Чемпіонат ААФУ. Перший етап, група 2

Турнірна таблиця
МКомандаІВНПМО
1"Соллі Плюс" (Харків)1081127:825
2"Металіст 1925" (Харків)1072126:723
3"Таврія-Скіф" (Роздол, Запорізька обл.)1072124:923
4"Квадро" (Первомайський, Харківська обл.)1051418:1516
5"Єдність" (Плиски, Чернігівська обл.)1043313:1115
6"Вікторія" (Миколаївка, Сумська обл.)103528:1114
7"Полісся" (Житомир)103345:812
8ФК "Врадіївка" (Миколаївська обл.)102266:128
9"Таврія" (Сімферополь)1014512:227
10МФК "Первомайськ" (Миколаївська обл.)1013611:276
11"Авангард" (Корюківка, Чернігівська обл.)101095:253
 БомбардириКомандаІГ (п)
1Скотаренко ДенисКвадро99
2Жигалов СергійТаврія-Скіф97
3Давидов СергійМеталіст 1925107
4Коробкін ВладиславСоллі Плюс95 (2)
5Яценко ОлександрСоллі Плюс73
ПЕРШЕ КОЛО

1 ТУР

9.10 (неділя)

МФК "Первомайськ" – "Таврія"

15:00. Стадіон "Центральний" (Первомайськ)

Голи: Панчук (-6), Щербина (82) – Логвиненко (+43)

1:1 (0:1)

13.08 (субота)

"Єдність" – "Вікторія"

17:00. Стадіон "Єдність" (Плиски), 200 глядачів

Голи: Чаус (51), Поспєлов (90+4) – Романенко (+32), Долбін (45+2)

2:2 (0:2)

13.08 (субота)

"Таврія-Скіф" – МФК "Житомир"

17:30. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол), 250 глядачів

Голи: Семененко (+68), Дудник (79)

2:0 (1:0)

5.04.2017 (середа)

"Металіст 1925" – "Соллі Плюс"

 
12.11 (субота)"Авангард" – "Квадро"

13:00. Стадіон "Паперовик" (Корюківка), 100 глядачів

Голи: Рибцов (76) – Скотаренко (35, 70)

1:2 (0:1)

2 ТУР

26.10 (середа)

"Таврія" – "Квадро"

14:00. Стадіон "Машинобудівник", 400 глядачів

Голи: Гриппа (+6), Масюткін (53 – автогол, 73) – Дудка (66 – автогол), Скотаренко (18, -49), Шатрава (90+2)

3:3 (1:1)

20.08 (субота)

"Соллі Плюс" – "Авангард"

17:00. Стадіон "Динамо" (Харків). 100 глядачів

Голи: Коробкін (36, 70, +74), Яценко (50)

4:0 (1:0)

20.08 (субота)

ФК "Врадіївка" – МФК "Житомир"

17:00. Стадіон ФСК "Врадіївка". 300 глядачів

Гол: Сандул (89)

1:0 (0:0)

20.08 (субота)

"Вікторія" – "Таврія-Скіф"

17:00. Стадіон "Вікторія" (Миколаївка). 350 глядачів

Голи: Собко (83) – Скороходов (12)

1:1 (0:1)

21.08 (субота)

МФК "Первомайськ" – "Єдність"

16:00. Стадіон "Центральний" (Первомайськ). 500 глядачів

Голи: Климко (6, 83) – Постолатьєв (23), Олексієнко (25), Петрук (90+3)

2:3 (1:2)

3 ТУР

24.09 (субота)

"Єдність" – "Таврія"

16:00. Стадіон "Єдність" (Плиски), 300 глядачів

Гол: Єфремов (+71)

1:0 (0:0)

27.08 (субота)

"Таврія-Скіф" – МФК "Первомайськ"

17:00. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол). 300 глядачів

Голи: Невмивака (+20), Жигалов (23, 48, 65), Кривий (29), Сілюк (43) – Божко (14), Остапенко (59)

6:2 (4:1)

27.08 (субота)

"Вікторія" – ФК "Врадіївка"

17:00. Стадіон "Вікторія" (Миколаївка). 500 глядачів

Гол: Ганжа (50)

1:0 (0:0)

27.08 (субота)

"Металіст 1925" – МФК "Житомир"

16:00. Стадіон "Металіст" (Харків). 6652 глядачі

0:0

27.08 (субота)

"Квадро" – "Соллі Плюс"

17:00. Стадіон "Хімік" (Первомайський). 400 глядачів

Голи: Скотаренко (59), Кононихін (80) – Середа (33), Яхно (64), Співак (69)

