Новини :: Шкіряний м’яч

Шкіряний м’яч

Дніпряни перемагають в "Шкіряному м’ячі – Кубку "Coca-Cola" 2015/16

У м. Чернівці на стадіоні Буковина фінішував останній у цьому році фінал Всеукраїнського турніру "Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola". Упродовж трьох ігрових днів між собою змагалася вісімка кращих шкільних команд України, складних з учнів старшої вікової групи.

КАЛЕНДАР і ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ змагань – за цим посиланням.

ФОТОГАЛЕРЕЯ – за цим посиланням.

В останній день змагань відбулися стикові матчі, які й визначили остаточне розташування команд у турнірній таблиці. Хоча, варто відзначити наперед, у цьому турнірі не було переможців і переможених, адже "Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola" – це, як завжди, справжнє свято футболу для всіх його учасників.

Дніпряни перемагають в Шкіряному м’ячі – Кубку Coca-Cola 2015/16

Щодо самих матчів, то в грі за 7 місце ЗОШ №14 з м. Житомир з рахунком 3:1 переграла НВК №1 з м. Роздільна Одеської області. Поєдинок за 5 місце завершився мінімальною перемогою гравців ЗОШ №2 м. Теребовля (Тернопільська обл.) над ЗОШ №6 м. Вінниця.

Напруженими та безкомпромісними були матчі за призові місця. У грі за бронзу ЗОШ №6 м. Куп’янськ Харківської області в рівному двобої з рахунком 1:0 здолала НВК №26 м. Рівне.

Справжньою окрасою турніру став фінальний матч, у якому зустрічалися номінальні господарі змагань ЗОШ №27 м. Чернівці та минулорічний бронзовий призер "Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola" у цій віковій групі ЗОШ №142 м. Дніпро. Матч розпочався з атак юних чернівчан, які протягом стартових хвилин змарнували дві чудові нагоди відзначитися. Далі тривала рівна гра з обопільними атаками суперників. Ближче до закінчення першого тайму активізувалися дніпряни, які перед самим свистком на перерву завдали чудового удару в поперечину воріт суперника.

У другій половині матчу стало помітно, що юні чернівчани втомилися. Дніпряни раз за разом накочували атаки на їхні ворота, і лише самовіддана гра голкіпера ЗОШ №27 м. Чернівці до пори до часу рятувала їх від вірного голу. Проте не витримали нерви в нападника господарів, який залишив свою команду в меншості. Після цього дніпрянам вдалося відзначитися забитим голом, і велика заслуга, що лише одним.

Команда з Дніпра заслужено перемогла й отримала Кубок переможця з рук Президента клубу "Шкіряний м’яч" – легендарного Андрія Біби. До речі, Андрій Андрійович повідомив, що в наступному сезоні 2016/17 років буде розширено кількість вікових груп, і учасники сьогоднішніх матчів знову зможуть спробувати свої сили в боротьбі за путівку до Всеукраїнського фіналу змагань.