Новини :: Кубок регіонів УЄФА

Івано-Франківщина прийме відбір до Кубку Регіонів УЄФА

Івано-Франківщина прийме відбір до Кубку Регіонів УЄФА

Асоціація аматорського футболу України інформує про місце та терміни проведення відбірного турніру з футболу серед аматорських команд на участь у IX розіграші Кубка регіонів УЄФА 2014/2015 років.

Змагання пройдуть 14-17 липня 2014 року, в м. Калуш Івано-Франківської області.

Нарада з представниками команд та жеребкування відбудуться 14.07.2014 р. о 20.00 в місці проживання учасників (Калуський район, туристично-спортивна база "Вістова").

В турнірі приймуть участь збірні команди Черкаської, Кіровоградської та Івано-Франківської областей, сформовані на базі ФК "Ретро", АФ "П'ятихатська" та ФК "Калуш" відповідно.

Переможець отримає право представити нашу країну вже у європейському відборі, який пройде в Молдові з 23 по 27 вересня цього року. Україна потрапила у п'яту відбіркову групу разом з командами Іспанії, Північної Ірландіії та Молдови.

Згідно регламенту змагань вік гравців команд-учасниць має бути в межах 19-40 років. Також вони не повинні мати у своїй історії професійних контрактів.

Матчі турніру відбудуться 15, 16, 17 липня на центральному міському стадіоні м. Калуша "Хімік". Початок матчів о 17.00.

Спільними зусиллями ААФУ та сайту http://www.ua-football.com/ висвітлення перебігу подій у турнірі пройде на найвищому рівні. На Вас очікують представлення учасників, ексклюзині інтерв'ю з гравцями та тренерами, щоденники змагань, а також он-лайн репортажі з місця події.