Новини :: Оголошення

Оголошення

Оголошення про проведення відкритого тендеру закупівель товарів та послуг

Оголошення про проведення відкритого тендеру закупівель товарів та послуг

Асоціація аматорського футболу України оголошує про проведення відкритого тендеру закупівель товарів та послуг (виготовлення та тиражування посібника) для учасників проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів».

Тендерні пропозиції мають містити цінові пропозиції.

Терміни виконання робіт та постачання товарів – не пізніше 16 серпня 2019 року.

Участь у відборі можуть приймати всі зацікавлені суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), які здійснюють господарську діяльність на території України (окрім тимчасово окупованих територій ОРДЛО та АР Крим).

Список і характеристики потреб для виготовлення та тиражування посібника для учасників проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів»:

Книга формату А4, обкладинка папір крейдований 300 гр./м2, друк 4+0, глянцева ламінація 1+0.

Внутрішній блок 217 сторінок, папір офсетний 80 гр./м2, друк 4+4.

Кількість 100 примірників, включаючи роботи з дизайну, верстки та коректури текстів.

Комерційна пропозиція оформлюється в довільній формі та надсилається на адресу Асоціації аматорського футболу не пізніше 17:00 год. 11 липня 2019 року на електронну адресу info@aafu.org.ua та у запечатаному конверті з позначкою «тендер» на фірмовому бланку компанії з підписом та мокрою печаткою (за відсутності бланка необхідно вказати реквізити компанії) на адресу Асоціації аматорського футболу України: 01133, м. Київ, провул. Лабораторний, 7-А, кім. 214, Будинок футболу, Асоціація аматорського футболу України.

Засідання тендерної комісії з оцінювання тендерних пропозицій та визначення переможців тендеру відбудеться 12 липня 2019 р. о 12:00 та буде зафіксоване відповідним протоколом.

Контактна особа з питань проведення тендеру – Каденко Олександр Валентинович, a.kadenko@aafu.org.ua.