Новини :: Привітання

Привітання

Колектив Асоціації аматорського футболу України та вся футбольна спільнота вітають з Днем народження Федора Шпига, президента ААФУ

Колектив Асоціації аматорського футболу України та вся футбольна спільнота вітають з Днем народження Федора Шпига, президента ААФУ

Сьогодні відомий бізнесмен і меценат, президент Асоціації аматорського футболу України Федір Іванович Шпиг святкує свій День народження.

Вельмишановний Федоре Івановичу, майже все Ваше життя тісно пов’язане з футболом. Ви пройшли славний шлях від юного сільського футбольного голеадора, захищаючи спортивну честь своєї рідної школи і села Кобижча, допомагаючи збірній Бобровицького району змагатися на призові місця на обласній першості Чернігівщини, і аж до президента ААФУ.

Завдяки Вашому вмілому керівництву упродовж двадцяти років «Шкіряний м’яч» впевнено розвивається. Із запланованого і задуманого втілено в життя багато ідей. Та це тільки початок великої розбудови нашого аматорського футболу, де завжди на першому місці питання дитячого спорту.

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах!

Хай у Вашій хаті завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість!

Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

З роси й води, і многая літа!

З повагою, 

члени Виконкому і колектив Асоціації аматорського футболу України,

члени Всеукраїнського оргкомітету змагань «Шкіряний м’яч»,

футбольна спільнота України