Новини :: Турніри

Турніри

ААФУ - співорганізатор турніру серед фан-клубів аматорських команд

ААФУ - співорганізатор турніру серед фан-клубів аматорських команд

22 березня 2014 року в м. Коломия Івано-Франківської обл. відбувся турнір з міні-футболу серед вболівальників аматорських команд під назвою "Фанат фанату - друг і брат". ААФУ виступила співорганізатором цих змагань.

Нещодавно "Ініціативною групою з відродження футболу на Прикарпатті" було ініційовано проведення турніру серед команд, які б представляли фан-клуби аматорів Івано-Франківщини. На таку пропозицію відразу відгукнулося керівництво чемпіона України серед аматорів 2012 року ФК "Карпати" (Коломия) та запропонувало свою допомогу у проведенні змагань. Мабуть це й не дивно, з огляду на те, що саме вболівальники коломиян є одними з найактивніших в області.

Організатори турніру, на нещодавній нараді представників команд в ІФФФ, яку очолює віце-президент ААФУ Тарас Клим, попросили всіх учасників чемпіонату області посприяти своїм вболівальникам в участі у цих змаганнях. Також були розіслані запрошення на інтернет сторінки районних федерацій та клубів і групи в соціальних мережах. Приємно, що така ініціатива не пройшла непоміченою і велика кількість учасників погодилась прийняти участь у турнірі. Організаторам навіть довелося терміново вирішувати питання з бронюванням додаткового майдананчика, адже на одному полі ігри закінчилися б далеко за опівніч. Але, дякуючи Коломийській міській раді, яка люб'язно погодилася БЕЗКОШТОВНО надати два майданчика з синтетичним покриттям для проведення змагань це питання було успішно вирішено.

Географія та склад учасників турніру надзвичайно широкі та різноманітні. Тут є, як і справжні ультрас з Коломиї, Калуша і Рогатина так і звичайні футбольні вболівальники з Долини, Городенки та того ж Калуша. Також свої команди для участі у турнірі сформували ІФФФ та журналісти області. Основна вимога, яка ставилася до команд - це те, щоб у їхньому складі не було "професійних" футболістів, тобто учасників останніх чемпіонату та першості області, адже все-таки - це турнір в першу чергу серед вболівальників.

Також в рамках турніру було проведено конкурс на найкращий банер та кращу фанатську "кричалку".

Перемогу в змаганнях святкували вболывальники з Городенки, другі - калушани, на третьому місці - господарі.

Організатори змагань - "Ініціативна група з відродження професійного футболу на Прикарпатті", Асоціація аматорського футболу України, ФК "Карпати" (Коломия) та Коломийська міська рада. Інформаційні партнери - сайти http://sport.if.ua/ та http://www.ua-football.com/