2:3 (0:1)

4 ТУР

3.09 (субота)

"Соллі Плюс" – "Таврія"

17:00. Стадіон "Динамо" (Харків). 300 глядачів

Голи: Гранкін (+24), Рудь (31), Яценко (37, 90+1), Соломаха (81)

5:0 (3:0)

3.09 (субота)

МФК "Житомир" – "Авангард"

16:00. Стадіон Агротехнічного коледжу (Житомир). 1500 глядачів

Голи: Гусак (38) – Тутаров (45+1, 59 - автогол)

2:1 (1:1)

3.09 (субота)

"Вікторія" – "Металіст 1925"

17:00. Стадіон "Вікторія" (Миколаївка). 500 глядачів

0:0

4.09 (неділя)

МФК "Первомайськ" – ФК "Врадіївка"

16:00. Стадіон "Центральний" (Первомайськ). 500 глядачів

0:0

3.09 (субота)

"Єдність" – "Таврія-Скіф"

17:00. Стадіон "Єдність" (Плиски). 500 глядачів

Голи: Чаус (14) – Жигалов (59)

1:1 (1:0)

5 ТУР

10.09 (субота)

"Таврія-Скіф" – "Таврія"

16:00. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол). 400 глядачів

Голи: Жигалов (1), Дудник (31), Соколов (44), Невмивака (37), Борщ (71) – Жавко (45), Білошицький (90)

5:2 (4:1)

10.09 (субота)

ФК "Врадіївка" – "Єдність"

16:00. Стадіон ФСК "Врадіївка". 300 глядачів

Голи: Постолатьєв (71)

0:1 (0:0)

11.09 (неділя)

"Металіст 1925" – МФК "Первомайськ"

16:00. Стадіон "Металіст" (Харків). 5187 глядачів

Голи: Романов (7, 88), Сидоренко (24), Наполов (35), Краєв (55), Ємельянов (65), Безродній (76), Єрмоленко (79, 90+3) – Славінський (12)

9:1 (3:1)

10.09 (субота)

"Авангард" – "Вікторія"

17:00. Стадіон "Паперовик" (Корюківка). 250 глядачів

Голи: Варченко (+30, 45), Ганжа (60)

0:3 (0:2)

10.09 (субота)

"Квадро" – МФК "Житомир"

17:00. Стадіон "Хімік" (Первомайський). 600 глядачів

Голи: Бондаренко (+41), Безсалов (81)

2:0 (1:0)

6 ТУР

17.09 (субота)

МФК "Житомир" – "Соллі Плюс"

16:00. Стадіон Агротехнічного коледжу (Житомир), 1200 глядачів

Гол: Коваленко (18)

0:1 (0:1)

17.09 (субота)

"Вікторія" – "Квадро"

16:00. Стадіон "Вікторія" (Миколаївка), 300 глядачів

Голи: Скотаренко (23, 59, 71), Бондаренко (47), Тарануха (81)

0:5 (0:1)

18.09 (неділя)

МФК "Первомайськ" – "Авангард"

16:00. Стадіон "Центральний" (Первомайськ). 350 глядачів

Гол: Бартальов (48)

Не реалізував пенальті: Чоларія (80, М)

1:0 (0:0)

17.09 (субота)

"Єдність" – "Металіст 1925"

16:00. Стадіон "Єдність" (Плиски), 800 глядачів

Гол: Наполов (40)

0:1 (0:1)

17.09 (субота)

"Таврія-Скіф" – ФК "Врадіївка"

16:00. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол), 400 глядачів

Голи: Кійко (72), Невмивака (81) – Гранковський (58)

2:1 (0:0)

7 ТУР

1.10 (субота)

ФК "Врадіївка" – "Таврія"

15:00. Стадіон ФСК "Врадіївка". 250 глядачів

Голи: Гончаров (32) – Гриппа (59)

1:1 (1:0)

1.10 (субота)

"Металіст 1925" – "Таврія-Скіф"

15:30. Стадіон "Металіст" (Харків). 5000 глядачів

Гол: Давидов (39)

1:0 (1:0)

1.10 (субота)

"Авангард" – "Єдність"

16:00. Стадіон "Паперовик" (Корюківка). 250 глядачів

Голи: Яловець (23), Рибцов (57) – Поляниця (38, автогол)

2:1 (1:1)

2.10 (неділя)

"Квадро" – МФК "Первомайськ"

14:00. Стадіон "Хімік" (Первомайський). 500 глядачів

Голи: Скороенко (25), Процюк (53) – Шеремет (83)

