Новини :: Шкіряний м’яч

Шкіряний м’яч

Сьогодні у Бердянську стартує фінал "Шкіряного м'яча - Кубку Coca-Cola" U12

Сьогодні у Бердянську стартує фінал "Шкіряного м'яча - Кубку Coca-Cola" U12

Фінальний турнір Всеукраїнських змагань з футболу "Шкіряний м'яч - Кубок Coca-Cola" серед гравців вікової групи U12 стартує сьогодні у Бердянську і триватиме до 16 червня. Матчі будуть проводитися на міському стадіоні "Енергетик".

Учасниками фінального турніру є сім команд-переможниць відбірних турнірів та краща команда Запорізької області в якості господарів поля.

Сьогодні відбулося жеребкування складів груп:

Група А

1. НВК-26 м. Рівне 

2. ЗОШ-11 м. Бердянськ Запорізької обл. 

3. ЗОШ-1 м. Кременчук Полтавської обл.

4. Колегіум м. Олександрія Кіровоградської обл. 

Група Б

1. ЗОШ-2 м. Новоград-Волинський Житомирської обл.

2. ЗОШ-1 м. Красилів Хмельницької обл. 

3. Гімназія м. Первомайськ Миколаївської обл. 

4. ЗОШ-51 м. Харків
 

Сьогодні відбудуться змагання з елементів техніки гри у футбол та матчі 1-го туру:

Група А 

НВК-26 м. Рівне - колегіум м. Олександрія - 1:0

ЗОШ-11 м. Бердянськ - ЗОШ-1 м. Кременчук - 2:1

Група Б 

ЗОШ-2 м. Новоград-Волинський - ЗОШ-51 м. Харків - 0:5

ЗОШ-1 м. Красилів - гімназія м. Первомайськ - 3:2

Сьогодні у Бердянську стартує фінал "Шкіряного м'яча - Кубку Coca-Cola" U12

«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» – всеукраїнський футбольний турнір серед шкільних команд, який проводиться Асоціацією аматорського футболу України спільно з Федерацією футболу України. Ці змагання організовуються у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України і входять до програм спортивно-масових заходів українських шкіл. Турнір є спадкоємцем всесоюзних змагань із футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», які ведуть свою історію з 1965 року. Змагання на всеукраїнському рівні знову розпочалися у 1998 році. З того часу і до сьогодні турнір очолює ветеран київського «Динамо», кращий футболіст СРСР 1966 року, заслужений майстер спорту Андрій Біба.

Просування активного способу життя серед підлітків місцевих громад є головною метою турніру та важливою складовою соціальної відповідальності Компанії Кока-Кола в Україні, вагомим внеском у розвиток громад і організацію дозвілля юних українців. Тому з 2010 року світовий бренд Coca-Cola став Титульним спонсором «Шкіряного м’яча». Співпраця триває й нині. Це дало змогу значно підвищити загальний рівень змагань, привернути до них більший інтерес учасників та глядачів. Молодь отримує чудову нагоду для самореалізації та здійснення мрій.