Новини :: Шкіряний м’яч

Шкіряний м’яч

ЗОШ № 19 м. Ужгород - переможець "Шкіряного м'яча - Кубка Сoca-Cola"

У м. Вишневе, що на Київщині фінішував Всеукраїнський фінальний турнір з футболу "Шкіряний м'яч - Кубок Coca-Cola". Впродовж трьох ігрових днів 8 кращих шкільних команд України молодшої вікової групи визначали найсильнішу шкільну команду України.

Детальніше ознайомитися з результатами можна на сторінці сайту ААФУ "Шкіряний м'яч - Кубок Coca-Cola".

Переможцем змагань стала команда ЗОШ № 19 м. Ужгород, яка у фінальному матчі з рахунком 3:0 переграла однолітків із ЗОШ № 301 м. Києва.

Бронзу турніру здобули учні ЗОШ № 1 м. Кремечук, які в матчі за третє місце здолали команду гімназії № 2 м. Дубно Рівненської області.

ЗОШ № 19 м. Ужгород - переможець Шкіряного м'яча - Кубка Сoca-Cola U-11

П'яту сходинку на турнірі зайняли футболісти ЗОШ № 20 м. Бердянськ Запорізької області, шостими стали гравці ЗОШ № 3 м. Білозерське з Донеччини. А сьому й восьму позиції розділили команди ЗОШ № 29 м. Суми та ЗОШ с. Слобода-Шаргородська з Вінниччини.

Переможці змагань отримали від ФФУ сертифікат на будівництво футбольного майданчика для загальноосвітньої школи № 19 з рук віце-президента ФФУ Василя Орлецького.

Загальнокомандне місце у змаганнях з елементів техніки гри у футбол – ЗОШ № 1 м. Кременчук

• ЗОШ № 301 м. Київ – Тихонов Андрій

Організатори змагань: Асоціація аматорського футболу України, титульний спонсор - Компанія "Coca-Cola", технічний партнер ААФУ - ТМ Select, а також спонсори та партнери турніру забезпечили призами, подарунками та сувенірами кожного його учасника.

ЗОШ № 19 м. Ужгород - переможець Шкіряного м'яча - Кубка Сoca-Cola
Відзнаки тренерам від голови освітянського Спорткомітету Михайла Мельника
Нагороди від президента Шкіряного м'яча Андрія Біби
Перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко вітає кращого гравця
Приємний сюрприз – віце-президент ФФУ Василь Орлецький вручив переможцям сертифікат від ФФУ на будівництво футбольного майданчика на території ЗОШ № 19 м. Ужгорода