2:1 (1:0)

1.10 (субота)

"Соллі Плюс" – "Вікторія"

15:00. Стадіон "Динамо" (Харків). 150 глядачів

Голи: Коробкін (32), Шкрябець (90+1), Співак (90+3)

3:0 (1:0)

8 ТУР

16.10 (неділя)

"Таврія" – МФК "Житомир"

14:00. Стадіон "Машинобудівник" (Берислав), 600 глядачів

Гол: Праслов (75)

0:1 (0:0)

19.10 (середа)

МФК "Первомайськ" – "Соллі Плюс"

15:00. Стадіон "Центральний" (Первомайськ), 250 глядачів

Голи: Тітомир (57), Зайко (87) – Соломаха (8), Коробкін (15), Тараненко (25), Рудь (59), Співак (-76)

2:4 (0:3)

15.10 (субота)

"Єдність" – "Квадро"

14:00. Стадіон "Єдність" (Плиски), 300 глядачів

Голи: Петрук (15), Гриб (83, 90+1) – Скотаренко (58)

3:1 (1:0)

15.10 (субота)

"Таврія-Скіф" – "Авангард"

15:00. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол), 200 глядачів

Голи: Жигалов (37), Лукашев (90+2)

2:0 (1:0)

8.10 (субота)

ФК "Врадіївка" – "Металіст 1925"

15:00. Стадіон ФСК "Врадіївка". 130 глядачів

Голи: Зима (9) – Давидов (15, 53), Нестеренко (64)

1:3 (1:1)

9 ТУР

23.10 (неділя)

"Металіст 1925" – "Таврія"

15:00. Стадіон "Металіст", 3228 глядачів

Голи: Синиця (7, 45), Давидов (30), Наполов (55), Півоваров (90+3) – Кривошейкін (81), Соколан (82)

5:2 (3:0)

22.10 (субота)

"Авангард" – ФК "Врадіївка"

15:00. Стадіон "Паперовик" (Корюківка), 200 глядачів

Голи: Гончаров (49), Шпартко (55)

0:2 (0:0)

22.10 (субота)

"Квадро" – "Таврія-Скіф"

14:00. Стадіон "Хімік" (Первомайський), 200 глядачів

Голи: Кривий (33), Жигалов (37)

0:2 (0:2)

22.10 (субота)

"Соллі Плюс" – "Єдність"

14:00. Стадіон "Динамо" (Харків), 300 глядачів

Голи: Шевцов (35) – Бондар (7)

1:1 (1:1)

22.10 (субота)

МФК "Житомир" – "Вікторія"

14:00. Стадіон Агротехнічного коледжу (Житомир), 250 глядачів

0:0

10 ТУР

30.10 (неділя)

"Таврія" – "Вікторія"

14:00. Стадіон "Машинобудівник" (Берислав), 400 глядачів

0:0

30.10 (неділя)

МФК "Первомайськ" – МФК "Житомир"

14:00. Стадіон "Центральний" (Первомайськ), 200 глядачів

Голи: Климко (-47), Остапенко (69) – Лисюк (84)

1:1 (0:0)

10.06.2017 (субота)

"Таврія-Скіф" – "Соллі Плюс"

 
29.10 (субота)

ФК "Врадіївка" – "Квадро"

15:00. Стадіон ФСК "Врадіївка", 200 глядачів

Гол: Радін (1)

0:1 (0:1)

30.10 (неділя)

"Металіст 1925" – "Авангард"

15:00. Стадіон "Металіст" (Харків), 2182 глядача

Голи: Ємельянов (32), Сидоренко (37), Синиця (+65), Давидов (67, 88) – Порохня (16)

5:1 (2:1)

11 ТУР

5.11 (субота)

"Авангард" – "Таврія"

13:00. Стадіон "Паперовик" (Корюківка), 100 глядачів

Голи: Даценко (-90+2) – Біжко (32), Жавко (76), Куксенко (84)

0:3 (0:1)

5.11 (субота)

"Квадро" – "Металіст 1925"

14:00. Стадіон "Хімік" (Первомайський), 1200 глядачів

Голи: Давидов (35), Півоваров (57)

0:2 (0:1)

5.11 (субота)

"Соллі Плюс" – ФК "Врадіївка"

3:0 (технічна перемога)
5.11 (субота)

МФК "Житомир" – "Єдність"

13:00. Стадіон Агротехнічного коледжу (Єитомир), 350 глядачів

Гол: Марченко (51)

1:0 (0:0)

5.11 (субота)

