Новини :: Оголошення

Оголошення

25 вересня в Києві в Будинку футболу відбудуться заходи проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів»

25 вересня в Києві в Будинку футболу відбудуться заходи проекту            «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів»

У рамках заходів проекту також відбудеться прес-конференція, присвячена реалізації проекту як в 11-ти громадах, що їх представляють аматорські футбольні клуби – переможці національного відбору, так і в усіх інших регіонах України, де вперше в історії українського футболу проведено навчання менеджерів аматорських клубів і лідерів-волонтерів масового футболу із використанням кращого німецького досвіду.

У спілкуванні з представниками мас-медіа візьмуть участь Посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен; перші віце-президенти Української асоціації футболу Вадим Костюченко та Олег Протасов; перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко; регіональний директор GIZ в Україні та Білорусі Сабіне Мюллер; референт із питань економічного співробітництва та розвитку Посольства ФРН в Україні Тобіас Шрадер; представники аматорських футбольних клубів – учасників проекту; діти – учасники проекту, та їхні батьки.

Після завершення прес-конференції відбудеться відкриття Фестивалю чемпіонів «Відкриті уроки футболу».

Проект «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» реалізується Асоціацією аматорського футболу України в партнерстві з Українською асоціацією футболу та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за фінансової підтримки уряду Німеччини через федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Окрім дуже важливої для українських малих громад фінансової складової, завдяки даному проекту 60 футбольних спеціалістів із кожного регіону України пройшли навчання за двома основними напрямами – менеджмент аматорських футбольних клубів та навчання волонтерів. Вони у свою чергу провели в регіонах навчання для 1950 представників аматорських клубів та волонтерів.

«Цей проект дуже цінний для аматорського футболу України. Він, безумовно, принесе велику користь футбольним клубам, дитячо-юнацьким спортивним закладам у плані розвитку їхньої інфраструктури, створення європейських умов для занять спортом та сприятиме появі нових футбольних колективів у нашій державі», – зазначив перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у прес-конференції та футбольних заходах, які розпочнуться в Будинку футболу (3-й поверх, конференц-зал) 25 вересня об 11.00.

25 вересня в Києві в Будинку футболу відбудуться заходи проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів»