Новини :: Шкіряний м’яч

Шкіряний м’яч

14-16 червня у Бердянську відбудеться фінал "Шкіряного м'яча – Кубку Coca-Cola" U12

14-16 червня у Бердянську відбудеться фінал "Шкіряного м'яча – Кубку Coca-Cola" U12

Фінальний турнір Всеукраїнських змагань з футболу "Шкіряний м'яч – Кубок Coca-Cola" серед гравців вікової групи U12 відбудеться 14-16 червня у Бердянську Запорізької області. Матчі будуть проводитися на міському стадіоні "Енергетик".

Учасниками фінального турніру є сім команд-переможниць відбірних турнірів та краща команда Запорізької області в якості господарів поля.

Перелік учасників фінального турніру:

  • ЗОШ № 1 м. Красилів (Хмельницька обл.)
  • ЗОШ № 1 м. Кременчук (Полтавськ обл.)
  • ЗОШ № 2 м. Новоград-Волинський (Житомирська обл.)
  • Олександрійський колегіум (Кіровоградська обл.)
  • Гімназія м. Первомайськ (Миколаївська обл.)
  • НВК № 26 м. Рівне
  • ЗОШ № 51 м. Харків
  • ЗОШ № 11 м. Бердянськ (Запорізька обл.)

З 14-го до 16-го червня у Бердянську відбудеться фінал "Шкіряного м'яча - Кубку Coca-Cola" U12

«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» – всеукраїнський футбольний турнір серед шкільних команд, який проводиться Асоціацією аматорського футболу України спільно з Федерацією футболу України. Ці змагання організовуються у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України і входять до програм спортивно-масових заходів українських шкіл. Турнір є спадкоємцем всесоюзних змагань із футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», які ведуть свою історію з 1965 року. Змагання на всеукраїнському рівні знову розпочалися у 1998 році. З того часу і до сьогодні турнір очолює ветеран київського «Динамо», кращий футболіст СРСР 1966 року, заслужений майстер спорту Андрій Біба.

Просування активного способу життя серед підлітків місцевих громад є головною метою турніру та важливою складовою соціальної відповідальності Компанії Кока-Кола в Україні, вагомим внеском у розвиток громад і організацію дозвілля юних українців. Тому з 2010 року світовий бренд Coca-Cola став Титульним спонсором «Шкіряного м’яча». Співпраця триває й нині. Це дало змогу значно підвищити загальний рівень змагань, привернути до них більший інтерес учасників та глядачів. Молодь отримує чудову нагоду для самореалізації та здійснення мрій.