Фенікс (Підмонастир, Львівська обл.)

Рік заснування: 2014

• Кольори клубу: червоно-чорні

• Стадіон: «Фенікс» с. Підмонастир (вміщує 300 глядачів)

• Керівництво та тренерський штаб

Віце-президент: Костюк Любомир Ігорович

Головний тренер: Чіх Андрій Андрійович

Тренер: Журавчак Володимир Олексович

Начальник команди: Шевчик Тарас Володимирович

ФК «Фенікс» (Підмонастир) в інтернеті:

Facebook: https://www.facebook.com/FeniksStefano/

• Статистика виступів клубу в ААФУ:

Рік

Місце

І

В

Н

П

М’ячі

О

Чемпіонат ААФУ

2021/22

Дебютують.

Кубок ААФУ

2020/21

1/2

8

3

4

1

10:8 (+2)

13

Всього

 

8

3

4

1

10:8 (+2)

13

«Фенікс» (Підмонастир, Львівська обл.)

Цей клуб зі Львівщини ‒ одне із яскравих відкриттів минулого сезону, коли команда під керівництвом Андрія Чіха (починаючи турнір під назвою СКК «Демня-Фенікс», а завершуючи як ФК «Фенікс») дійшла до півфіналу, поступившись у наполегливому, непоступливому протистоянні тільки абсолютному тріумфатору сезону 2020/21 – ЛНЗ (Лебедин/Черкаси).

Логічним наступним кроком у розвитку клубу став вихід на постійний всеукраїнський рівень. Від сезону 2021/22 ФК «Фенікс» ‒ учасник Чемпіонату України серед аматорських команд.

«Наразі ми хочемо оцінити наші шанси в тих турнірах, де бере участь ФК «Фенікс». Ми не літаємо в хмарах, не робимо гучних заяв, а будемо рухатися крок за кроком. Постараємося гідно представити Львівщину на всеукраїнському рівні. Надалі ж із нинішніми нашими засновниками, спонсорами та партнерами у ФК «Фенікс» чудові перспективи та хороше майбутнє. Для такого клубу не є межею нинішній рівень. Цілком реально за рік-два дорости до статусу учасника Чемпіонату України серед професіональних клубів», ‒ розповідав у весняному інтерв’ю прес-службі ААФУ топ-менеджер клубу Любомир Костюк.

Тренерський тандем Чіх-Журавчак опирається на досить досвідчений, збалансований склад, де помітну роль відіграють відомі за виступами за «Карпати», ФК «Львів» і інші професіональні клуби захисник Ігор Ощипко, півзахисник Костянтин Деревльов і форвард Максим Фещук. Отже, 2021 рік позначився для «Фенікса» дебютом в кількох нових для себе змаганнях – окрім Чемпіонату ААФУ, це ще й Кубок України УАФ, де підмонастирці змогли порівняти свої сили в змаганнях із професіональними клубами.