Новини :: Шкіряний м’яч

Шкіряний м’яч

Фінал "Шкіряного м'яча – Кубку Coca-Cola" U14 триватиме 27-29 серпня у Миргороді

Фінал "Шкіряного м'яча – Кубку Coca-Cola" U14 триватиме 27-29 серпня у Миргороді

Фінальний турнір Всеукраїнських змагань з футболу "Шкіряний м'яч – Кубок Coca-Cola" серед гравців вікової групи U14 відбудеться 27-29 серпня у Миргороді Полтавської області. Матчі будуть проводитися на міському стадіоні "Старт".

Учасниками фінального турніру є сім команд-переможниць відбірних турнірів та краща команда Полтавської області – переможниця обласних фінальних змагань.

Перелік учасників фінального турніру:

  1. Гімназія м. Шаргород (Вінницька обл.)
  2. НВО № 1 м. Бобринець (Кіровоградська обл.)
  3. ЗОШ №11 м. Бердянськ (Запорізька обл.)
  4. ЗОШ смт Підволочиськ (Тернопільська обл.)
  5. НВК № 3 м. Яготин (Київська обл.)
  6. НВК № 26 м. Рівне
  7. ЗОШ № 46 м. Дніпро
  8. Гімназія ім. Т.Г. Шевченка м. Миргород (Полтавська обл.)

27-29 серпня в Миргороді триватиме фінал "Шкіряного м'яча – Кубку Coca-Cola" U14

«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» – всеукраїнський футбольний турнір серед шкільних команд, який проводиться Асоціацією аматорського футболу України спільно з Федерацією футболу України. Ці змагання організовуються у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України і входять до програм спортивно-масових заходів українських шкіл. Турнір є спадкоємцем всесоюзних змагань із футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», які ведуть свою історію з 1965 року. Змагання на всеукраїнському рівні знову розпочалися у 1998 році. З того часу і до сьогодні турнір очолює ветеран київського «Динамо», кращий футболіст СРСР 1966 року, заслужений майстер спорту Андрій Біба.

Просування активного способу життя серед підлітків місцевих громад є головною метою турніру та важливою складовою соціальної відповідальності Компанії Кока-Кола в Україні, вагомим внеском у розвиток громад і організацію дозвілля юних українців. Тому з 2010 року світовий бренд Coca-Cola став Титульним спонсором «Шкіряного м’яча». Співпраця триває й нині. Це дало змогу значно підвищити загальний рівень змагань, привернути до них більший інтерес учасників та глядачів. Молодь отримує чудову нагоду для самореалізації та здійснення мрій.