Новини :: Конференції, збори
Відбулася звітно-виборна Конференція ГС ААФУ
Сьогодні у Будинку футболу відбулася звітно-виборна Конференція ГС «Асоціація аматорського футболу України».
Делегати від колективних членів заслухали звіт про роботу ААФУ з 2020 року, ознайомились з різними документами порядку денного. Роботу ААФУ було визнано задовільною.
Відбулося обрання керівних органів ААФУ. Головою спілки обрано Олександра Каденка, його заступником – легенду українського футболу Андрія Бібу. До складу Виконкому ААФУ увійшли 13 осіб з числа делегатів Конференції. Обрано також новий склад КДК ААФУ

Почесним учасником Конференції став генеральний секретар УАФ Ігор Грищенко. Він привітав делегатів та побажав успіхів у подальшій спільній роботі з розвитку українського футболу.

Учасники Конференції, зокрема, ухвалили підтримати проведення реорганізації Всеукраїнських змагань серед аматорських команд та змагань серед команд клубів другої ліги ПФЛ та створення третього, напівпрофесійного дивізіону Всеукраїнських змагань, починаючи з сезону 2027/2028. Також затверджено Статут ГС ААФУ у новій редакції.
На завершення Олександр Каденко відзначив подяками ААФУ представників регіональних асоціацій та президентів футбольних клубів.

1-й заступник голови Чернігівської обласної асоціації футболу


Кіровоградської обласної асоціації футболу






