стадіон Олімпійського коледжу (Київ), 50 глядачів

Голи: Пономаренко (71) – Вовк (26), Кулик (57)

1:2 (0:1)

22.08 (неділя)Нива – ФК Біла Церква

18.00. Стадіон "Бузова Арена" (Бузова), 150 глядачів

Голи: Чоботар (25), Зозуля (40), Сергієнко (72)

3:0 (2:0)

3.10 (неділя)Нафтовик – Атлет

16.00. Стадіон Нафтовик (Охтирка), 400 глядачів

Голи: Жаріков (39), Васильченко (60), Іщенко (70) – Гребенюк (53), Козачок (68)

3:2 (1:0)

4 ТУР

28.08 (субота)Олімпія – ФК Біла Церква

17.00. Стадіон "Старт" (Миргород), 500 глядачів

Голи: Радченко (+45+1), Бурляй (84)

2:0 (1:0)

28.08 (субота)Звягель – Нафтовик

17.00. Стадіон "Авангард" (Новоград-Волинський), 400 глядачів

Гол: Мряченко (38)

0:1 (0:1)

28.08 (субота)Атлет – ОФКІП

18.00. Стадіон "Атлет" (Київ), 200 глядачів

Голи: Липовий (14), Мовчан (51), Тищенко (66), Гребенюк (+75)

4:0 (1:0)

29.08 (неділя)ФК Кудрівка – ЮКСА

17.00. Стадіон "Кудрівка-Арена" (Кудрівка), 200 глядачів

Голи: Зубашівський (+38, +71), Волошин (77), Вовк (90+4) – Тейксейра Лопес (31)

4:1 (1:1)

29.08 (неділя)Нива – Єдність

17.00. Стадіон "Бузова Арена" (Бузова), 100 глядачів

Голи: Сомов (65), Чоботар (67), Миколаюк (+85)

3:1 (0:1)

5 ТУР

4.09 (субота)Атлет – ФК Кудрівка

16.00. Стадіон Атлет (Київ), 100 глядачів

Голи: Курагін (7), Яценко (А64) – Валько (15)

1:2 (1:1)

4.09 (субота)ФК Біла Церква – Нафтовик

17.00. Стадіон Зміна (Біла Церква), 300 глядачів

Голи: Якименко (15), Лапін (+36, 81)

0:3 (0:2)

4.09 (субота)Єдність – Олімпія

17.00. Стадіон Колос (Бориспіль), 175 глядачів

Гол: Бурляй (71)

0:1 (0:0)

5.09 (неділя)ЮКСА – Нива

17.00. Стадіон Бузова-Арена, 200 глядачів

Голи: Балацький (38), Головатенко (55)

0:2 (0:1)

5.09 (неділя)ОФКІП – Звягель

13.00. Стадіон ОФКІП (Київ), 100 глядачів

Гол: Бусленко (37)

0:1 (0:1)

6 ТУР

18.09 (субота)Олімпія – ЮКСА

16.00. Стадіон Старт (Миргород), 150 глядачів

Голи: Калугін (31), Анвулі (40, 48) – Кобзар (+81)

3:1 (2:0)

18.09 (субота)Атлет – Звягель

16.00. Стадіон Атлет (Київ), 200 глядачів

Голи: Гребенюк (18, 76) – Жадан (64)

2:1 (1:0)

19.09 (неділя)ФК Кудрівка – Нива

15.00. Стадіон Кудрівка-Арена, 200 глядачів

0:0

19.09 (неділя)Нафтовик – Єдність

16.15. Стадіон Нафтовик (Охтирка), 500 глядачів

Голи: Мряченко (16), Лапін (+34), Васильчено (59) – Рибак (90)

3:1 (2:0)

19.09 (неділя)ОФКІП – ФК Біла Церква

13.00. Стадіон ОФКІП (Київ), 100 глядачів

Голи: Пономаренко (63), Тимофієнко (88)

2:0 (0:0)

7 ТУР

25.09 (субота)Звягель – ФК Кудрівка

16.00. Стадіон Авангард (Новоград-Волинський), 200 глядачів

Голи: Зубашівський (+6), Круковець (90+1)

0:2 (0:1)

25.09 (субота)ФК Біла Церква – Атлет

15.00. Стадіон Зміна (Біла Церква), 100 глядачів

Голи: Гребенюк (1), Костюк (6)

0:2 (0:2)

25.09 (субота)ЮКСА – Нафтовик

18.30. Стадіон Софіївський (Софіївська Борщагівка), 100 глядачів

Голи: Лапін (39), Покосенко (66)