"Вікторія" – МФК "Первомайськ"

14:00. Стадіон "Вікторія" (Миколаївка), 250 глядачів

Гол: Ретушняк (17)

1:0 (1:0)

ДРУГЕ КОЛО

12 ТУР

8.04 (субота)"Таврія" – МФК "Первомайськ" 
8.04 (субота)"Вікторія" – "Єдність" 
8.04 (субота)"Полісся" – "Таврія-Скіф" 
12.11.2016 (субота)"Соллі Плюс" – "Металіст 1925"

13:00. Стадіон "Динамо" (Харків), 3000 глядачів

Голи: Коваленко (59), Середа (79)

2:0 (0:0)

8.04 (субота)"Квадро" – "Авангард" 

13 ТУР

15.04 (субота)"Квадро" – "Таврія" 
15.04 (субота)"Авангард" – "Соллі Плюс" 
15.04 (субота)"Полісся" – ФК "Врадіївка" 
15.04 (субота)"Таврія-Скіф" – "Вікторія" 
15.04 (субота)"Єдність" – МФК "Первомайськ" 

14 ТУР

22.04 (субота)"Таврія" – "Соллі Плюс" 
22.04 (субота)"Авангард" – "Полісся" 
22.04 (субота)"Таврія-Скіф" – "Єдність" 
22.04 (субота)ФК "Врадіївка" – МФК "Первомайськ" 
22.04 (субота)"Металіст 1925" – "Вікторія" 

15 ТУР

29.04 (субота)ФК "Врадіївка" – "Вікторія" 
29.04 (субота)"Полісся" – "Металіст 1925" 
29.04 (субота)"Соллі Плюс" – "Квадро" 
29.04 (субота)"Таврія" – "Єдність" 
30.04 (неділя)МФК "Первомайськ" – "Таврія-Скіф" 

16 ТУР

6.05 (субота)"Таврія" – "Таврія-Скіф" 
6.05 (субота)"Єдність" – ФК "Врадіївка" 
6.05 (субота)"Вікторія" – "Авангард" 
6.05 (субота)"Полісся" – "Квадро" 
7.05 (неділя)МФК "Первомайськ" – "Металіст 1925" 

17 ТУР

13.05 (субота)"Соллі Плюс" – "Полісся" 
13.05 (субота)"Квадро" – "Вікторія" 
13.05 (субота)ФК "Врадіївка" – "Таврія-Скіф" 
13.05 (субота)"Металіст 1925" – "Єдність" 
14.05 (неділя)"Авангард" – МФК "Первомайськ" 

18 ТУР

20.05 (субота)"Таврія" – ФК "Врадіївка" 
20.05 (субота)"Таврія-Скіф" – "Металіст 1925" 
20.05 (субота)"Єдність" – "Авангард" 
20.05 (субота)"Вікторія" – "Соллі Плюс" 
21.05 (неділя)МФК "Первомайськ" – "Квадро" 

19 ТУР

27.05 (субота)"Полісся" – "Таврія" 
27.05 (субота)"Авангард" – "Таврія-Скіф" 
27.05 (субота)"Квадро" – "Єдність" 
28.05 (неділя)"Соллі Плюс" – МФК "Первомайськ" 
28.05 (неділя)"Металіст 1925" – ФК "Врадіївка" 

20 ТУР

3.06 (субота)ФК "Врадіївка" – "Авангард" 
3.06 (субота)"Таврія-Скіф" – "Квадро" 
3.06 (субота)"Єдність" – "Соллі Плюс" 
4.06 (неділя)"Вікторія" – "Полісся" 
4.06 (неділя)"Таврія" – "Металіст 1925" 

21 ТУР

10.06 (субота)"Вікторія" – "Таврія" 
10.06 (субота)"Квадро" – ФК "Врадіївка" 
29.10.2016 (субота)

"Соллі Плюс" – "Таврія-Скіф"

14:00. Стадіон "Динамо" (Харків), 300 глядачів

Голи: Співак (79) – Довбиш (29), Кривий (54), Сілюк (79)

1:3 (0:1)

10.06 (субота)"Авангард" – "Металіст 1925" 
11.06 (неділя)"Полісся" – МФК "Первомайськ" 

22 ТУР

31.05 (середа)"Металіст 1925" – "Квадро" 
17.06 (субота)"Таврія" – "Авангард" 
17.06 (субота)ФК "Врадіївка" – "Соллі Плюс" 
17.06 (субота)"Єдність" – "Полісся" 
18.06 (неділя)МФК "Первомайськ" – "Вікторія"