Новини :: Участь у Кубку України

Агротех та Олімпія - в 1/16 фіналу VBET Кубка України!

Агротех та Олімпія - в 1/16 фіналу VBET Кубка України!

Шановні друзі!

Сьогодні відбулися суботні матчі Кубка України 2025/26 від УАФ. Нам приємно відзначити, що представники ААФУ гідно виступають у цьому престижному турнірі. 
Так, Олімпія (Савинці) свій черговий виступ у турнірі завершила перемогою - з рахунком 2:1 вона здолала представника Другої ліги ПФЛ України - СК Вільхівці. Чинний володар Кубка України серед аматорських команд від ААФУ - Агротех (Тишківка) - підніс ще більшу сенсацію. Після нічиєї 1:1 в серії післяматчевих пенальті представники Кіровоградщини перемогли представника УПЛ - Епіцентр (Кам'янець-Подільський). 

Впродовж цих двох днів у 1/32 фіналу VBET Кубка України також зіграли: 
Маяк (Сарни) - з харківським Металістом (Перша ліга), 0:2
Карбон (Черкаси) - з петрівським Інгульцем (Перша ліга), 1:2
Денгофф (Денихівка) - з івано-франківським Прикарпаттям-Благо (Перша ліга), 2:2 пен. 11:10
Авангард (Лозова) - з чернівецькою Буковиною (Перша ліга), 0:3

24 серпня зіграють:
Колос (Полонне) - з долинським Нафтовиком (ІФАФ)
Корміл (Яворів) - зі львівським Рухом (УПЛ)

Також беруть участь у турнірі недавні учасники змагань ААФУ, адже через турніри під егідою Асоціації проходять усі ті, хто прагне в професіонали й розвиватися надалі. 

Асоціація аматорського футболу України щиро вітає Агротех і Олімпію з успішним подоланням цієї стадії змагань і бажає успіху в 1/16 фіналу, продовжить стежити за всіма нашими представниками надалі та дякує всім, хто бере участь у змаганнях всеукраїнського рівня, перевіряє свої сили на фоні висококласних суперників і розвивається сезон за сезоном. 

З повагою, виконавчий директор ААФУ Сергій ЗАГОРУЙКО