0:2 (0:1)

26.09 (неділя)Нива – Олімпія

16.00. Стадіон Бузова Арена, 100 глядачів

Голи: Скепський (54), Зуєвич (58), Зозуля (62), Головатенко (70) – Радченко (+45+2)

4:1 (0:1)

24.10 (неділя)Єдність – ОФКІП 

8 ТУР

9.10 (субота)ЮКСА – ОФКІП

14.00. Стадіон Нептун (Забір’я), 50 глядачів

Гол: Пірковський (79)

0:1 (0:0)

9.10 (субота)Атлет – Єдність

16.00. Стадіон Атлет (Київ), 101 глядач

Голи: Липовий (37, 72), Сліпченко (56), Петровський (66), Карась (85), Кавун (89)

6:0 (1:0)

9.10 (субота)Звягель – ФК Біла Церква

15.00. Стадіон Авангард (Новоград-Волинський), 150 глядачів

Голи: Березін (11, +51) – Адзер-Ігба (1)

2:1 (1:1)

10.10 (неділя)ФК Кудрівка – Олімпія

15.00. Кудрівка-Арена, 100 глядачів

Голи: Зубашівський (45+5), Волошин (80) – Ковтун (51)

2:1 (1:0)

10.10 (неділя)Нафтовик – Нива

16.00. Стадіон Нафтовик (Охтирка), 700 глядачів

Голи: Кісіль (23) – Загалевич (40), Головатенко (84)

1:2 (1:1)

9 ТУР

16.10 (субота)ФК Біла Церква – ФК Кудрівка

16.00. Стадіон Зміна (Біла Церква), 150 глядачів

Голи: Зубашівський (16, +45), Волошин (39, 53, 60, 90+1), Панько (73), Круковець (90+2)

0:8 (0:3)

16.10 (субота)Єдність – Звягельматч не відбувся
16.10 (субота)ЮКСА – Атлет

14.00. Стадіон Нептун (Забір’я), 200 глядачів

Голи: Гонсалвес (42) – Гребенюк (16, 26)

1:2 (1:2)

16.10 (субота)Олімпія – Нафтовик

15.00. Стадіон Старт (Миргород), 200 глядачів

Голи: Ковтун (59), Долгий (90+3)

2:0 (0:0)

17.10 (неділя)ОФКІП – Нива

13.00. Стадіон ОФКІП (Київ), 150 глядачів

Голи: Зозуля (66), Головатенко (82)

0:2 (0:0)

 

ДРУГЕ КОЛО

10 ТУР

2022ФК Біла Церква – Єдність 
2022Атлет – Нива 
2022Звягель – ЮКСА 
2022ОФКІП – Олімпія 
2022ФК Кудрівка – Нафтовик 

11 ТУР

 Олімпія – Атлет 
 ОФКІП – Нафтовик 
 Нива – Звягель 
 Єдність – ФК Кудрівка 
 ЮКСА – ФК Біла Церква 

12 ТУР

 Олімпія – Звягель 
 ЮКСА – Єдність 
 ФК Кудрівка – ОФКІП 
 ФК Біла Церква – Нива 
 Атлет – Нафтовик 

13 ТУР

 ФК Біла Церква – Олімпія 
 Нафтовик – Звягель 
 ОФКІП – Атлет 
 ЮКСА – ФК Кудрівка 
 Єдність – Нива 

14 ТУР

 ФК Кудрівка – Атлет 
 Нафтовик – ФК Біла Церква 
 Олімпія – Єдність 
 Нива – ЮКСА 
 Звягель – ОФКІП 

15 ТУР

 ЮКСА – Олімпія 
 Звягель – Атлет 
 Нива – ФК Кудрівка 
 Єдність – Нафтовик 
 ФК Біла Церква – ОФКІП 

16 ТУР

 ФК Кудрівка – Звягель 
 Атлет – ФК Біла Церква 
 ОФКІП – Єдність 
 Нафтовик – ЮКСА 
 Олімпія – Нива 

17 ТУР

 ОФКІП – ЮКСА 
 Єдність – Атлет 
 ФК Біла Церква – Звягель 
 Олімпія – ФК Кудрівка 
 Нива – Нафтовик 

18 ТУР

28.05 (субота)ФК Кудрівка – ФК Біла Церква 
28.05 (субота)Звягель – Єдність 
28.05 (субота)Атлет – ЮКСА 
28.05 (субота)Нафтовик – Олімпія 
28.05 (субота)Нива – ОФКІП