Новини :: Пряма мова

Пряма мова

11х11 чемпіонів у м. Долина

11х11 чемпіонів у м. Долина

25 червня в м. Долина відбулась цікава подія – відкриття новозбудованого футбольного поля зі штучним покриттям на території Долинського наукового ліцею "Інтелект". Традиційно, ознаменував відкриття майданчику дитячий футбольний турнір серед дворових команд у віковій категорії 12 років.

Також відбулось відкриття оновлених тренувальних футбольних полів Долинської дитячо-юнацької спортивної школи, на яких облаштовано систему освітлення в рамках проекту, вручення футбольного інвентарю та екіпіровки тренерам та дітям футбольного клубу «Нафтовик-Долина» та дитячо-юнацької спортивної школи.

Заходи проекту «11x11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів», метою якого є матеріально-технічна підтримка аматорських футбольних клубів, дитячо-юнацьких спортивних закладів та популяризація аматорського футболу в Україні, відбулись за участі міського голови Володимира Гаразда, першого віце-президента Асоціації аматорського футболу України Олександра Каденка, представника Німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (6IZ) GmbH, заступника керівника проекту «11*11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» Тетяни Хімченко, представника посольства Німеччини в Україні Світлани Тіботар, референта з питань економічного співробітництва та розвитку посольства ФРН в Україні Тобіаса Шредера, Народного депутата України Анатолія Диріва, президента футбольного клубу «Нафтовик-Долина» Володимира Смолія, координатора соціальних проектів Української Асоціації футболу Євгена Столітенка, а також громади м. Долина, тренерів, дітей футбольного клубу «Нафтовик-Долина» та дитячої юнацько-спортивної школи.

Місцевий футбольний клуб «Нафтовик-Долина», в числі 11 аматорських клубів України, став переможцем відбору заявок на реалізацію проектів розвитку та спрямував фінансову підтримку в сумі, еквівалентній 11000 євро, на облаштування системи освітлення футбольних полів та на придбання базового набору екіпіровки та спортивного інвентарю. Проект надав додаткової мотивації і став частиною місцевої програми з покращення футбольної інфраструктури для громади м. Долина, дитячо-юнацької спортивної школи та клубу.

Довідкова інформація: 

Проект реалізується Асоціацією аматорського футболу України в партнерстві з Українською асоціацією футболу (Федерацією футболу України) та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за фінансової підтримки Уряду Німеччини через федеральну компанію Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Окрім дуже важливої для українських малих громад фінансової складової, завдяки проекту «11x11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» проводилось навчання на основі провідного німецького досвіду, 60 футбольних спеціалістів з кожного регіону України пройшли навчання за двома основними напрямами: навчання менеджерів аматорських футбольних клубів та навчання волонтерів, вони в свою чергу провели в регіонах навчання для 1 950 представників аматорських клубів та волонтерів.
Перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко зазначив: «Цей проект дуже цінний для аматорського футболу України і безумовно принесе велику користь футбольним клубам, дитячо-юнацьким спортивним закладам в плані розвитку їхньої інфраструктури, створення європейських умов для занять спортом та сприятиме появі нових футбольних колективів в нашій державі».

11х11 чемпіонів у м. Долина

11х11 чемпіонів у м. Долина

11х11 чемпіонів у м. Долина

11х11 чемпіонів у м. Долина

11х11 чемпіонів у м. Долина

11х11 чемпіонів у м. Долина

11х11 чемпіонів у м. Долина